Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to juz skandal, zeby 16-letnia spasiona dziewucha Wiktoria Grycan zasiadla jako jurorka w Top Model ?? to juz szczyt wszystkiego , nie dosc ze jest przeciwienstwem modelki , nie zna sie na modelingu to teraz bedzie oceniac te wszystkie zgrabne ,szczuple dziewczyny . TVN to chyba najgorsza stacja telewizyjna, promuje te pseudo gwiazdeczki , robi tylko syf ! ścierwo i tyle..a wy jakie macie zdanie na ten temat?
halo ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-14 21:28 przez dianamercury.

Nie wierzę. Może to jakaś ,,podpucha" w stylu majewskiego:)

ona nie będzie jurorką, miała zostać asystentką stylistki. czytajcie artykuły pudelka ze zrozumieniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 15:54 przez monkle.

Jak już czytasz pudelka to czytaj dokładnie.

Cytat
monkle
ona nie będzie jurorką. czytajcie artykuły pudelka ze zrozumieniem.

Hehe pionteczka! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 15:54 przez Fidem.

ona nie bedzie zadną jurorką hehe ;)to dopiero skandal ,ze nie umiesz ze zrozumieniem czytać :D

Hahaha a później takie plotki się pojawiają,a tylko dlatego ,ze ktoś ma problemy ze zrozumieniem :)

Cytat
Fidem
Jak już czytasz pudelka to czytaj dokładnie.
Cytat
monkle
ona nie będzie jurorką. czytajcie artykuły pudelka ze zrozumieniem.

Hehe pionteczka! :)

nawet jak zostanie "tylko" asystentką stylistki to i tak będzie przegięcie ;)

nie wiem jakaś nie dzisiejsza jestem bo nie wiem kto to

NIE jurorką tylko asystentką jakiejś stylistki, ktora ubeira mdelki na ten ich cyrk w programie ;P

A swoją drogą to czemu jesteś taka oburzona tym, że ona gruba miałaby oceniać chude:))

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 16:02 przez dianamercury.

ona nie będzie jurorką :D tylko asystentką stylistki :D grunt to czytanie ze zrozumieniem ,hahaha :D

hehhe..ktoś musi "robić" oglądalność:) a nie ma to jak skandalik:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 16:00 przez blackdress7.

Cytat
dianamercury
to juz skandal, zeby 16-letnia spasiona dziewucha Wiktoria Grycan zasiadla jako jurorka w Top Model ?? to juz szczyt wszystkiego , nie dosc ze jest przeciwienstwem modelki , nie zna sie na modelingu to teraz bedzie oceniac te wszystkie zgrabne ,szczuple dziewczyny . TVN to chyba najgorsza stacja telewizyjna, promuje te pseudo gwiazdeczki , robi tylko syf ! ścierwo i tyle..a wy jakie macie zdanie na ten temat?
halo ?
Ja mam zdanie, że w wyrażaniu swojego zdania należy także wykazywać się taktem i dobrym wychowaniem. Amen.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka to piosenka?