Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:58:42

Ten film jest "stary jak świat", kiedy ujrzał "światło dzienne" zrobiono o tym reportaż w TVN, chyba "Pod Napięciem". Już nie pamiętam dokładnie o co chodziło, bo to było dobrych kilka lat temu, ale ewidentnie winny był nauczyciel... Niestety

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:00:35

Ooo nie popuściłabym gościowi. Pożałowałby takiego zachowania...!!!

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:01:24

Cytat
ettelienne
nie możemy na to tak patrzeć. Ja niedawno skończyłam szkołę i pamiętam dobrze jak było. Jak nauczyciel sobie pozwolił tak miał. Miałam taką kobietę od matematyki, że w klasie była taka cisza, że jak mucha wpadła to ją było słychać. I nie zrobiła nam dyscypliny terrorem. Ona szanowała nas, a my ją. Nie pozwoliła sobie na wrzaski, krzyki, złe zachowanie.
A jeżeli dorosły facet nie potrafi zapanować nad zgrają dzieciaków, to co z niego za nauczyciel? Wg mnie żaden i to jego wina. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Dokładnie. U mnie w liceum była nauczycielka, która była dla nas bardzo miła, a my- nie chcąc jej zrobić przykrości - siedzieliśmy zawsze cicho, okazując szacunek. Tym sposobem i my zyskiwaliśmy i ona. Nauczyciele powinni być specjalnie przeszkoleni, jak "wychować sobie" klasę, aby się słuchała. Nie rozumiem, jak w ogóle można dać się wyprowadzić aż tak z z równowagi. Czego by ta dziewczyna nie powiedziała, nauczyciel nie powinien zareagować w ten sposób.[/quote]takie jestescie wszystkie madre, a ciekawe czy w nie dajecie sie wyprowadzic z rownowagi czy zawsze jestescie spokojne watpie :/
Cytat
Sweetkora
Ooo nie popuściłabym gościowi. Pożałowałby takiego zachowania...!!!
o i to jest wlasnie cala mlodziez , pojdzie poprzebija opony w samochodzie , wyzwie nala, wymysli niestworzone rzeczy i doniesie do dyrekcji .zacznijcie wymagac od siebie i dawac od siebie a nie tylko brac !!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-06 13:02 przez agata74.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:01:55

Ale takich nauczycieli co sobie potrafią poradzić jest coraz mniej. Niektórzy to sobie nie dadzą w kaszę dmuchać,mają swój honor, a inni to się nawet boją dzieciaków i po prostu nie potrafią nad nimi panować, bo tego nigdzie nie uczą, jak rozmawiać z dziećmi adhd... moje dwie kuzynki mają depresje przez swoich wychowanków- też pracuja w szkole- bo są za ciche i skromne żeby na nie nakrzyczeć czy cokolwiek...

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:02:30

Cytat
czarnulka92
co w tym takiego fajnego autorko wątku ?

fajnego??? chyba karygodnego

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:04:02

Ja się nie dziwie nauczycielowi. Jak nieuk nie rozumie że ma siadać to w końcu nie wytrzymał i zaczął krzyczeć.
U mnie w podstawówce była taka sytuacja że dziewczyna która chodziła do 8 klasy na przerwie wyzywała nauczyciela który miał dyżur. Nie wytrzymał i dał jej po pysku. Nauczycielowi nic na szczęście nic nie zrobiono bo uczniowie się za nim wstawili.

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:04:26

o masakra...

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:05:28

A moim zdaniem dobrze zrobil. Człowiek miał do niej mówić, a ona go olewała? Jak zaczęła się śmiać i prowadzic dziwną dyskusję to nie dziwcie się , że koles krzyczał. Dawać go do mojej szkoły ;)

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:06:35

Cytat
agata74
Cytat
ettelienne
nie możemy na to tak patrzeć. Ja niedawno skończyłam szkołę i pamiętam dobrze jak było. Jak nauczyciel sobie pozwolił tak miał. Miałam taką kobietę od matematyki, że w klasie była taka cisza, że jak mucha wpadła to ją było słychać. I nie zrobiła nam dyscypliny terrorem. Ona szanowała nas, a my ją. Nie pozwoliła sobie na wrzaski, krzyki, złe zachowanie.
A jeżeli dorosły facet nie potrafi zapanować nad zgrają dzieciaków, to co z niego za nauczyciel? Wg mnie żaden i to jego wina. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Dokładnie. U mnie w liceum była nauczycielka, która była dla nas bardzo miła, a my- nie chcąc jej zrobić przykrości - siedzieliśmy zawsze cicho, okazując szacunek. Tym sposobem i my zyskiwaliśmy i ona. Nauczyciele powinni być specjalnie przeszkoleni, jak "wychować sobie" klasę, aby się słuchała. Nie rozumiem, jak w ogóle można dać się wyprowadzić aż tak z z równowagi. Czego by ta dziewczyna nie powiedziała, nauczyciel nie powinien zareagować w ten sposób.
takie jestescie wszystkie madre, a ciekawe czy w nie dajecie sie wyprowadzic z rownowagi czy zawsze jestescie spokojne watpie :/
Cytat
Sweetkora
Ooo nie popuściłabym gościowi. Pożałowałby takiego zachowania...!!!
o i to jest wlasnie cala mlodziez , pojdzie poprzebija opony w samochodzie , wyzwie nala, wymysli niestworzone rzeczy i doniesie do dyrekcji .zacznijcie wymagac od siebie i dawac od siebie a nie tylko brac !!!![/quote]


Czytaj dokładnie, Mądralo, skoro już się wypowiadasz. Napisałam, że NAUCZYCIELE POWINNI BYĆ SPECJALNIE PRZESZKOLENI, JAK REAGOWAĆ NA TEGO TYPU SYTUACJE, bo takim zachowaniem szkodzą sami sobie. Pewnie, że sama miałabym ochotę zgarnąć dzieciaka i wyrzucić z klasy, ale to jest NAUCZYCIEL- nie może sobie pozowlić na takie zachowanie. Wystarczająco łopatologicznie wytłumaczyłam?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-06 13:07 przez ettelienne.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:07:43

dlatego właśnie uważam że nauczycielem powinien być człowiek zrównoważony psychicznie [potwierdzony stan umysłowy i predyspozycje do zawodu, badaniami psychiatrycznymi]

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:07:44

jaaaa! wystraszyłam się przed monitorem a tam to chyba bym zawału dostała!!

zweryfikowana
Posty: 731
Ostrzeżenia: 1/5

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:08:03

dziewczyny, co on do niej powiedział? bo nie mam głośników, a jestem bardzo ciekawa:)

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:08:25

biedny nauczyciel, rozwydrzone bachory

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:11:01

A ja mam pytanie do autorki jak rozmawiasz ze znajomymi tez kończysz zdanie ''xd'' . O co w ogóle z tym chodzi wiesz ? czy piszesz tak bo teraz co druga osoba tak pisze?

a co do filmu zobaczcie jak mimo wszystko ta dziewczyna go olewa on do niej wróć na miejsce to stoi i pogarsza sytuacje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-06 13:18 przez -Sandra.

zweryfikowana
Posty: 731
Ostrzeżenia: 1/5

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:11:30

up

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRA: Pokaż mi co Ci się podoba :)