Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

7 minut temu

dieta organizacja

21 minut temu

przestrzeganie diety

38 minut temu

zalety diety pudełkowej

53 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

panorama zdjęć

21 lip 2017 - 20:24:10

Witajcie, od kilku lat interesuję się fotografią co prawda nie jest to mój zawód ale traktuję to jako hobby w swoim życiu-pewną odskocznie. Chciałabym jednak teraz nieco uwiecznić swoje największe w moim opinii "dzieła" na papierze i wywołać aby podczas różnych okazji pochwalić się rodzinie. :) Zazwyczaj fotografuję naturę, ale przede wszystkim morze i plażę, są to moje ukochane miejsca na Ziemi. Mój narzeczony podsunął mi pomysł aby stworzyła taki kolaż a w zasadzie album ale już taki wykonany przez specjalistów coś takiego jak tu mi się spodobało <moderacja> Czy ktoś z Was zamawiał coś takiego właśnie przez Internet? Czy Waszym zdaniem lepiej byłoby jakbym udała się bezpośrednio do punktu. Czekam na odpowiedzi a przy okazji życzę wspaniałego weekendu. :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 22:03 przez moderator.

panorama zdjęć

03 sie 2017 - 19:29:51

przez tego typu strony jest przede wszystkim taniej. A zdjęcia nie tracą na jakości. Jak najbardziej polecam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

panorama zdjęć

27 wrz 2017 - 21:59:07

Ja to raczej średnio się na tym znam. Dlatego też nie będę za bardzo w stanie pomóc...

panorama zdjęć

01 lut 2018 - 12:27:58

Ja mam dobrą drukarkę i drukuje sama zdjęcia na papierze fotograficznym. Wychodzi o wiele taniej, bo jedna kartka a4 kosztuje 1-1,5zł, a jedno zdjęcie a4 z 6-8zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

makrama