Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:08:29

dziewczyno daj sobie spokój z podróbkami

bezpiecznie możesz zamówić tylko oryginalny produkt od dystrybutora

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:22:31

kupowanie podróbek to kicz! Po co Ci to? Jeśli nie stać Cię na oryginał to kupo coś na swoim poziomie i nie udawaj kogoś kim nie jesteś.
Kupowanie podróbek dla mnie to żenada. Już nie wspominam to tym, jakiego wstydu można sobie w towarzystwie zrobić,

repliki podróbki

05 lut 2015 - 20:13:38

Ja osobiscie nie preferuje w podrobkach ale jesli ktos na takowa ma ochote to jego prawo i nie nam to krytykowac ani odradzac. Najwyzej sie natnie na krytyke i wkecej nie kupi.

repliki podróbki

05 lut 2015 - 20:20:15

Każdy kupuje to co mu się podoba ,nawet jeśli jest to replika.Jego sprawa :)Niemam czegoś takiego jak krytykowanie kogos kto kupuje replikę .Bo to włąsnie komentowanie i interesowanie się co kto nosi jest obciachem:) Jedynie co mnie razi to wystawianie tutaj na szafie podróbek i wciskanie kitu że to oryginal :) To już jest niefajne.Co do sklepów to u mnie jest taki butik gdzie sprzedają podroby począwszy od torebek skończywszy na bransoletkach itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 20:22 przez filipekkrol.

repliki podróbki

05 lut 2015 - 20:31:10

zwykła kradzież, nie mam tu na mysli tylko tych co podrabiaja ale i tych , którzy kupują

repliki podróbki

05 lut 2015 - 21:08:07

Cytat
mycherry
zwykła kradzież, nie mam tu na mysli tylko tych co podrabiaja ale i tych , którzy kupują

No jesli Cie stac na same orginaly to ok ale nie wyzywaj od zlodziei tych co kupuja repliki.

repliki podróbki

05 lut 2015 - 22:16:29

Pewnie z chin, tam wszystko produkują, dziwię się tylko temu, że laski to kupują. Straszne dno... Jak kogoś nie stać to po co chce błysnąc, że ma podróbę?

Cytat
Joleczkaaa
Cytat
mycherry
zwykła kradzież, nie mam tu na mysli tylko tych co podrabiaja ale i tych , którzy kupują

No jesli Cie stac na same orginaly to ok ale nie wyzywaj od zlodziei tych co kupuja repliki.

replika a podróba to to samo XD tylko ładniej nazywa się. Powiedz mi po co Tobie chanel czy kors, skoro na oryginał Ciebie nie stać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 22:19 przez truskawka_ang.

repliki podróbki

06 lut 2015 - 08:02:25

Cytat
truskawka_ang
Pewnie z chin, tam wszystko produkują, dziwię się tylko temu, że laski to kupują. Straszne dno... Jak kogoś nie stać to po co chce błysnąc, że ma podróbę?

Cytat
Joleczkaaa
Cytat
mycherry
zwykła kradzież, nie mam tu na mysli tylko tych co podrabiaja ale i tych , którzy kupują

No jesli Cie stac na same orginaly to ok ale nie wyzywaj od zlodziei tych co kupuja repliki.

replika a podróba to to samo XD tylko ładniej nazywa się. Powiedz mi po co Tobie chanel czy kors, skoro na oryginał Ciebie nie stać?

No wlasnie sa osoby ktore na to nie stac wiec kupuja podrobki. Nie potepiam tego bo to tylko i wylacznie ich sprawa. Jakos na fb multum roznych grup ktore oferuja tego typu ubrania i ciesza sie bardzo duza popularnoscia.

repliki podróbki

06 lut 2015 - 16:15:54

a jak inaczej nazwac to ze ktos nielegalnie wzbogaca sie na znanym logo, które przeciez jest opatentowane
osoby które kupują podróby jeszcze bardziej nakrecają czarny rynek. Wątpię by Tobie było miło gdyby ktos podrabiał logo Twojej marki , firmy... gdybys takową posiadała

i nie kupuje oryginałów znanych marek jak raczyłąs wspomniec
skoro nie stac mnie na nie, to zwyczajnie nie kupuję...
po drugie podroby tez nie sa tanie, niektórzy kupuja tylko dla lansu, co mnie osobiscie smieszy
rozumiem ze komus moze podobac sie dany model torebki , ale badzmy na tyle przyzwoici i zdejmijmy logo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-06 16:22 przez mycherry.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

06 lut 2015 - 16:31:50

Uważam, że jest różnica między podróbką a repliką. Prawdziwe repliki są identycznym odwzorowaniem oryginału, a podróbki to zwykły towar, na którym ktoś jedynie doczepił znane logo. Sama kupuję repliki bo są nie do odróżnienia (jedynie po materiale w dotyku) i przyznaję się do tego bez bicia. Nawet gdyby było mnie stać lub uskładałabym pieniądze, to żal byłoby mi wydać kilka tys zł. na oryginał (będzie lepszy, ale też nie wieczny). Więc jak mi się jakiś konkretny model podoba, wolę wydać mniej i kupić replikę - akurat za kilka lat się rozwali, jak już przestanie być modny lub mi się znudzi. Pozdrawiam

repliki podróbki

06 lut 2015 - 16:42:45

Cytat
mycherry
a jak inaczej nazwac to ze ktos nielegalnie wzbogaca sie na znanym logo, które przeciez jest opatentowane
osoby które kupują podróby jeszcze bardziej nakrecają czarny rynek. Wątpię by Tobie było miło gdyby ktos podrabiał logo Twojej marki , firmy... gdybys takową posiadała

i nie kupuje oryginałów znanych marek jak raczyłąs wspomniec
skoro nie stac mnie na nie, to zwyczajnie nie kupuję...
po drugie podroby tez nie sa tanie, niektórzy kupuja tylko dla lansu, co mnie osobiscie smieszy
rozumiem ze komus moze podobac sie dany model torebki , ale badzmy na tyle przyzwoici i zdejmijmy logo
Chyba trochę przesadzasz z tym określeniem złodziej na kogos kto kupuje replikę.To że komus cos się podoba i to kupi to jest kradziesz?Owszem sprzedawanie repliki a wciskanie kitu ze to oryginał no to jest podłe fakt.Nie uważam by to było tez takie wzbogacenie się na znanym logo ,bo większość sprzedawcow wcale nie ukrywa ze to replika i nie sprzedawaja jako oryginały a samo podobieństwo do czegos to nie wskazuje tez do kradzieży czy cos takiego .A sami kupujący tez wiedzą ze to nie oryginały .Co innego gdyby ludzie kupowali podrobe mysląc ze to oryginał to wtedy faktycznie ktoś dorabiałby się na tym znanym logo .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-06 16:45 przez filipekkrol.

repliki podróbki

06 lut 2015 - 16:47:18

Cytat
filipekkrol
Cytat
mycherry
a jak inaczej nazwac to ze ktos nielegalnie wzbogaca sie na znanym logo, które przeciez jest opatentowane
osoby które kupują podróby jeszcze bardziej nakrecają czarny rynek. Wątpię by Tobie było miło gdyby ktos podrabiał logo Twojej marki , firmy... gdybys takową posiadała

i nie kupuje oryginałów znanych marek jak raczyłąs wspomniec
skoro nie stac mnie na nie, to zwyczajnie nie kupuję...
po drugie podroby tez nie sa tanie, niektórzy kupuja tylko dla lansu, co mnie osobiscie smieszy
rozumiem ze komus moze podobac sie dany model torebki , ale badzmy na tyle przyzwoici i zdejmijmy logo
Chyba trochę przesadzasz z tym określeniem złodziej na kogos kto kupuje replikę.To że komus cos się podoba i to kupi to jest kradziesz?Owszem sprzedawanie repliki a wciskanie kitu ze to oryginał no to jest podłe fakt.Nie uważam by to było tez takie wzbogacenie się na znanym logo ,bo większość sprzedawcow wcale nie ukrywa ze to replika i nie sprzedawaja jako oryginały a samo podobieństwo do czegos to nie wskazuje tez do kradzieży czy cos takiego .


nie zmienia to faktu ze umieszczanie na torebce opatentowanego logo typu chanel , prada itp nie jest zgodne z prawem
wiec jak dla mnie tak to zwykłe złodziejstwo
a skoro kupujemy dajmy na to torbę dla samego modelu a nie marki to jak wspomnialam wyzej przynajmniej usuńmy logo

repliki podróbki

06 lut 2015 - 16:53:06

Tak masz racje to logo to nie musi być ale to nie zmienia faktu ze troche za ostre nazywanie kogos złodziejem kto kupi sobie torebke ,czasami na te pieniazki ciężko pracuje .Wiec określenie złodziej jest bardzo przykre.

repliki podróbki

06 lut 2015 - 17:02:12

no cóż skoro wiemy ze to podróbka, czyli ze ktos sobie dane logo bezkarnie przywłaszczył (nasz nieszczesny złodziej)
a my takową torbę kupujemy, wiedzac o tym to kim w takim razie jestesmy skoro sami kupujac ta torbe na to przyzwalamy?

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

10 lut 2015 - 14:45:24

Bezpiecznie zamówisz małe partie towaru - czasem nawet dzielą to na kilka paczek bo celnicy polują na duże partie a nie malutkie.

------
[moderacja-link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-26 19:01 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aliexpress _Przesyłka24