Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:40:12

Chyba sama znasz odpowiedź..

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:40:49

jak można tak postępować?! Zdrada to dla mnie jedna z najgorszych rzeczy jaką można zrobić drugiemu człowiekowi. Widać ciężko u ciebie z moralnością. Najpierw kończy się jeden związek, a dopiero potem zabiera się za innego faceta. Poza tym...skoro ten nowy potrafi 'całować' się z zajętą laską, to pomyśl czy przypadkiem też Ciebie nie zdradzi (o ile byście byli razem)...i czy w ogóle byłby z tobą (bo może sobie pomyśleć: skoro jego zdradza, to mnie też może).

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:44:16

jeszcze jakieś 5-6dni temu zakładałaś wątek czy to twoja mama jest nienormalna że nie lubi Twojego faceta, tam go broniłaś jak to on się nie stara itp. a teraz jak się przykleiłaś do innego to nagle twój facet nie jest dobry wręcz przeciwnie, wypisałaś same wady. szybko zmieniasz zdanie.
zostaw go, jesteście siebie warci on Cię zdradził, Ty jego i po co się męczyć w związku bez miłości

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:44:47

Cytat
joanna_C
jak można tak postępować?! Zdrada to dla mnie jedna z najgorszych rzeczy jaką można zrobić drugiemu człowiekowi. Widać ciężko u ciebie z moralnością. Najpierw kończy się jeden związek, a dopiero potem zabiera się za innego faceta. Poza tym...skoro ten nowy potrafi 'całować' się z zajętą laską, to pomyśl czy przypadkiem też Ciebie nie zdradzi (o ile byście byli razem)...i czy w ogóle byłby z tobą (bo może sobie pomyśleć: skoro jego zdradza, to mnie też może).

oczywiście zdaję sobie sprawę z tego,dlatego chyba najlepiej bd mi samej ; )

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:45:20

Cytat
AgataBatycka
Jesteś straszna. Masz faceta, a mimlasz się z innym? Najpierw zerwij z jednym, a potem miziaj się z drugim. Poza tym brałabym tego drugiego.

dokładnie. zerwij znim a pote rób sobie co chcesz i z kim chcesz

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:45:34

to chyba oczywiste, zostaw go;)

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:50:12

Najpierw powinnaś skońćzyć z jednym, a potem kręcić z innym... Eh kobiety co z wami...

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:53:34

Cytat
truskawkowabuba
Cytat
MartynaBe
jak można być z kimś i latać do drugiego. w ten sposób już podjęłaś decyzje że nie chcesz być ze swoim chłopakiem.

podpisuję się pod tym rękami i nogami.

twój facet, fakt, wnioskując po twoim opisie, trochę dziwnie się zachowuje w stosunku do ciebie i jest trochę dziecinny, ale jest jednak człowiekiem i zasługuje na prawdę (nawet jeśli zdradził, nie patrz na to, zasługuje i tyle). nieważne czy dwa lata czy piętnaście... po co być w związku, który wyciąga z ciebie energię i nie satysfakcjonuje cię. odpowiedz sobie na jedno proste pytanie: którego kochasz i z którym chcesz być.

osobiście zerwałabym z twoim obecnym i była z tym drugim, ale do cholery, to nie zmienia faktu, że zdradziłaś swojego faceta, bo mizgałaś się z tamtym drugim.

Zgadzam się w 100%

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:55:11

u mnie zdrada przekresla faceta sama zostalam zdradzona i wiem jak to jest niestety... nie dalam drugiej szansy bo wiem, ze jak facet zdradzi raz to zdradzi i drugi... skoncz zwiazek z tym pierwszym i ukladaj sobie zycie jezeli teraz twoj facet Cie olewa to co bedzie jak zamieszkacie razem

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:57:13

pokaż zdjęcia - wybiorę co mi bardziej wpadnie w oko jeśli sama nie wiesz co chcesz z życia ;)

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:58:01

Wybierz drugiego - gdyby pierwszy był Ci pisany, ten nigdy nie pojawiłby się w Twoim życiu.

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 12:58:27

Już sama sobie dałaś odpowiedź.
Ja z pierwszego już dawno bym zrezygnowała. Nie rozumiem dlaczego jeszcze się zastanawiasz, to tak jakbyś zastanawiała się czy da się zjeść nadpsute jabłko.

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 13:02:58

nie trać czasu tylko zaczynaj sobie układać związek z nowym chłopakiem.I niech Ci nie będzie szkoda tych dwóch lat spędzonym z tamtym.Ja się rozstałam z chłopakiem po 10latach związku i żyje i jest ok:)

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 13:03:17

Nie macie już życia poza internetem, internet to wasza wyrocznia i nie wiecie jak się nazywacie jak nie założycie wątku z poradą? Oddajecie swój los w ręce obcych ludzi, bo słuchacie się naiwnie co kto napisze nie znając przecież dobrze sytuacji. Ja tego nawet czytać nie zamierzam, bo już po pierwszym komentarzu widzę, że to kolejny taki beznadziejny wątek. Pomyślcie czasem, zdrada-zerwać - jak kochasz i jesteś w stanie wybaczyć to powinnaś znać odpowiedź, proste. Poza tym jakie to jest dziecinne. Zerwać z kimś, bo tak napisały dziewczyny na szafie. W tym przypadku szkoda mi faceta. Paranoja.

zdrada-zerwac ?

15 sie 2012 - 13:13:08

Cytat
blondczekoladka
Nie macie już życia poza internetem, internet to wasza wyrocznia i nie wiecie jak się nazywacie jak nie założycie wątku z poradą? Oddajecie swój los w ręce obcych ludzi, bo słuchacie się naiwnie co kto napisze nie znając przecież dobrze sytuacji. Ja tego nawet czytać nie zamierzam, bo już po pierwszym komentarzu widzę, że to kolejny taki beznadziejny wątek. Pomyślcie czasem, zdrada-zerwać - jak kochasz i jesteś w stanie wybaczyć to powinnaś znać odpowiedź, proste. Poza tym jakie to jest dziecinne. Zerwać z kimś, bo tak napisały dziewczyny na szafie. W tym przypadku szkoda mi faceta. Paranoja.
nie czytałaś więc się nie wypowiadaj. a co do autorki to powinnaś się sama zdecydować czego chcesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla taty na imieniny !?