Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tanie przepisy na obiad

29 sty 2020 - 14:29:20

oo super ,że wkońcu znalazłam w sieci taką baze cennych przepisów :D bo od niedawna mam taki blender 2 w1 Camry4623 i co prawda robilam sobie jakies podstawowe zupy pomidorowe dla mnie czy dla dziecka, ale czasem warto postawić na różnorodność :D No i wkońcu moge sobie przygotować cały obiad w jednym sprzęcie, bo poluję tu także na ciekawe przepisy na sałatki i placki ziemniaczane. Ktoś coś ? :D

tanie przepisy na obiad

18 sie 2020 - 13:47:10

w sezonie letnim można korzystać z tzw. kuchni letniej poza domem. W niej może stanąć kociołek węgierski taki jak tutaj: kociołek Moja małżonka przygotowuje z nim zupę borowikową i oczywiście wojskową grochówkę, a z drugich dań to najbardziej smakuje mi leczo i bigos myśliwski.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

tanie przepisy na obiad

13 sty 2021 - 14:45:18

Proponuję przyrządzić leczo:
Skladniki podstawowe to cebula, papryka i pomidory, do tego, ktore dzisiaj przygotowalam dodalam jeszcze kielbasy. Na patelnie 28 cm zuzylam 4 kawalki kielbasy, 2 duze cebule, 3 papryki, kazda w innym kolorze, 2 puszki pomodorow, oraz przyprawy takie jak maggi, vegete, pieprz i sucha czerwona papryke oraz troszeczke ostrej.
Kielbase, cebule i papryke oczyscilam i pokroilam na kostke, na patelni rozgrzalam troche oleju (ok. 2 lyzki), podsmazylam kielbaske, nastepnie dodalam cebule, poddusilam, w nastepnej kolejnosci papryke (znow troche podpieklam) na koniec dodalam pomidory z puszek, przyprawy i calosc dusilam pod przykryciem ok. 30 minut.
Moje leczo podaje z ryzem ale mozna oczywiscie zajadac z chlebkiem, smakuje rownie pysznie

Ewentualnie jeśli macie ochotę na coś wegetarianskiego, polecam gołabki od Mateusza Zielonki, które są wbrew pozorom bardzo proste do przygotowania. I praktycznie zawsze wychodzą smacznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsza sklep internetowy do grillowania