Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:44:02

Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?
6 szafek i ciągle ich przybywa. ;pp mam bzika na punkcie butów i torebek . ;pp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 20:44 przez czaarnuuch.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:47:00

Też dzisiaj zrobiłam porządek w szafie, akurat przyszła paczka z 50 identycznymi wieszakami, kilka zostało, ale tylko dlatego, że mam za krótki drążek w szafie :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:48:16

Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?

O losie,nadążasz chodzić we wszystkich parach? :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:49:25

Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?
Faktycznie, buty to najwiekszy problem...tez mam ich nie malo , ubrania natomiast w szafach:) ale, w nowym domu bedziemy miec garderoby i juz nie moge sie doczekac,narazie to szafy pekaja w zawiasach a obuwie mam tak poupychane ze czesto nie wiem gdzie jaka para lezy,przechowuje je w pudelkach i na wolnych polkach w przedpokoju:)
Cytat
warszawa0000
Też dzisiaj zrobiłam porządek w szafie, akurat przyszła paczka z 50 identycznymi wieszakami, kilka zostało, ale tylko dlatego, że mam za krótki drążek w szafie :D
Ja na wieszakach susze pranie, naprawde polecam:) wiecej rzeczy mozna powiesic jednorazowo, wiec wieszaki to rzecz naprawde niezbedna:)
oczywiscie w szafie niezastapione:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 20:54 przez CzerwoneUsta.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:53:14

Nienawidzę porządku w szafie. Mam mnóstwo rzeczy i bałagan.
Mamy osobną 'garderobę' na buty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 20:53 przez guess_who_is_back.

zweryfikowana
Posty: 636
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:59:00

ja mam szafę z drążkiem, pod spodem 2 szuflady na bieliznę itp a obok dużej jest węższa z półkami. Muszę dokupić jeszcze 2 węższą do kompletu ale to jak się dorobię ;p
ciuchy też w miarę poukładane a nie mam ich dużo więc problem też mały
jutro postaram się dodać zdj.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:59:19

Cytat
Mee1990
Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?

O losie,nadążasz chodzić we wszystkich parach? :D

Samych szpilek mam 26 par bo na każdą okazję kupuję nowe. Co roku kupuję 2 albo 3 pary balerinek , mam ich 21 par , 1 kalosze, 3 pary zimowych butów, 5 par sandałek, 6 par botków, 2 pary japonek i 4 pary adidasów .
Mam ich tyle bo mam hopla na pukcie butów a mając ich tyle par to w każdych śmigam po kilka razy więc nie zdąrzą się nawet zniszczyć.
Teraz jestem w ciąży i chodze tylko w 2 parach na zmianę hehe :)

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:03:45

ja też, jak widać lubię kolorki :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:05:02

CzerwoneUstateż często suszę w ten sposób :D
Ogólnie lubię tak przechowywać ubrania. Po pierwsze mniej czasu zajmuje powieszenie na wieszaku niż składanie, ubrania nie gniotą się tak bardzo, nie przewracają jak wyciągam coś ze spodu i jest praktyczniej- otwieram szafę, ubieram i już :) Niestety miejsce w szafie jest ograniczone. Grube swetry, spodnie, szorty niestety muszą być poskładane na półeczkach :]

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:08:01

Chciałabym mieć taką dużą szafę! niestety my z moim narzeczonym mamy szafę na spółkę, a nie jest ona zbyt duża, więc mam tylko dwie półki dla siebie + pół drążka, jakieś takie większe swetry, bieliznę mam w pudełkach ale i tak to jest koszmar, normalnie jak się tą szafę otworzy to jest mur z ciuchów tak są te moje półki zabudowane :P i niestety boleję nad tym bo w połowie ciuchów przez to nie chodzę, bo musiałabym wywalić trzy kolumny innych żeby do nich dotrzeć :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:13:28

dla mnie niektóre wieszaki na zdjeciu to bardziej artystyczny nielad ;D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:14:02

Dziewczyny dziękuję Wam za taki odzew, bardzo się cieszę, że już kilka z Was podzieliło się zdjęciami, mam nadzieję, że będzie nas więcej.

Wenda białe kozule mam głównie do pracy:), stąd taka ich mnogość.
LeXiee pokaż szafę, zaciekawiłaś mnie tą 'pedantką'. Może nas zainspirujesz!
Ancyka, ehh mój mąż sądzi inaczej.
Kukficzek ciekawa szafa, masz tam oświetlenie? I pokaż półki bliżej:).
Agata dzięki:), i bardzo jestem ciekawa zdjęć Twojej szafy, mam nadzieję, że wrzucisz:).
PaniGami fajne wspomnienie:),ale i inne czasy, więc chyba nie ma co porównywać:).
talia12 tym bardziej podziwiam, bo w małej szafie trudniej o porządek. (przy okazji: ten khaki sweter- super!).
keyy- kiedyś też tak miałam, ale obudził się we mnie jakiś pedantyczny instynkt parę lat temu i już tak zostało.
emm200- też się przywiązuję, mam oprócz tego wielkie pudło- ciuchów pamiątek:)
A i z butami mam problem (mam 50 par), ale jakoś sobie radzę. Część w przedpokoju, część w szafie. Przechowuję w pudełkach- oryginalnych (wtedy drukuję fotkę buta, by nie zaglądać za każdym razem) lub przezroczystych.
I gratulacje! który to miesiąc?
ona_anita- zapodaj zdjęcie:). Ciekawi mnie ta Twoja kolorowa szafa.
kamila1989bdg, czaarnuuch- dajcie zdjecia:)
warszawa0000- marzą mi się identyczne wieszaki, sukcesywnie wymieniam, ale ciągle nie ma spójności:)
CzerwoneUsta a msz już projekt nowej garderoby?
guess_who_is_back hehe wolisz bałagan?
KatSul91 czekamy na zdjęcia:).

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:27:18

Też chyba muszę pokombinować z garderobą, mój pokój jest w sumie idealny, ponieważ ma wnękę, ale nie wiem jak się za to zabrać xD

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:31:19

Rzeczywiście masz dużo ubrań :)

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 21:33:53

moja garderoba



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś ma?