Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przyjazn

11 kwi 2014 - 16:36:21

witajcie , jak to u was jest ? macie prawdziwych przyjaciół ? możecie na nich zawsze liczyc ? czy nie ?
ja niestety nie , z czego kolwiek bym sie zwierzyła zawsze bede obgadana i poniżona w głupich żartach . w naszych relacjach zawsze bede to brzydszo gorszą osobą . Czy warto dalej przyjaznic sie z taka osoba ?

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

przyjazn

11 kwi 2014 - 20:07:35

Witaj w klubie ja tez nie mam przyjaciół takich od serca prawdziwych kilkanascie lat temu mialam i zostalam oszukana ciężko znaleźć zaufana osobe a takich potrzeba
Spotkalam sie z takimi lidzmi ktorzy nie chcieli utrzymywsc blizszych kontaktów bo nie jestem modnie ns czasie ubrana owszem nie jestem ale co z tego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-11 20:10 przez kasiula258.

przyjazn

11 kwi 2014 - 20:38:42

ja na szczescie mam taka osobe..barzo ja szanuje,jest dla mnie jak siostra.wiem ze moge jej zaufac i powiedziec doslownie wszystko a nigdy nie stanie przeciwko mnie a za mna..ale taka osoby w zyciu ciezko spotkac,ale jak juz sie na nia trafi to warto pielegnowac ta przyjazn,bez niej bylabym pusta nie wyobrazam sobie zycia bez tej osoby i ja bardzo cenie,poznalismy sie w techniukum i znamy sie juz 9 lat...oby do konca zycia bylo jak teraz..zycze wszystkim takich przyjazni:*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! Wózek!