Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:37:03

masakra co za nauczyciel xD


musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:39:20

wow, hehe, gdyby tak do mnie sie wydarl to bym mu tam strzelila chyba;p

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:40:06

ja bym odrazu szła do dyrektora z tym filmikiem. obłęd. nauczyciel powinien mieć jakieś konsultację psychiatryczne bo nerwy mu puszczają.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:40:46

w życiu bym sobie nie pozwoliła, żeby ktokolwiek się do mnie odezwał w ten sposób. Nie wiem czym ta dziewczyna tego faceta tak rozzłościła, ale jeżeli powiedzmy tym, że 'nic nie umiała' (czyt. była niewinna) wzięłabym rzeczy i wyszła. Sprawa niemiło by się skończyła dla nauczyciela.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:41:29

O jaaa...<lol2>

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:47:01

ja z kolei współczuje temu nauczycielowi, pewnie uczy w jakimś rozwydrzonym gimnazjum i nie może sobie z chołotą poradzić to się drze... może prosił tę dziewczynę od pół godziny żeby usiadła na miejsce, a ona go olewała? jakoś nie widać było,żeby się przejęła jego wrzaskiem...kurcze, właśnie zastanawiam się nad kierunkiem studiów i mam do wyboru specjalizacje nauczycielską,ale jak widzę, jak się dzieciaki zachowują to mnie krew zalewa...;/

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:50:55

Ja również bym wzięła rzeczy i wyszła, okej , jestem uczennicą ale chyba mam jakieś swoje prawa i żaden nauczyciel nie powinien tak postąpić!

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:51:17

ja tez wspolczuje nauczycielowi , mlodziez teraz jest okropna ,nie slucha, olewa, ma wymagania niewiadomo jakie ale sama od siebie nic nie dajewiec sie nie dziwcie ze nal sie drze ja bym podusila polowe z tych dzieciakow za ich zachowanie . no ale nie ma sie co dziwic jak rodzice nie zajmuja sie dziecmi to potem takie sa tego skutki:(

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:54:05

co w tym takiego fajnego autorko wątku ?

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:54:31

u mnie w szkole też się tak zdarzało, nawet lepiej :D ale nikomu nie przyszło do głowy, żeby to nagrać... a szkoda :(

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:54:34

Cytat
waska007
ja z kolei współczuje temu nauczycielowi, pewnie uczy w jakimś rozwydrzonym gimnazjum i nie może sobie z chołotą poradzić to się drze


nie możemy na to tak patrzeć. Ja niedawno skończyłam szkołę i pamiętam dobrze jak było. Jak nauczyciel sobie pozwolił tak miał. Miałam taką kobietę od matematyki, że w klasie była taka cisza, że jak mucha wpadła to ją było słychać. I nie zrobiła nam dyscypliny terrorem. Ona szanowała nas, a my ją. Nie pozwoliła sobie na wrzaski, krzyki, złe zachowanie.
A jeżeli dorosły facet nie potrafi zapanować nad zgrają dzieciaków, to co z niego za nauczyciel? Wg mnie żaden i to jego wina. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:55:41

wyszłabym z klasy. ;p

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:58:21

Cytat
agata74
ja tez wspolczuje nauczycielowi , mlodziez teraz jest okropna ,nie slucha, olewa, ma wymagania niewiadomo jakie ale sama od siebie nic nie dajewiec sie nie dziwcie ze nal sie drze ja bym podusila polowe z tych dzieciakow za ich zachowanie . no ale nie ma sie co dziwic jak rodzice nie zajmuja sie dziecmi to potem takie sa tego skutki:(

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:58:32

Cytat
Carmesi
nie możemy na to tak patrzeć. Ja niedawno skończyłam szkołę i pamiętam dobrze jak było. Jak nauczyciel sobie pozwolił tak miał. Miałam taką kobietę od matematyki, że w klasie była taka cisza, że jak mucha wpadła to ją było słychać. I nie zrobiła nam dyscypliny terrorem. Ona szanowała nas, a my ją. Nie pozwoliła sobie na wrzaski, krzyki, złe zachowanie.
A jeżeli dorosły facet nie potrafi zapanować nad zgrają dzieciaków, to co z niego za nauczyciel? Wg mnie żaden i to jego wina. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Dokładnie. U mnie w liceum była nauczycielka, która była dla nas bardzo miła, a my- nie chcąc jej zrobić przykrości - siedzieliśmy zawsze cicho, okazując szacunek. Tym sposobem i my zyskiwaliśmy i ona. Nauczyciele powinni być specjalnie przeszkoleni, jak "wychować sobie" klasę, aby się słuchała. Nie rozumiem, jak w ogóle można dać się wyprowadzić aż tak z z równowagi. Czego by ta dziewczyna nie powiedziała, nauczyciel nie powinien zareagować w ten sposób.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-06 13:00 przez ettelienne.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 12:58:39

Cytat
Carmesi
Cytat
waska007
ja z kolei współczuje temu nauczycielowi, pewnie uczy w jakimś rozwydrzonym gimnazjum i nie może sobie z chołotą poradzić to się drze


nie możemy na to tak patrzeć. Ja niedawno skończyłam szkołę i pamiętam dobrze jak było. Jak nauczyciel sobie pozwolił tak miał. Miałam taką kobietę od matematyki, że w klasie była taka cisza, że jak mucha wpadła to ją było słychać. I nie zrobiła nam dyscypliny terrorem. Ona szanowała nas, a my ją. Nie pozwoliła sobie na wrzaski, krzyki, złe zachowanie.
A jeżeli dorosły facet nie potrafi zapanować nad zgrają dzieciaków, to co z niego za nauczyciel? Wg mnie żaden i to jego wina. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.
na szcunke trzeba sobie zasluzyc a z racji tego ze nal jest starszy to powinno mu sie to nalezec .w szkolach przydali by sie tacy nale jak w "mlodzi gniewni " ktorka pilka chcesz sie uczyc ok nie to spadaj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRA: Pokaż mi co Ci się podoba :)