Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 12:46:28

Od pewnego czasu tkwiłam w okropnym związku (okropnym z perspektywy czasu). Byłam z facetem, kochałam go niesamowicie i byłam w stanie zrobić dla niego wszystko. Teraz wiem, że byłąm zaślepiona. Nigdy nie byłąm szczupła, zawsze moje waga wahała się w granicach 70-72 kg przy wzroście 158 cm. Mój były zawsze wypominał mi moją wagę, sugerował że jestem gruba, oczywiście miałąm tego swiadomość. W końcu stwierdziłam że koniec z tak wysoką wagą, wzięłąm się za siebie, schudłam do 61 kg co widoczne jest na zdjęciu. Jednakże nawet po tym jak schudłam wypominał mi że grubaska zawsze będzie grubaską, że chodźbym nie wiem co robiła to i tak nie będę szczupła, bo jestem za słaba. Wszyscy znajomi/rodzina pytali mnie jak ja to zrobiłąm, że tak szybko schudłam (katowałam się na siłce, ćwiczyłam w domu, byłam u dietetyka który ułożył mi dietę i jakoś się udało jednakże to jeszcze nie koniec). Po miesiącu od rozstania spotkałam go przypadkiem w sklepie, wtedy zaczął się nabijać i będąc z kumplem powiedział do niego "patrz to ta moja była tłuściutka, tak miała schudnąć, i co... mówiłem ci ze na nic jej obiecywanie" na co jego kumpel "hahaha wcale ci sie nie dziwie ze ja zostawiłeś bracie, jak to sie z taką pokazać?" Naprawdę jestem taka gruba i zasługuję na takie słowa? Cieszyłam się jak głupia kiedy waga wskazywać zaczęłą wskazywać 61 kg a po tamtych słowach ciągle w głowie mi siedzi to że jednak ja faktycznie nie wyglądam dobrze. Nie chcę dać sobie szansy na kolejny związek, bo boję się, że mój facet po pewnym czasie również zostawiłby mnie ze względu na to że nie jestem szczupła. Wiem, że może powinnam to olać, ale jestem zbyt wrażliwa i jakoś nie potrafię. Mam kompleksy, mój były mnie w nie wpędził a ja sobie sama jeszcze nadokładałam. Gdyby mi jakaś kumpela tak powiedziała, to jeszcze bym to może wypuściła drugim uchem, ale że to powiedział facet, a drugi jeszcze potwierdził... no przecież ja się chcę podobać facetom dlatego ich zdanie jest dla mnie ważne :( tkwię w jakimś beznadziejnym dołku i nie mogę się z niego wydostać



schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 13:22:20

pokazałam Twoje zdjęcie mojemu facetowi - mówi, że jesteś "normalna", absolutnie nie gruba + ładne nogi :) to obiektywna opinia faceta! widzisz, Twój były to po prostu pcham i prostak, który zapewne leczył swoje kompleksy, dowalając Tobie. Ma małego czy co? ;>

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 13:31:31

czytam czytam i stwierdzam, ze pan 'były' potrzebuje pomocy, ogólnie stwierdzić że jest "normalny" to nie można, a opinią takich ludzi chyba nie ma się co przejmować?: ) i mam nadzieje, że go nie żałujesz, szkoda Ciebie dziewczyno na takiego ****** ;)

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 13:31:50

Masz problem ze swoją psychiką i poczuciem własnej wartości, a nie z wagą, więc proponuję przy okazji dbania o ciało, zająć się pracą nad samoakceptacją i polubieniem siebie.

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 13:53:31

Dziewczyno gdzie Ty niby gruba jesteś ? ja wyglądam jakoś tak jak Ty i czuję się dobrze :) i nie przejmuj się byłym to idiota i tyle :) było mu przy tym koledze też coś dowalić :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 14:34:10

Ty chcesz sie podobac facetom, nie gnojkom, prawda? Zarobie za to moze bana, ale twoj byly to taka pindzia. Szczerze - popatrzylabym moze w jego strone ale tylko po to, by zmierzyc pigardliwie wzrokiem. To nie jest odpowiedni facet do spedzenia zycia, plodzenia dzieci czy czegokolwiek innego. Nie jestes kruszynka chudzinka ale nie jestes tez gruba. Dobrze ze wzielas sie za siebie bo o cialo, zdrowie i kondycje trzeba dbac. Teraz czas zadbac o umysl i dusze. Powtarzaj sobie jak mantre "nigdy nie bede z facetem, ktory nie szanuje kobiet. Jestem na to za dobra a zycie za krotkie".

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 14:48:22

WIESZ CO CI POWIEM? [ - JESTEŚ ŚLICZNA, MALUTKA ;)) zgrabna normalna dziewczyna . ] ! i nie słuchaj tego co mówią inni bo chyba w życiu grubej dziewczyny nie widzieli!. ;)).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-05 14:48 przez excedrin.

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 15:13:57

masz podobna figure do mojej, ja jestem troszke wyzsza i mam talie bardziej wcieta (niestety jestem grucha) i uwazam sie za osmy cud swiata :D

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 17:35:28

Kochana wyglądasz świetnie !!!!
Jak Ty jesteś gruba, to on był chyba ślepy !!!!

Ciekawe co by powiedział na mój temat, bo ja naprawdę jestem gruba :D

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 17:50:13

SLICZNIE WYGLADASZ A FACET NIECH SZUKA MODELKI XXS na wieszakach

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 18:06:13

Kochana ja tutaj żadnej nadwagi nie widzę :) Jesteś normalną ładną kobietą :)
A ktoś kto zostawia bliską osobę ze względu na jej wygląd,wagę to pokazuje jak płytką i tępą jest osobą !.
Nie masz powodów do zmartwień napewno:)).Raczej twój były powinien się teraz zamartwiać że wypuścił z rąk taką fajną laseczkę !

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 18:51:25

dziewczyny nigdy nie zmieniajcie sie dla faceta tylko dla siebie. Takim frędzlom jak twój były nakleiłabym na lustro taki zimny kubeł zbyt pewnemu siebie idiocie sie przyda :)



schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 19:17:25

Przygotowałam się na zdjęcie kuleczki, a tu normalna laska :)
Dziewczyno nie słuchaj tego idioty! TO widać że jakiś cham prostak i burak z niego, a jego kumpel nie lepszy, wiadomo ciągnie swój do swego.
Wyglądasz bardzo dobrze, wręcz szczupło, ja bym w życiu nie powiedziała o Tobie gruba!!!
Wyglądasz świetnie, olej tego dupka i się nie przejmuj jego opinią.

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 19:19:06

Problemem nie jestes Ty, ani Twoja waga. Twoj eks mial zanizone poczucie wlasnej wartosci, wiec dolowal Cie zeby samemu poczuc sie lepiej.

schudłam dla faceta

05 lip 2015 - 22:06:58

nie ma to jak facet z mentalnoscia gimnazjalisty...kretyni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sytuacja krytyczna