Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

punk, hardcore, hardcore punk, horror punk... i tak dalej. ;P

Cytat
just7
Hej. Chciałam tak sobie zobaczyć jaką muzykę najczęściej słuchają kobiety (jako że to forum głównie kobiece) . Ja lubie kawałki elektroniczne, co jest rzadkością wśród koleżanek i jestem ciekawa czy jestem rzeczywiście odosobniona. Rzucajcie tytułami, wykonawcami. Możemy zrobić taką małą bazę najpopularniejszej muzyki :)

A co to za elektronika?

Cytat
molinezja777
punk, hardcore, hardcore punk, horror punk... i tak dalej. ;P

misfits? serce

Black metal, doom metal, ambient, czasem lubię dark electro ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Słucham różnych gatunków, jednak w mojej playliście przeważa Kanye West, Jay-Z, Beyonce ale także Linkin Park, czy Czesław Mozil. Oprócz tego mam nawet kilka kawałków Nero czy też Gregora Salto. Uważam, że nie warto zamykać się w tylko jednym gatunku muzycznym.

Cytat
just7
Hej. Chciałam tak sobie zobaczyć jaką muzykę najczęściej słuchają kobiety (jako że to forum głównie kobiece) . Ja lubie kawałki elektroniczne, co jest rzadkością wśród koleżanek i jestem ciekawa czy jestem rzeczywiście odosobniona. Rzucajcie tytułami, wykonawcami. Możemy zrobić taką małą bazę najpopularniejszej muzyki :)
sama uwielbiam taką muzykę:) i też większość znajomych nie zna wgl moich ulubionych utworow;) jakie tytuły lubisz najbardziej?:)

Cytat
sariel
Cytat
molinezja777
punk, hardcore, hardcore punk, horror punk... i tak dalej. ;P

misfits? serce

oczywiście, że Misfits ! :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Od klasycznego rocka po black metal...
Na takich dźwiękach się wychowałam i nie wyobrażam sobie inaczej.

Cytat
molinezja777
Cytat
sariel
Cytat
molinezja777
punk, hardcore, hardcore punk, horror punk... i tak dalej. ;P

misfits? serce

oczywiście, że Misfits ! :D

kiedy idziemy na piwo?:D
o, Poznań :>>>

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

ja słucham ogólnie house, minimal, czasem schranz, progressive house, trance niektóre kawałki również, dubstep

Z wykonawców to najbardziej Deadmou5, Frank Kvitta, Dj Rush, Ferry Corsten, Robert Natus,Mario Miranda, Skrillex, Moguai no i dużo by jeszcze wymieniać :D


A czasami lubię wrócić do rapu i sobie tego posłuchać - w zasadzie do rapu mam sentyment bo na nim się wychowałam, że tak to nazwę.

Cytat
myriads
Black metal, doom metal, ambient, czasem lubię dark electro ;)

Myriads!Na Ciebie można liczyć;)

Tu Margoth ze spooky;)

U mnie w tej chwili na głośniczkach leci Theatres des Vampires, przedtem katowałam Arkone i Ensiferum;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca, praca.. a po pracy? DOBRA KSIĄŻKA!