Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 01:56:18

Czesc.

tyle radzilam osobom ktore ktos zranil ktore sobie nie mogly poradzic, a teraz ja potrzebuje pomocy..
jak zapomniec o chlopaku?
nie chodzi mi o rady wyjdz z przyjaciolkami bo probuje ale wszyscy sie z czegos smieja ja udaje ze tez ale caly czas o nim mysle chcialabym wyjsc od nich i isc do niego przytulic sie chociaz.
a rada znajdz innego tez odpada bo juz probowalam ale czulam pozniej wyrzuty sumienia etc. zaczelam pisac z fajnym kolesiem ktora mi sie zawsze podobal ale jak sobie pomysle ze moglabym byc z kims innym niz moj byly to mam ochote isc spac i wiecej sie nie budzic :|
tak, wiem strasznie zakrecil mi w glowie. ale go kocham a mysl ze po roku czasu bycia razem stwierdzil ze mnie nie kocha i pewnie nigdy nie kochal calkowicie dobija. cokolwiek robie caly czas o nim mysle. na dodatek za tydzien bylaby rocznica nas.. caly czas zastanawiam sie co by byl gdyby etc.

moze wy macie jakies rady co z tym zrobic bo juz sobie nie daje rady sama z soba.. :(

dzieki z gry za odpwiedzi..

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 02:02:42

Szczerze mówiąć to nic sie nie da zrobić. To po prostu kwestia czasu, musi minąć jakiś okres żebys w koncu sie pozbierała z tym. Mi na przykład zajeło to rok czasu ,tobie może to zając 3miesiace ,3 lata a moje i 10 lat. Każdy jest inny i inaczej odreagowuje i przezywa. JA ryczałam codziennie i nie chciało mi się żyć a inni faceci byli dla mnie jak powietrze nie ważne jacy przystojni byli i czy zwracali na mnie uwagę. Poprostu musisz sama sobie z tym poradzić i wtedy to "przeminie" albo i nie ... no nie wiem juz sama czy wiesz o co mi chodzi ;)

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 02:03:16

Powiedział, że Cię już nie kocha? Daj sobie z nim spokój. Ty się zadręczasz, masz wyrzuty sumienia, a on pewnie o tym wcale nie myśli i korzysta z życia. Nie będę Ci radzić żebyś znalazła sobie kogoś innego, bo wiem, że to nie byłoby łatwe. Życie bez chłopaka nie jest końcem świata. Pomyśl czy chciałabyś być z chłopakiem, który Cię nie kocha? Lepiej, że był z Tobą szczery i powiedział to.
Według mnie powinnaś mieć teraz własne życie, bez zastanawiania się co robi Twój były ukochany.

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 03:12:19

znajdz nowego :)

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 08:11:54

ciężko jest to prawda w takim przypadku,jest to smutne i przykre niestety pewnie cię to zabolało bardzo :-(( ale cóż czas dużo czasu wyleczy rany poznasz kogoś bo teraz to za wczenie jeszcze za świeże wszystko boniu czemu on ci to zrobił??pewnie on już ma swoje inne życie-korzysta z niego a ty go kochasz musisz dać sobie czasu i ułoży się twoje życie....zapomnij już o nim....

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 09:27:40

wlasnie nei potrafie sie przestac tym interesowac co robi..

miłość .taka bez definicji..

04 gru 2010 - 09:33:44

W innym wątku pisałaś,że jesteś z nim w ciąży.. Więc co,dziecko będzie się z nim spotykać? Powiedziałaś mu o tym w ogóle?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dlaczego ON woli kolege ?????