Obecnie rozmawiamy o:

HPV czy mam sie bać?

gorący temat

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Dobry barber w Rzeszowie

dzisiaj o 14:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 14:55:42

Hej, zrobiłam sobie taką koszulkę - raczej jestem w trakcie jej robienia. Ale teraz się zastanawiam, czy starsze panie z laskami mnie nie zlinczują - koło wygląda jak aureola? Czy tylko ja mam takie skojarzenia? Da sie to nosić czy dodać np prostokątną ramkę w tle?
pytałam już gdzie indziej, ale tam chyba średnia wieku jest znacznie niżej i na dodatek post potraktowano jak reklamę.


zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 15:22:40

mysle ze raczej nie powinnas sie przejmowac , nie jest to nic co az tak by klulo w oczy , zeby ktos specjalnie zaczytywal sie i rozkminial o co chodzi :)

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 15:30:21

Faktycznie wygląda to trochę jakby była święta, może przerób ten okrąg na jakieś nieregularne bohomazy albo w małego smoka :)

Swoja drogą- gdzie mogę niedrogo kupić trwałe i mocno napigmentowane farby do ubrań?

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 15:33:52

Moim zdaniem może się to kojarzyć z aureolą - pokombinuj coś, bo zapowiada się świetnie :)

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 16:09:15

z założenia będzie szara. Początkowo miał to być herb targaryenów, ale wymyśliłam wersję z napisem i obowiązkowo chciałam go mieć.

Jeśli chodzi o farby do tkanin, to ja korzystam z fevicrylu i jestem zadowolona. Mam dwie koszulki, które maja już po 3-4 lata, wrzucam je do pralki i grafikom nic się nie dzieje. Kupuję w plastyku lub na allegro, około 6 złotych za 50 ml

Cytat
19BaMbOoChA90


Swoja drogą- gdzie mogę niedrogo kupić trwałe i mocno napigmentowane farby do ubrań?
a co masz na myśli pisząc "mocno napigmentowane"? bo istnieją jeszcze farby do ciemnych tkanin, są nieco intensywniejsze, ale jeszcze ich nie używałam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 16:45 przez puchuskubatek.

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 17:23:21

mnie sie tam z aureolą nie kojarzy no ale... ;)

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 17:40:25

Ej jest mega! Ja bym sie nie przejmowała na tyle,by zmieniac cokolwiek w tej koszulce.Kiedys mialam koszulkę z wielkim napisem "God save Satan" i jakos nikt ze starszych sie nie doczepił - w sumie nie wiem, czy dlatego ze nie rozumieli, czy dlatego ze sie bali podejsc :D

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 18:18:52

Faktycznie można tak to odebrać. To byłoby moje pierwsze skojarzenie

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 19:07:33

wszystko spoko - tylko ta czcionka..... okropna :/

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 19:22:21

domaluj jeszcze dwa koła naokoło, tak żeby dołem było widoczne całe koło i już :))

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 19:29:03

Cytat
Carmesi
wszystko spoko - tylko ta czcionka..... okropna :/
ale ja nie pytam czy sie podoba, tylko o to jak się kojarzy konkretna część grafiki. ja to będę nosić, więc wybrałam czcionkę, która mi się podobała, to chyba logiczne.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

zatłuką czy nie zatłuką?

13 lip 2015 - 14:02:11

Im dłużej patrzę, tym bardziej mam skojarzenia z aureolą ;)

zatłuką czy nie zatłuką?

13 lip 2015 - 15:14:49

Cytat
mucho_morek
Moim zdaniem może się to kojarzyć z aureolą - pokombinuj coś, bo zapowiada się świetnie :)

zatłuką czy nie zatłuką?

16 lip 2015 - 10:00:19

skończyłam. JAk się dalej kojarzy, to trudno, jakoś to przeżyję. Idę. Jak nie zatłuką i nie spłonę jak flota stanisa, to zdam relację wieczorem


zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

zatłuką czy nie zatłuką?

17 lip 2015 - 08:28:00

@puchuskubatek dychasz ? Po postach widać, że tak, ale czy koszulka wywołała poruszenie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rower Drewniany