Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kanałowe

09 cze 2011 - 10:35:32

Hej
Czy ktoś z Was miał kanałowe leczenie zęba ?? Bo ostatnio byłam u dentysty i niestety mnie to czeka :( Dentystka rozwierciła mi i dała lekarstwo i mówiła że po nim może mnie boleć ząb ale mnie w ogole nie boli, czy to znaczy ze cos zle i w ogole ?? Bo wiem ze zeby nie bolało ząb musi być martwy i nie wiem czy mi też się dobrze zatruje :( Miał ktoś z was kanałowe ?? I czy to boli ??

kanałowe

09 cze 2011 - 10:37:54

był o tym wątek poszukaj, ból do wytrzymania nie jest źle :)

kanałowe

09 cze 2011 - 10:39:25

miałam dwa ostatnio jeden nie bolał wcale (czuć było tylko "dotyk" czyli jak wkladala to cos do kanałow itp, ale nie bolało) - była to gorna 7mka bardzo "pokręcone" kanały b długie cienkie itp

drugi ząb kanały "proste" a bolało, nie był to jakiś silny ból ale bolało aż mi się słabo zrobiło i musieliśmy przerwać na pare minut- ząb też gorna 7mka tylko z drugiej strony

wiec nie wiem od czego to zależy że jeden boli drugi nie

kanałowe

09 cze 2011 - 10:49:09

Miałam i nie chce straszyć ale proś od razu o znieczulenie. Ja jestem dość wytrzymała jeśli chodzi o dentystę i ból, ale robiła mi bez znieczulenia to tak skręcałam się na tym fotelu jak nie wiem. Co do Twojej teraźniejszej trutki to może nie boli bo źle wsadziła ja tak miałam. Poszłam pierwszy raz na kasę chorych do dentystki to tak była niemiła tak nieznośna i jeszcze źle mi zrobiła to powiedziałam, że więcej tam nie pójdę i poszłam prywatnie od razu inna atmosfera no ale boleć bolało a jak poszłam wyciągnęła mi to co tamta mi wsadziła i dowierciła się bliżej nerwu to zaraz po wyjściu miałam z głowy cały wieczór na szczęście rano było dobrze :) uf... mam nadzieję że jakoś pomogłam i nie bój się nie Ty pierwsza i nie ostatnia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobic z ciuchami