Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

A ja sprzedam ciuszki dziecięce, jesli ktos zainteresowany to prosze piszcie! Ubranka tak do ok 1,5roczku;)

Sprzedam ciuszki dla chłopca od 0 do 6 miesięcy :) Dla dziewczynki też mam kilka sztuk ubranek i dla mam też :) http://szafka.pl/profil/karola8483

Sprzedam ciuszki dla chłopca od 0 do 6 miesięcy :) Dla dziewczynki też mam kilka sztuk ubranek i dla mam też :) http://szafka.pl/profil/karola8483



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 22:17 przez karola8483.

Chętnie się powymieniam za ubrania w rozmiarze S/M.

Dla zainteresowanych kupnem - ceny mam tak niskie, ponieważ zależy mi na ekspresowym pozbyciu się zalegających rzeczy :)

balerinki, botki w rozmiarze 35/36, eleganckie sukienki na wesele xs-m, pudełko z kosmetykami, prawie wszystkie rzeczy nieużywane, sporadycznie zdaży się coś używanego



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 08:39 przez pp922.

ZAPRASZAM DO MNIE,


SAME MODNE RZECZY ;-) BEZ STAROSWIECKICH SZMATEK!

Sprzedam pakę ciuchów w rozmiarze S! Możliwość negocjacji ceny! Zapraszam do mojej szafy! :*



Cześć Dziewczyny!

zapraszam do mojej szafy, rzeczy nowe i używane :) rozmiary od XS do L, ceny do negocjacji



morelowa rozmiar xs/s i biała/smietankowa w rozmiarze m/l




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 13:40 przez JennyMB.

Witam.
także sprzedam rzeczy z mojej szafy, w paczce za 120 zł wysyłka gratis a wszystkie ceny można negocjować. Mam rzeczy nowe i używane różnych marek i w różnych rozmiarach od xs do l/xl biżuteria także się znajdzie. Zapraszam na profil



Zapraszam do mnie! mam na sprzedaż nike air max w idealnym stanie! założone kilka razy, rozmiar 38, na prawdę polecam! :) Rzadko spotykany wzór, w modnym neonowym kolorze, zapraszam :)

Ja Sprzedam Spodnie Narciarskie i Kombinezony jak coś pisac zdjecia Wysle na emaila 1 plikiem .

Sprzedam :) Pilnie, zapraszam oczko
i inne rzeczy z mojej szafy. Wyprowadzka=pozbycie się 3/4 szafy



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki w kratkę BURBERRY