Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:32:10

Dziewczyny, bardzo prosze powiedzcie mi co o tym sadzicie! Otoz sytuacja wyglada tak : dawniej chodzilam z chlopakiem ( chyba z rok) potem sie rozstalismy tzn on zerwal ze mna bo ja sie spotkalam z jego kolega ale to juz inna historia. Po naszym zerwaniu pisal ze teskni itd ale pozniej przestal sie oddzywac. Od tego zdarzenia minęły ponad 2,5 roku. Dodam ze ja mam męża i dziecko. Ten byly odkad sobie kupil samochod codziennie przejedza kolo mojego domu.Mieszkam w miejscu ktore nie jest zbyt uczaszczane przez samochodu.Mozna powiedziec ze na uboczu. On jak przejezdza kolo mnie to chce szybe wybic tak sie gapi w strone mojego domu. Az czasami sie glupio czuje w tej calej sytuacji...;/ Niewiem czy on jezdzi do jakiegos kolegi czy poprostu specialnie kolo mnie... Dodam rowniez ze jak jade gdzies z mezem np na jakis festyn to jego kumple chcą mojemu mężowi wtłuc.Raz urwali mu przy samochodzie antene od radia...;/ Niewiem co o tym wszystkim sadzic.I wogole dlaczego po takim czasie zaczął tak robic.Co o tym sadzicie??

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:34:57

burak i tyle - widzisz inne wyjasnienie? ja nie. olac sprawe i przestac sie przejmowac, to mu sie po czasie znudzi.

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:38:29

weź wyjdź i pogadaj z nim zapytaj co tu robi albo coś w tym stylu :)
lub po prostu zrób tak jak Ci radzi koleżanka wyżej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-17 16:39 przez TYSIAA.

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:38:47

Cytat
blue
burak i tyle - widzisz inne wyjasnienie? ja nie. olac sprawe i przestac sie przejmowac, to mu sie po czasie znudzi.


Zgadzam się.

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:42:27

jak go spotkasz to zapytaj o co mu chodzi.. moze coś sobie wmawia, może jest w błędzie... jak rozmowa nie pomoze zgłoś sprawę na policję zanim stanie się tragedia

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:43:36

Cytat
landzia899
jak go spotkasz to zapytaj o co mu chodzi.. moze coś sobie wmawia, może jest w błędzie... jak rozmowa nie pomoze zgłoś sprawę na policję zanim stanie się tragedia


Nie chce z nim rozmawiac,patrzec na niego;/ Mam obrzydzenie;/

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:44:28

wolisz żeby doszło do tragedii? zresztą skad masz pewność ze to jego sprawka?

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:49:21

Pewnie za Tobą szaleje!

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:53:57

raczej chce się zemścić

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 16:56:53

hmm głąbów nie brakuje

Chlopa- dawna historia

17 sie 2009 - 17:50:19

Pajac i tyle!!! Najlepiej go olej i nie denerwój się choć wiem że napewno ciężko olać taką sytuacje więc może się przełam i pogadaj z nim...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakazana miłość .