Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:02:29


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 18:00 przez patrizia033.

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:06:46

Okropne i tandetne :O

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:10:48

Cytat
Wikusia27
Okropne i tandetne :O

Ja tu tandety nie widzę , i to nie jest wątek hot or not więc twoja opinia jest tu zbędna:). Czytaj dokładnie:). Nikt cie tu o zdanie nie pyta:)

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:18:15

To jest forum na portalu w którym sprzedaje się jak również ocenia rzeczy, każdy ma prawo to zrobić, bo żyjemy w demokracji :) są tandetne, jak każda podróbka, replika jak i rzecz która zawiera "elementy" jakiejś oryginalnej rzeczy :) "są śliczne" wyglądają jak sprzedawane na rynku za 30 zł boteczki dla wiesniaro-modystek, które uważają że jeśli założą owe botki będą wyglądały "bogato" Ż A Ł O S N E, pozdrawiam :))

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:27:09

Cytat
Wikusia27
To jest forum na portalu w którym sprzedaje się jak również ocenia rzeczy, każdy ma prawo to zrobić, bo żyjemy w demokracji :) są tandetne, jak każda podróbka, replika jak i rzecz która zawiera "elementy" jakiejś oryginalnej rzeczy :) "są śliczne" wyglądają jak sprzedawane na rynku za 30 zł boteczki dla wiesniaro-modystek, które uważają że jeśli założą owe botki będą wyglądały "bogato" Ż A Ł O S N E, pozdrawiam :))

ocenia sie wtedy gdy autorka pyta o opnie tutaj nie ma takiego zapytania wiec czytaj ze zrozumieniem widac ze ze szkoly tego nie wyniosłas jak i kultury równiez, a kim ty jestes?? ikoną stylu ? twoje zdanie jest naj to co dla ciebie jest kiczem dla innego nie, to jest twoje zdanie a sorrry nie jestes wyrocznią więc możesz napisać w hot or not sorki ale moim zdaniem brzydkie lub fajne tyle a nie zaśmiecać forum jeszcze postami nie na temat.... pozdrawiam również nastepnym razem popatrz w lustro czy taka z ciebie gwiazdka stylu i znawca mody bo szczerze w to wątpię skoro wchodzisz na forum i twoje hobby to zaśmiecanie różnych wątków swoimi mądrościami:D nudzi ci sie ewidentnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 18:30 przez patrizia033.

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:34:28

o matko.... straszne... gorszych nie widziałam, już dawno.

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:38:30

Cytat
-YOLO-
o matko.... straszne... gorszych nie widziałam, już dawno.

to popatrz na swoje;), tu sie nikt nie pyta o ocenę...

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:39:14

okropne, chyba ciężko Ci będzie sprzedać.

Botki w kratkę BURBERRY

13 kwi 2015 - 18:43:22

Cytat
madzialukasik
okropne, chyba ciężko Ci będzie sprzedać.

Zejdą, bo na innym portalu 3 osoby obserwowały tylko za nim kolejny raz je wystaiwe i zapłace od wystawienia chciałam spróbować tutaj:), one ładniej wygladaja juz do jeansów czy czarnych legginsów w całości... nie są złe chociaż ja w nich jednak chodzić nie bede:) no ale wiem ze sa babeczki co lubia buciki takie inne od zwykłych czarnych szpilek

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Botki w kratkę BURBERRY

14 kwi 2015 - 15:22:43

Oooo ja ciez. Z ktorej strony one sa sliczne? :D

straszne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-14 15:23 przez roksolana83.

Botki w kratkę BURBERRY

14 kwi 2015 - 16:56:43

okropieństwo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubrania XS i S + biżuteria nowa