Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

panorama zdjęć

21 lip 2017 - 20:24:10

Witajcie, od kilku lat interesuję się fotografią co prawda nie jest to mój zawód ale traktuję to jako hobby w swoim życiu-pewną odskocznie. Chciałabym jednak teraz nieco uwiecznić swoje największe w moim opinii "dzieła" na papierze i wywołać aby podczas różnych okazji pochwalić się rodzinie. :) Zazwyczaj fotografuję naturę, ale przede wszystkim morze i plażę, są to moje ukochane miejsca na Ziemi. Mój narzeczony podsunął mi pomysł aby stworzyła taki kolaż a w zasadzie album ale już taki wykonany przez specjalistów coś takiego jak tu mi się spodobało <moderacja> Czy ktoś z Was zamawiał coś takiego właśnie przez Internet? Czy Waszym zdaniem lepiej byłoby jakbym udała się bezpośrednio do punktu. Czekam na odpowiedzi a przy okazji życzę wspaniałego weekendu. :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 22:03 przez moderator.

panorama zdjęć

03 sie 2017 - 19:29:51

przez tego typu strony jest przede wszystkim taniej. A zdjęcia nie tracą na jakości. Jak najbardziej polecam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

panorama zdjęć

27 wrz 2017 - 21:59:07

Ja to raczej średnio się na tym znam. Dlatego też nie będę za bardzo w stanie pomóc...

panorama zdjęć

01 lut 2018 - 12:27:58

Ja mam dobrą drukarkę i drukuje sama zdjęcia na papierze fotograficznym. Wychodzi o wiele taniej, bo jedna kartka a4 kosztuje 1-1,5zł, a jedno zdjęcie a4 z 6-8zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

makrama