Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ale problem... Trzeba czytać uważnie, to nie będzie takiego oburzenia ;-P

chyba pudelka nie czytasz. Jurorką jest ktoś inny, nie pamiętam dokładnie jak się nazywa. Ona miała być stylistką czy kimś tam , ale zdementowała te plotki i ponoć w top model jej nie będzie;)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
alicja70
Cytat
dianamercury
to juz skandal, zeby 16-letnia spasiona dziewucha Wiktoria Grycan zasiadla jako jurorka w Top Model ?? to juz szczyt wszystkiego , nie dosc ze jest przeciwienstwem modelki , nie zna sie na modelingu to teraz bedzie oceniac te wszystkie zgrabne ,szczuple dziewczyny . TVN to chyba najgorsza stacja telewizyjna, promuje te pseudo gwiazdeczki , robi tylko syf ! ścierwo i tyle..a wy jakie macie zdanie na ten temat?
halo ?
Ja mam zdanie, że w wyrażaniu swojego zdania należy także wykazywać się taktem i dobrym wychowaniem. Amen.

Polać jej! ;)

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

nie będzie ani jurorką, ani stylistką, ani pomocnicą stylistki...ale skąd w was tyle nienawiści...to pojęcia nie mam

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

a ja mam to gdzieś
mam ważniejsze rzeczy na głowie

straszne :P chyba świat się skończy ;)))

A jeśli nawet była by to prawda,to ja się pytam - gdzie się podziała tolerancja?

A czy telewizja jest tylko dla szczupłych?

to nie chodzi o to ze pulchna nawet,ale o to ze ma 16 lat!przeciez to dzieciak bez szkoly sredniej!co ona wie o zyciu itp.mamuska ma sianko i wystawila coreczke,boshe przeciez to malolata totalna!to jest przerazajace

Jak czytam wypowiedzi niektorych szafowiczek to zastanawiam sie nad ich tokiem myslenia...nad tolerancja ,akceptacja drugiego czlowieka , nad wychowaniem,nad uksztaltowaniem charakteru i tym co wyplywa z ich glebi .A wyplywa jedynie zawisc , plytkosc mysli i to ze nic im sie w zyciu nie udaje, przez to zazdroszcza innym atakujac bzdurnymi argumentami...NIE OCENIAJ LUDZI ZLE ZA WYGLAD ZA CIALO JESLI SAMA NIE CHCESZ BYC ZLE OCENIANA...
CEN MADROSC I DOBROC A WTEDY LATWIEJ BEDZIE CI ZROZUMIEC DRUGIEGO CZLOWIEKA

Cytat
iwiza
Jak czytam wypowiedzi niektorych szafowiczek to zastanawiam sie nad ich tokiem myslenia...nad tolerancja ,akceptacja drugiego czlowieka , nad wychowaniem,nad uksztaltowaniem charakteru i tym co wyplywa z ich glebi .A wyplywa jedynie zawisc , plytkosc mysli i to ze nic im sie w zyciu nie udaje, przez to zazdroszcza innym atakujac bzdurnymi argumentami...NIE OCENIAJ LUDZI ZLE ZA WYGLAD ZA CIALO JESLI SAMA NIE CHCESZ BYC ZLE OCENIANA...
CEN MADROSC I DOBROC A WTEDY LATWIEJ BEDZIE CI ZROZUMIEC DRUGIEGO CZLOWIEKA




Szczera prawda.

Coś strasznie wulgarna w tym wszystkim jesteś. Skandal by był jakby no nie wiem, 13latkę do rozbieranych sesji w tv zapraszali.

Mnie to ani ziębi, ani grzeje. Przecież to nie moja córka, nie mnie też będzie oceniać. o ile to nie jakaś plota. Bo dopiero co czytałam na pudlu, że w top model nie będzie pracować.

Trochę dystansu do świata. Ciekawe czy ty masz taką idealną figurę, żeby wyzywać tą dziewczynę jak wyzywasz. ? Nie popieram otyłości, ale patrz się najpierw na siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znacie zespół 77 Bombay Street? Co on nim sądzicie?