Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
modeliing
ona nie bedzie zadną jurorką hehe ;)to dopiero skandal ,ze nie umiesz ze zrozumieniem czytać :D

Cytat
katalozka
Top pączek.
Hahaha padłam :) Dokładnie, Top Pączek

Cytat
alpina
A swoją drogą to czemu jesteś taka oburzona tym, że ona gruba miałaby oceniać chude:))

Dokładnie, zgadzam się w 100%

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
monkle
ona nie będzie jurorką, miała zostać asystentką stylistki. czytajcie artykuły pudelka ze zrozumieniem.

EGZAKLIIIIIII:)

przecież to jest ściema.

ona nie będzie jurorką :) Będzie nią Katarzyna Sokołowska

moja droga, akurat w artykule, do którego uderzasz nie ma ani słowa o jakiejś p. Wendzikowskiej. Ja rozumiem, że zostałaś bardzo skrytykowana za brak czytania ze zrozumieniem, ale to nie powód, żeby teraz się odgrywać w dziwny sposób.
Dziękuję za uwagę,

kurcze, ja wiele słyszałam grycanki to grycanki tamto, a ja nawet nie wiem kto to jest :o nie wiem może jestem cofnięta w tej dziedzinie, ale ktoś mnie oświeci ?

nie udalo ci się wzbudzić sensacji niestety

Cytat
lenulka
kurcze, ja wiele słyszałam grycanki to grycanki tamto, a ja nawet nie wiem kto to jest :o nie wiem może jestem cofnięta w tej dziedzinie, ale ktoś mnie oświeci ?

jest to matka i dwie córki, krewne właściciela lodów Grycan. Zaslynęły w Polsce jako nasze Kardashianki. Po prostu kolejne celebrytki, tylko w rozmiarze "size plus". i o to cała afera.

Cytat
lenulka
kurcze, ja wiele słyszałam grycanki to grycanki tamto, a ja nawet nie wiem kto to jest :o nie wiem może jestem cofnięta w tej dziedzinie, ale ktoś mnie oświeci ?


też nie wiem :(



o już mnie oświecono:))

przeczytaj artykuł z pudla do konca a nie tylko nagłówki


widocznie nie trzeba być grubym jak grycanki zeby być takim leniem zeby sie nawet paru zdań przeczytać nie chcialo ;)

Sławne z tego że są bogate.

ot cały poslki ''szołbiznes'' który liże im te wielkie 4 litery bo są bogate



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 16:14 przez RazDwa.

aaa zielona budka :D jedyne co mi się teraz będzie z nimi kojarzyć, jak usłyszę o nich ponownie ;p

Ej lasia, nie spruwaj się tak. Widać, że masz jakiś kompleks :D:D

pedaly moga oceniac a ona nie?:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka to piosenka?