Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

32 minut temu

dieta organizacja

46 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

Aktywne użytkowniczki

to juz skandal, zeby 16-letnia spasiona dziewucha Wiktoria Grycan zasiadla jako jurorka w Top Model ?? to juz szczyt wszystkiego , nie dosc ze jest przeciwienstwem modelki , nie zna sie na modelingu to teraz bedzie oceniac te wszystkie zgrabne ,szczuple dziewczyny . TVN to chyba najgorsza stacja telewizyjna, promuje te pseudo gwiazdeczki , robi tylko syf ! ścierwo i tyle..a wy jakie macie zdanie na ten temat?
halo ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-14 21:28 przez dianamercury.

Nie wierzę. Może to jakaś ,,podpucha" w stylu majewskiego:)

ona nie będzie jurorką, miała zostać asystentką stylistki. czytajcie artykuły pudelka ze zrozumieniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 15:54 przez monkle.

Jak już czytasz pudelka to czytaj dokładnie.

Cytat
monkle
ona nie będzie jurorką. czytajcie artykuły pudelka ze zrozumieniem.

Hehe pionteczka! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 15:54 przez Fidem.

ona nie bedzie zadną jurorką hehe ;)to dopiero skandal ,ze nie umiesz ze zrozumieniem czytać :D

Hahaha a później takie plotki się pojawiają,a tylko dlatego ,ze ktoś ma problemy ze zrozumieniem :)

Cytat
Fidem
Jak już czytasz pudelka to czytaj dokładnie.
Cytat
monkle
ona nie będzie jurorką. czytajcie artykuły pudelka ze zrozumieniem.

Hehe pionteczka! :)

nawet jak zostanie "tylko" asystentką stylistki to i tak będzie przegięcie ;)

nie wiem jakaś nie dzisiejsza jestem bo nie wiem kto to

NIE jurorką tylko asystentką jakiejś stylistki, ktora ubeira mdelki na ten ich cyrk w programie ;P

A swoją drogą to czemu jesteś taka oburzona tym, że ona gruba miałaby oceniać chude:))

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 16:02 przez dianamercury.

ona nie będzie jurorką :D tylko asystentką stylistki :D grunt to czytanie ze zrozumieniem ,hahaha :D

hehhe..ktoś musi "robić" oglądalność:) a nie ma to jak skandalik:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 16:00 przez blackdress7.

Cytat
dianamercury
to juz skandal, zeby 16-letnia spasiona dziewucha Wiktoria Grycan zasiadla jako jurorka w Top Model ?? to juz szczyt wszystkiego , nie dosc ze jest przeciwienstwem modelki , nie zna sie na modelingu to teraz bedzie oceniac te wszystkie zgrabne ,szczuple dziewczyny . TVN to chyba najgorsza stacja telewizyjna, promuje te pseudo gwiazdeczki , robi tylko syf ! ścierwo i tyle..a wy jakie macie zdanie na ten temat?
halo ?
Ja mam zdanie, że w wyrażaniu swojego zdania należy także wykazywać się taktem i dobrym wychowaniem. Amen.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka to piosenka?