Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:09:42

POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY.CHCE SIE ZEMSCIC NA FACECIE,KTORY OSZUKAL MNIE,OKLAMYWAL I ZRANIL MOJE UCZUCIA.NIE CHODZI TU O SAM SEKS,LECZ O ZWIAZEK KTORY TRWAL PONAD 2 LATA I OPARTY BYL NA KLAMSTWACH DOTYCZACYCH JEGO PRZESZLOSCI,I TEGO ZE TA PRZESZLOSC MA TERAZ WPLYW NA NASZ ZWIAZEK(DZIECI,I COS JESZCZE,NIE CHCE PUBLICZNIE O TYM MOWIC) CHCE ZEMSTY-INTELIGENTNEJ,DOTKLIWEJ,NIE FIZYCZNEJ.CHCE ZEBY BOLALO,ZEBY POCZUL JAK TO JEST GDY OKAZUJE SIE ZE UKOCHANA OSOBA JEST ZUPELNIE KIMS INNYM NIZ NA POCZATKU ZNAJOMOSCI.DODAM ZE JA BYLAM UCZCIWA WOBEC NIEGO,I NIGDY NIE OKLAMALAM GO W TAK ISTOTNEJ SPRAWIE JAK WSPOLNA PRZYSZLOSC,CZY MOJA PRZESZLOSC.

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:13:19

było mineło, po co sie mscic? wyjdz a tego z twarza .

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:15:03

Cytat
magdolek
było mineło, po co sie mscic? wyjdz a tego z twarza .

popieram. popieram w 100 %.

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:21:01

Cytat
mandarynka22
Cytat
magdolek
było mineło, po co sie mscic? wyjdz a tego z twarza .

popieram. popieram w 100 %.

dokladnie ;) najleszpa zemstą bedzie olanie go :)

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:26:01

oo dobry wątek :P podajcie jakies pomysły:D:D:

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:27:10

Popieram koleżanki.
Po co znów to rozdmuchiwać, co będzie jak wyjdzie tak że to twój plan zemści się na Tobie ..

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:30:51

Cytat
mandarynka22
Cytat
magdolek
było mineło, po co sie mscic? wyjdz a tego z twarza .

popieram. popieram w 100 %.

ja też.

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:33:08

Wyjdziesz na tym gorzej niz on znając życie...chęc zemsty jest nieunikniona i paląca, ale badz dojrzala i opanuj sie.
Moze nawet urwij kontakt na pare dni tak zeby nie wiedzial co sie z Toba dzieje..lepsze to niz zemsta

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:42:20

Cóż ja mogę poradzić będąc w gimnazjum ?
W każdym razie zemsta to jest szczeniackie zagranie w każdym wypadku.
Lepiej zachować swoją godność i jak dziewczyny wyżej powiedziały-wyjść z twarzą.

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:47:36

Kobiety inteligentne się nie mszczą.

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:50:54

jak sie zemscisz pokazesz ze cierpisz a po co mu dac satysfakcje??

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:51:52

Moim zdaniem , nie jest to najlepszy pomysł .
Pewnie wyjdziesz na tym gorzej niż Ci się wydaje.
Ja dałabym na wstrzymanie , i jakoś inaczej wyjaśniłabym to .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-06 09:52 przez Ardillita.

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 09:53:07

odpowiem śpiewająco: "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym". jeśli się zemścisz, to myślisz, że on to pokornie zniesie ? faceci też mają pomyślunek. i to będzie błędne koło. każdy na tym ucierpi

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 10:01:27

A dlaczego Cie okłamywał, że ma dzieci? wiesz, czasami kłamstwa dużo znaczą i można wiele z nich wyczytac. Ludziom różnie układa się życie. Może bał sie na początku Ci powiedziec, bo Cie odstraszy tą sytacją a zależało mu bardzo na Tobie. Brnoł w kłamstwa dalej. Nie wiem. Może powinnas go zrozumiec w jakis sposób, porozmawiac. Napewno nie jest Ci jeszcze obojętny. Chyba, że nie chcesz się wiazac z kims kto ma dzieci a on nie traktował Ciebie i zwiazku poważnie i kłamał tylko żeby urozmaicic sobie życie. Jesli tak było, zostawiasz go bez słowa, to go bardziej zaboli niż zemsta. Mszcząc sie pokazujesz słabosc i świadomośc że to Ciebie bardzo boli a zlekcewazenie i ignoracja z Twojej strony zaboli go bardziej.

zemsta na facecie.

06 cze 2010 - 10:03:01

nie mscij sie !!!!!! z doswiadczenia powiem ze kiedys tez chcialam sie zemscic na jednym palancie.... wszystko odwrócilo sie przeciwko mnie... i bardziej mnie to dotknelo niz go wiec... daruj sobie, olej go....pokaz klase, pokaz mu ze to co Ci zrobil splywa po Tobie.. i to bedzie najinteligentniejszy odwet.
pamietaj na facecie ktory cie oszukiwal i robil to z premedytacja nic nie ruszy nawet najwieksza zemsta
zemsta tylko dziala na tzw. cieple kluchy, mami synkow itp. tez sprawdzone, zemscilam sie dosc inteligentnie na jednym - on okazal sie niezlym glupkiem ze dal sie nabrac i to w takie cos hahaha, a ja mialam swietna zabawe :D:D:D a najlepsze jest to ze on nie wie ze ja to zrobilam hehehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO zrobić??