Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Hej. Chciałam tak sobie zobaczyć jaką muzykę najczęściej słuchają kobiety (jako że to forum głównie kobiece) . Ja lubie kawałki elektroniczne, co jest rzadkością wśród koleżanek i jestem ciekawa czy jestem rzeczywiście odosobniona. Rzucajcie tytułami, wykonawcami. Możemy zrobić taką małą bazę najpopularniejszej muzyki :)

Nie ograniczam się do jednego gatunku muzycznego, słucham właściwie wszystkiego, ale najwiecej to jednak chyba pop/rock.

ja DDK ;p ale to nieraz zalezy od dnia ; )

Ja pewnie popularna nie będę, bo lubię pagan, folk, black metal i różne jego kombinacje, trochę gotyku. A tak naprawdę wszystkiego, co mi w ucho wpadnie. W zeszłe wakacje świetnie bawiłam się przy Katy Perry:)

dokładnie, zalezy co w "ucho wpadnie" ; D

Ja słucham metalu, rock'a, jak również poezji śpiewanej i m. poważnej :D

to wszystko zależy od piosenki, nie zamykam się tylko w jednym gatunku. Jednak te które lubię najbardziej to lata 80-te, klubowa i RnB.

azure ray, sia, coldplay, sting i inne ;)

Ja uwielbiam klimaty meksykańskie :D

to co mi wpadnie w ucho
jestem otwarta na wszelakie gatunki muzyczzne

Rock i metal progresywny orazalternatywny (głównie ale nie tylko), drowntempo, zagraniczny punkrock, polski punk. Zdarza się coś inszego.

Tool, Perfect Circle, Elsiane, Offspring, SOAD, Manson, Włochaty etc. ;)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 14:19 przez kamokanikaka.

metalcore :D

ale lubię też Koniec Świata, The Baseballs i inne klimaty;)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 13:10 przez sariel.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca, praca.. a po pracy? DOBRA KSIĄŻKA!