Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 14:55:42

Hej, zrobiłam sobie taką koszulkę - raczej jestem w trakcie jej robienia. Ale teraz się zastanawiam, czy starsze panie z laskami mnie nie zlinczują - koło wygląda jak aureola? Czy tylko ja mam takie skojarzenia? Da sie to nosić czy dodać np prostokątną ramkę w tle?
pytałam już gdzie indziej, ale tam chyba średnia wieku jest znacznie niżej i na dodatek post potraktowano jak reklamę.


zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 15:22:40

mysle ze raczej nie powinnas sie przejmowac , nie jest to nic co az tak by klulo w oczy , zeby ktos specjalnie zaczytywal sie i rozkminial o co chodzi :)

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 15:30:21

Faktycznie wygląda to trochę jakby była święta, może przerób ten okrąg na jakieś nieregularne bohomazy albo w małego smoka :)

Swoja drogą- gdzie mogę niedrogo kupić trwałe i mocno napigmentowane farby do ubrań?

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 15:33:52

Moim zdaniem może się to kojarzyć z aureolą - pokombinuj coś, bo zapowiada się świetnie :)

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 16:09:15

z założenia będzie szara. Początkowo miał to być herb targaryenów, ale wymyśliłam wersję z napisem i obowiązkowo chciałam go mieć.

Jeśli chodzi o farby do tkanin, to ja korzystam z fevicrylu i jestem zadowolona. Mam dwie koszulki, które maja już po 3-4 lata, wrzucam je do pralki i grafikom nic się nie dzieje. Kupuję w plastyku lub na allegro, około 6 złotych za 50 ml

Cytat
19BaMbOoChA90


Swoja drogą- gdzie mogę niedrogo kupić trwałe i mocno napigmentowane farby do ubrań?
a co masz na myśli pisząc "mocno napigmentowane"? bo istnieją jeszcze farby do ciemnych tkanin, są nieco intensywniejsze, ale jeszcze ich nie używałam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 16:45 przez puchuskubatek.

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 17:23:21

mnie sie tam z aureolą nie kojarzy no ale... ;)

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 17:40:25

Ej jest mega! Ja bym sie nie przejmowała na tyle,by zmieniac cokolwiek w tej koszulce.Kiedys mialam koszulkę z wielkim napisem "God save Satan" i jakos nikt ze starszych sie nie doczepił - w sumie nie wiem, czy dlatego ze nie rozumieli, czy dlatego ze sie bali podejsc :D

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 18:18:52

Faktycznie można tak to odebrać. To byłoby moje pierwsze skojarzenie

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 19:07:33

wszystko spoko - tylko ta czcionka..... okropna :/

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 19:22:21

domaluj jeszcze dwa koła naokoło, tak żeby dołem było widoczne całe koło i już :))

zatłuką czy nie zatłuką?

08 lip 2015 - 19:29:03

Cytat
Carmesi
wszystko spoko - tylko ta czcionka..... okropna :/
ale ja nie pytam czy sie podoba, tylko o to jak się kojarzy konkretna część grafiki. ja to będę nosić, więc wybrałam czcionkę, która mi się podobała, to chyba logiczne.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

zatłuką czy nie zatłuką?

13 lip 2015 - 14:02:11

Im dłużej patrzę, tym bardziej mam skojarzenia z aureolą ;)

zatłuką czy nie zatłuką?

13 lip 2015 - 15:14:49

Cytat
mucho_morek
Moim zdaniem może się to kojarzyć z aureolą - pokombinuj coś, bo zapowiada się świetnie :)

zatłuką czy nie zatłuką?

16 lip 2015 - 10:00:19

skończyłam. JAk się dalej kojarzy, to trudno, jakoś to przeżyję. Idę. Jak nie zatłuką i nie spłonę jak flota stanisa, to zdam relację wieczorem


zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

zatłuką czy nie zatłuką?

17 lip 2015 - 08:28:00

@puchuskubatek dychasz ? Po postach widać, że tak, ale czy koszulka wywołała poruszenie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rower Drewniany