Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy wierzycie w portale randkowe...

01 lip 2015 - 17:56:32

lub czat? Czy naprawde mozna tam poznac kogos do rzeczy? I jesli tak, to jakie portale wedlug Was, albo waszych doswiadczen sa najbardziej wiarygodne? :))

Czy wierzycie w portale randkowe...

14 lip 2015 - 19:33:01

Wiarygodne portale? Wbrew temu, co wiele osób w internecie pisze, jest sporo takich portali. I można na nich spotkać jakieś normalne osoby. Ale ciężko mi coś konkretnego polecić, bo nie wiem kogo tak naprawdę szukasz. Ja mam konto na mydwoje i jestem bardzo zadowolona z tego portalu, bo właśnie jest wiarygodny. Ale nie wiem, czy Tobie też, tak jak mi, zależy na znalezieniu kogoś na poważniej, czy jesteś gotowa na poważniejszy związek. Bo to jest portal matrymonialny, więc jeżeli szukasz bardziej luźnej znajomości, to lepiej poszukać gdzie indziej. Ja już zdecydowałam, że jestem gotowa na poważny związek, dlatego tam mam konto i poznałam kilku ciekawych mężczyzn. A co do wiarygodności, to zdecydowanie, nawet mają coś takiego, jak certyfikat wiarygodnego profilu, oprócz tego bardzo dobrą moderację, więc z wiarygodnością tego portalu nie ma problemów. Spokojnie mogę polecić ten portal, ale osobom, które są gotowe na stały związek.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Czy wierzycie w portale randkowe...

15 lip 2015 - 10:33:16

Cieżko jest kogoś przez nie poznać ale mi się udało.

Czy wierzycie w portale randkowe...

15 lip 2015 - 10:39:07

Znam cztery małżeństwa,które poznały się przez portale randkowe(w tym i ja z moim mężem) i są to udane małżeństwa.I moja siostra też jest z kimś kogo poznała na takim portalu,są razem już dość długo,ale małżeństwa z tego nie będzie,bo ten typ(czyli moja siostra)tak już ma:).
Można poznać kogoś sensownego i do rzeczy,ale trzeba być jednocześnie ostrożnym,bo kretynów też nie brakuje i to nie tylko płci męskiej.

Czy wierzycie w portale randkowe...

04 sie 2015 - 09:30:36

Portale randkowe to ciekawa sprawa, warto spróbować - nie ma nic do stracenia ;) Teraz zyskuje na popularności portal www.dyskoteka.co , który jest całkowicie bezpłatnym portalem. Zachęcam, średnia wieku jest tam odpowiednia ;)

Czy wierzycie w portale randkowe...

07 sie 2015 - 13:16:54

Ja poznałam w internecie swojego obecnego mężczyzne i jest wyjątkowy .

Czy wierzycie w portale randkowe...

14 sie 2015 - 08:01:28

Trzeba jednak uważać .U nas w Zakopanem pare lat temu ,studentka poznała chłopka w internecie na jakims portalu.Umówili się na dworcu u nas później poszli w góry ,tam ja torturował 3 dni , gwałcił i w końcu zabił w domku w górach w lesie .Ponoć wcześniej pisali ze sobą spotykali się jakiś czas i wszystko było ok wielka miłość.

Ja natomiast poznałąm mojego męża co prawda nie w necie ale przez telefon to w sumie podobnie trochę i trafiląm dobrze:) Teraz jesteśmy od lat szczęśliwym małżeństwem .Ale uważać trzeba mimo wszystko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-14 08:04 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

Czy wierzycie w portale randkowe...

09 wrz 2015 - 15:34:51

Ja swojego tez poznałam na portalu i to cudowny facet :)

Czy wierzycie w portale randkowe...

13 paź 2015 - 00:27:09

Wiara tu nie ma nic do rzeczy. I tak naprawdę według mnie jest to miejsce jak każde inne do poznawania. Łatwiej jest zagadać przez neta. A poznajesz i tak jak się z daną osobą spotkasz.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Czy wierzycie w portale randkowe...

27 paź 2015 - 19:07:52

Uważam ze wszystko dla ludzi :) Spoko jest portal datezone.com ja tam poznalam kupe fajnych osob

Czy wierzycie w portale randkowe...

12 lis 2015 - 17:44:41

moim zdaniem trzeba mieć do tego odrobinę dystansu i ostrożności mimo wszystko trzeba mieć . ZDAJE sobie sprawę że nie wszyscy muszą być nieuczciwi . ZAWSZE trzeba mieć dystans do siebie ,poczucie własnej wartości .pozdrawiam

Czy wierzycie w portale randkowe...

25 lis 2015 - 12:35:41

Myślę że można oczywiście kogoś poznać ale to wymaga trochę czasu.

Czy wierzycie w portale randkowe...

03 gru 2015 - 19:08:31

Z doświadczenia:

- jeśli szukasz na portalu randkowym miłości to sobie odpuść bo to nie jest najlepsze miejsce
- jeśli nastawisz się na niezobowiązujące randkowanie i poznawanie ludzi możesz się mile zaskoczyć
- pamiętaj że lepiej wstać z randki, obrócić się na pięcie niż męczyć z jakimś "dramatem"
- bądź szczera, ale pohamuj się z uzewnętrznianiem swoich słabych stron, nikt nie chce być cudzym terapeutą
- zamieszczaj normalne zdjęcia: bez dziubków i wyuzdanych pozycji- zwykłe uśmiechnięte działają na normalnych facetów
- nie musisz z każdym pisać
- czasami warto dać szansę komuś kto nie podoba Ci się na pierwszy rzut oka
- pamiętaj że wielu facetów denerwuje się tak samo jak Ty i potrzebują czasu aby się rozkręcić
- chamów i brudasów eliminuj bez sentymentów

...

a teraz na koniec: poznałam swojego męża na sympatia.pl ;)

jak widać się da... ale najpierw byliśmy tylko znajomymi- ważne aby nie mieć parcia i wszystko może potoczyć się powoli i swoimi torami.

powodzenia

Czy wierzycie w portale randkowe...

03 gru 2015 - 19:17:27

Czy wierzę? TAK
DLACZEGO?
Moja siostra znalazła tam prze cudownego męża i mają śliczne dziecko ;)

Po 7 latach męczenia sie z facetem który ją bił, był alkoholikiem i narkomanem znalazła miłość na portalu randkowym!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-03 19:18 przez Understand.

Czy wierzycie w portale randkowe...

15 gru 2015 - 18:12:51

jasne, ze wierzę, ja tam poznałam swojego obecnego faceta! poznaliśmy się na buziak.pl jak dla mnie najlepszy portal randkowy, bardzo dużo ciekawych osób tam jest, którzy maja niesamowite zainteresowania. Moim zdaniem to dobra sprawa na poznanie kogoś w sieci.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

schudłam dla faceta