Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

repliki podróbki

05 lut 2015 - 17:55:55

Witam czy ktoś wie skad na fb biora te wszystkie podrobki znanuch marek jak to sprowadzaja?

repliki podróbki

05 lut 2015 - 17:58:40

Kupują je na stronie Allieexpress ;)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:00:17

z chin, zamawiają na serwisach typu alieexpress - dlatego zwykle jest napisane, że przesyłka trwa 10-30 dni. Nie pochwalam kupowania ani sprzedaży podróbek! Na szafie tez togo badziewia nie brakuje - wszystkie zegarki marca jacobsa, torby korsa itp sprzedawane ne szafie w rażąco niskich cenach są podróbami. Jeżeli mnie nie stać na oryginał to zbieram kasę albo kupuję coś tańszego nie będącego repliką ani podróbka "luksusowego dobra".

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:20:36

A propo podróbek - dzisiaj zauważyłam, że nawet sklep fleq, zapewne Wam znany, zaczął handel podróbkami na swoim fb https://www.facebook.com/Fleqpl?fref=nf Można kupić korsa za jedyne 250 zł a lv za 280zł. Napisałam im komentarz, że jest to karane i że dziwię się im, że podjęli się sprzedaży podrób :/ Oczywiście moje komentarze zostały usunięte i już nie ma możliwości komentowania :/ Żenada po prostu jak dla mnie.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:31:26

Cytat
emini
A propo podróbek - dzisiaj zauważyłam, że nawet sklep fleq, zapewne Wam znany, zaczął handel podróbkami na swoim fb https://www.facebook.com/Fleqpl?fref=nf Można kupić korsa za jedyne 250 zł a lv za 280zł. Napisałam im komentarz, że jest to karane i że dziwię się im, że podjęli się sprzedaży podrób :/ Oczywiście moje komentarze zostały usunięte i już nie ma możliwości komentowania :/ Żenada po prostu jak dla mnie.

uff, a już myślałam że tylko ja mam takie zdanie na temat sprzedaży podrób.

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:35:22

I jeszcze ludzie im klikają pod tymi ofertami "lubię to" konflikt

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:41:02

To jest taka fałszywa świadomość posiadania czegoś luksusowego.

ja nie wiem po co ludzie to kupują - chcą szpanować niby drogimi przedmiotami i myślą, że inni się nie poznają..?

Część z kupujących pewnie jest tak głupia, że myśli że kupuje oryginał w jakiejś mega promocyjnej cenie..

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:50:41

Z aliexpress i nie dostaja kary? Jak to robią?

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:54:37

Teraz na fb jest multum butikow ktore sprzedaja tzw repliki. Ciekawe jak to robia ze jeszcze nikt kary nie zaplacil. A moze to jest normalnie legalne skoro zamawiaja to na str aliexpress?
Ja osobiscie wole dolozyc wiecej pieniedzy a miec pewnosc ze nie rozwali mi sie ciuch przy pierwszym praniu.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:59:25

strona alieexpress jest zarejestrowana w chinach a tam jest dozwolone produkowanie i sprzedaż podróbek, powinni być karani sprzedawcy w Europie którzy sprowadzają z chin podrobione produkty i sprzedają je na terenie UE.

repliki podróbki

05 lut 2015 - 18:59:38

Mam pare rzeczy z tych butików i np szale LV sa naprawde super i sama chcialam kupic sobie na ali ale boje się tuch kar jak one to zamawiaja?

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:00:03

Nie jest legalne. A nie zapłacili kary bo widocznie nikt z kupujących nie zgłosił na policję, że kupił podróbkę.

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:02:56

Ale celnicy podobno daja kary jak zobacza że to podrobka

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:05:16

celnicy dają kary ale nie każdą paczkę sprawdzają - paczki poniżej określonej kwoty z reguły ich nie interesują

repliki podróbki

05 lut 2015 - 19:05:59

Czyli jak bezpiecznie zamówić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aliexpress _Przesyłka24