Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

23 minut temu

elektryka sklep

29 minut temu

wakacje last minute

44 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

repliki podróbki

05 lut 2015 - 17:55:55

Witam czy ktoś wie skad na fb biora te wszystkie podrobki znanuch marek jak to sprowadzaja?

repliki podróbki

05 lut 2015 - 17:58:40

Kupują je na stronie Allieexpress ;)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:00:17

z chin, zamawiają na serwisach typu alieexpress - dlatego zwykle jest napisane, że przesyłka trwa 10-30 dni. Nie pochwalam kupowania ani sprzedaży podróbek! Na szafie tez togo badziewia nie brakuje - wszystkie zegarki marca jacobsa, torby korsa itp sprzedawane ne szafie w rażąco niskich cenach są podróbami. Jeżeli mnie nie stać na oryginał to zbieram kasę albo kupuję coś tańszego nie będącego repliką ani podróbka "luksusowego dobra".

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:20:36

A propo podróbek - dzisiaj zauważyłam, że nawet sklep fleq, zapewne Wam znany, zaczął handel podróbkami na swoim fb https://www.facebook.com/Fleqpl?fref=nf Można kupić korsa za jedyne 250 zł a lv za 280zł. Napisałam im komentarz, że jest to karane i że dziwię się im, że podjęli się sprzedaży podrób :/ Oczywiście moje komentarze zostały usunięte i już nie ma możliwości komentowania :/ Żenada po prostu jak dla mnie.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:31:26

Cytat
emini
A propo podróbek - dzisiaj zauważyłam, że nawet sklep fleq, zapewne Wam znany, zaczął handel podróbkami na swoim fb https://www.facebook.com/Fleqpl?fref=nf Można kupić korsa za jedyne 250 zł a lv za 280zł. Napisałam im komentarz, że jest to karane i że dziwię się im, że podjęli się sprzedaży podrób :/ Oczywiście moje komentarze zostały usunięte i już nie ma możliwości komentowania :/ Żenada po prostu jak dla mnie.

uff, a już myślałam że tylko ja mam takie zdanie na temat sprzedaży podrób.

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:35:22

I jeszcze ludzie im klikają pod tymi ofertami "lubię to" konflikt

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:41:02

To jest taka fałszywa świadomość posiadania czegoś luksusowego.

ja nie wiem po co ludzie to kupują - chcą szpanować niby drogimi przedmiotami i myślą, że inni się nie poznają..?

Część z kupujących pewnie jest tak głupia, że myśli że kupuje oryginał w jakiejś mega promocyjnej cenie..

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:50:41

Z aliexpress i nie dostaja kary? Jak to robią?

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:54:37

Teraz na fb jest multum butikow ktore sprzedaja tzw repliki. Ciekawe jak to robia ze jeszcze nikt kary nie zaplacil. A moze to jest normalnie legalne skoro zamawiaja to na str aliexpress?
Ja osobiscie wole dolozyc wiecej pieniedzy a miec pewnosc ze nie rozwali mi sie ciuch przy pierwszym praniu.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:59:25

strona alieexpress jest zarejestrowana w chinach a tam jest dozwolone produkowanie i sprzedaż podróbek, powinni być karani sprzedawcy w Europie którzy sprowadzają z chin podrobione produkty i sprzedają je na terenie UE.

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:59:38

Mam pare rzeczy z tych butików i np szale LV sa naprawde super i sama chcialam kupic sobie na ali ale boje się tuch kar jak one to zamawiaja?

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:00:03

Nie jest legalne. A nie zapłacili kary bo widocznie nikt z kupujących nie zgłosił na policję, że kupił podróbkę.

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:02:56

Ale celnicy podobno daja kary jak zobacza że to podrobka

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:05:16

celnicy dają kary ale nie każdą paczkę sprawdzają - paczki poniżej określonej kwoty z reguły ich nie interesują

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:05:59

Czyli jak bezpiecznie zamówić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aliexpress _Przesyłka24