Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Prostownica tytanowa

27 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

myślałam po tytule że ktoś szuka takiego :P

Nie tylko kobiety lubią ciuchy. ;P
Niektórzy moi koledzy kupują sobie garnitury od Armaniego po 12 000.
Więc wydają również na ubrania. ;P

Jak czytam niektóre wątki zawistnych dziewczyn, to aż mnie głowa boli :/ Czy to, że któraś z nas pisze, że ma bogatego chłopaka/męża oznacza od razu, że ściemnia albo ma sponsora? :| Polski są czasem naprawdę nie do zniesienia - zazdroszczą innym kobietom wszystkiego: pieniędzy, urody, figury, inteligencji. Gdy któraś napisze, że jest brzydka albo biedna - inne zaczną ją pocieszać, a gdy napisze, że jest ładna i zamożna to zjadą od góry do dołu :/ Grrrrr... szkoda słów.

Zanim byłam z moim był wolny i bogaty. Kasę wydawał na motocykle, zwłaszcza crossy.

a mało to jest miejsc, gdzie można kase wydać? Samochody, restauracje, wakacje!!! Kobieto, co za pytanie w ogóle!!

Cytat
Zitrone
Nie tylko kobiety lubią ciuchy. ;P
Niektórzy moi koledzy kupują sobie garnitury od Armaniego po 12 000.
Więc wydają również na ubrania. ;P

:D

A któryś z tych kolegów jest wolny?? :D :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-10 19:33 przez Milana888.

Cytat
nielegalnerymy
Cytat
niczka1990
Cytat
ecri16
Mój tata no cóż,nie narzeka na brak pieniędzy i dużo wydaje na porządne jedzenie,powiem Wam :) Nie żadne Biedronki tylko Alma, Bomi, importowane jedzonko (rzecz jasna nie mam nic do nikogo,kto kupuje w "biedniejszych" sklepach,sama tak robię). Często zmienia auto,co chwilę coś tam remontuje czy dokupuje do domu (ahh szkoda,że już tam nie mieszkam). Wiadomo wakacje, czy weekendowe wyjazdy i jakoś to leci.. W listopadzie ma 50 urodziny i pojęcia nie mam,co mu kupić,skoro wszystko już ma :|


"biedniejsze" sklepy.... nie ma to jak pogarda dla plebsu
ja tam lubię Dronke, Tesco i inne niby "biedniejsze" sklepy, jak to nazwała poprzedniczka. żaden wstyd w takich kupować według mnie. ile razy widzę ludzi z masą gotówki w portfelu kupujących właśnie w takich sklepach.

nie chce sie wtrącac ale nielegalnerymy, Ty pierwsza uzyłas okreslenia "biedniejsze sklepy";]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-10 19:34 przez DidYouKnow.

Według mnie dziwne pytanie/wątek, bo każdy jest inny przecież i na co innego może wydawać pieniądze, ale whatever. Jeden, którego znam, wydaje kasę np. na markowe ubrania, imprezy, wygląd zewnętrzny.. ; ))

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
InLoveWithASOS
Jak czytam niektóre wątki zawistnych dziewczyn, to aż mnie głowa boli :/ Czy to, że któraś z nas pisze, że ma bogatego chłopaka/męża oznacza od razu, że ściemnia albo ma sponsora? :| Polski są czasem naprawdę nie do zniesienia - zazdroszczą innym kobietom wszystkiego: pieniędzy, urody, figury, inteligencji. Gdy któraś napisze, że jest brzydka albo biedna - inne zaczną ją pocieszać, a gdy napisze, że jest ładna i zamożna to zjadą od góry do dołu :/ Grrrrr... szkoda słów.

popieram w 100% jak baby tu na szafie plują jadem na każdym wątku, kupa zawiści , docinek, masakra co za mentalność :D

A na co wydają? Na to co my :) Też lubią ładne markowe ciuchy, dobre perfumy, wakacje, luksus ogólnie , logiczne ;>

wiesz ile kosztuje utrzymanie drogiego samochodu? To o wiele więcej niż nasze szpachle, uwierz

na szpan, świecidełka dla partnerek, stawianie drogich drinków, drogie imprezy, samochody, bajery..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje przemyślenia faceci i nie tylko