Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

SPONSORING

21.06 o 11:53

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:02:07

jejku.... biedactwo....
nie wiem co powiedzieć...

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:04:56

straszne i teraz niestety nie wiadomo czy bedzie życ z dwoma głowami czy jedną odetna ;/ niestety jest tylko jedno ciało..przy blizniakach syjamskich wystepuje zazwyczaj zrosniecie sie cialami ze przy rozdzieleniu nie ma problemu .. a tu ?? nie wiadomo

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:05:45

usg nie robia tam ? ;/

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:08:04

no z dwiema głowami to lepiej niech z domu nie wychodzi

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:08:28

jejku... czy w Chinach nie maja USG?:(

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:09:05

Cytat
skj2008
straszne i teraz niestety nie wiadomo czy bedzie życ z dwoma głowami czy jedną odetna ;/ niestety jest tylko jedno ciało..przy blizniakach syjamskich wystepuje zazwyczaj zrosniecie sie cialami ze przy rozdzieleniu nie ma problemu .. a tu ?? nie wiadomo





myślisz, że tak po prostu można jedną głowę UCIĄĆ?

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:11:25

Cytat
kaam_
Cytat
skj2008
straszne i teraz niestety nie wiadomo czy bedzie życ z dwoma głowami czy jedną odetna ;/ niestety jest tylko jedno ciało..przy blizniakach syjamskich wystepuje zazwyczaj zrosniecie sie cialami ze przy rozdzieleniu nie ma problemu .. a tu ?? nie wiadomo





myślisz, że tak po prostu można jedną głowę UCIĄĆ?

no własnie nie mam pojecia jak to będzie .. jestem w szoku bo pierwszy raz spotykam sie z takim przypadkiem .. uciac nie zabardzo ..a zostawic ? tez nie

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:12:36

o szokkk :O wlasnie co ona nie robila usg ?? no i pewwnie miala cesarke...ajc

zweryfikowana
Posty: 1.153
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:13:06

ja gdzieś czytałam, że mają wspólne ciałko ale niektóre organy, jak serce mają oddzielne... więc nie wiem:( raczej oddzielić ich nie mogą, bo jak?

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:13:58

Jak widzi się takie biedactwa to dopiero wtedy dziękuje się Bogu za zdrowe dzieci bo często się tego nie docenia.

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:16:19

Statystycznie nie pożyję długo. Było już wiele takich przypadków, i dziecko nie dożywało tygodnia, zresztą kim ja jestem by tak gdybać.

Co do docinek o USG... ich jeden większy szpital ma za pewne więcej i droższego wyposażenia niż 1/5 naszych...

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:16:38

Cytat
skj2008
Cytat
kaam_
Cytat
skj2008
straszne i teraz niestety nie wiadomo czy bedzie życ z dwoma głowami czy jedną odetna ;/ niestety jest tylko jedno ciało..przy blizniakach syjamskich wystepuje zazwyczaj zrosniecie sie cialami ze przy rozdzieleniu nie ma problemu .. a tu ?? nie wiadomo





myślisz, że tak po prostu można jedną głowę UCIĄĆ?

no własnie nie mam pojecia jak to będzie .. jestem w szoku bo pierwszy raz spotykam sie z takim przypadkiem .. uciac nie zabardzo ..a zostawic ? tez nie

\



ludzie, wiele osób żyje zrośniętych głowami i innymi częściami ciała i często po prosto są nie do rozdzielenia..
nawet jak mają osobne serduszka i te inne to to nie ma tak - odciąć głowę i no problem..

Dziewczynaka z dwiema glowami

10 maj 2011 - 18:16:57

A może dwie dziewczynki z jednym ciałem?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czekając na ciąże..