Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

36 sekund temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

A ja sprzedam ciuszki dziecięce, jesli ktos zainteresowany to prosze piszcie! Ubranka tak do ok 1,5roczku;)

Sprzedam ciuszki dla chłopca od 0 do 6 miesięcy :) Dla dziewczynki też mam kilka sztuk ubranek i dla mam też :) http://szafka.pl/profil/karola8483

Sprzedam ciuszki dla chłopca od 0 do 6 miesięcy :) Dla dziewczynki też mam kilka sztuk ubranek i dla mam też :) http://szafka.pl/profil/karola8483



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 22:17 przez karola8483.

Chętnie się powymieniam za ubrania w rozmiarze S/M.

Dla zainteresowanych kupnem - ceny mam tak niskie, ponieważ zależy mi na ekspresowym pozbyciu się zalegających rzeczy :)

balerinki, botki w rozmiarze 35/36, eleganckie sukienki na wesele xs-m, pudełko z kosmetykami, prawie wszystkie rzeczy nieużywane, sporadycznie zdaży się coś używanego



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 08:39 przez pp922.

ZAPRASZAM DO MNIE,


SAME MODNE RZECZY ;-) BEZ STAROSWIECKICH SZMATEK!

Sprzedam pakę ciuchów w rozmiarze S! Możliwość negocjacji ceny! Zapraszam do mojej szafy! :*



Cześć Dziewczyny!

zapraszam do mojej szafy, rzeczy nowe i używane :) rozmiary od XS do L, ceny do negocjacji



morelowa rozmiar xs/s i biała/smietankowa w rozmiarze m/l




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 13:40 przez JennyMB.

Witam.
także sprzedam rzeczy z mojej szafy, w paczce za 120 zł wysyłka gratis a wszystkie ceny można negocjować. Mam rzeczy nowe i używane różnych marek i w różnych rozmiarach od xs do l/xl biżuteria także się znajdzie. Zapraszam na profil



Zapraszam do mnie! mam na sprzedaż nike air max w idealnym stanie! założone kilka razy, rozmiar 38, na prawdę polecam! :) Rzadko spotykany wzór, w modnym neonowym kolorze, zapraszam :)

Ja Sprzedam Spodnie Narciarskie i Kombinezony jak coś pisac zdjecia Wysle na emaila 1 plikiem .

Sprzedam :) Pilnie, zapraszam oczko
i inne rzeczy z mojej szafy. Wyprowadzka=pozbycie się 3/4 szafy



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki w kratkę BURBERRY