Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

SPONSORING

21.06 o 11:53

calominal opinie

30.01 o 21:06

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

HEJ, POMÓŻMY- OKULARY

20 mar 2013 - 13:13:57

Witam wszystkie Szafiarki. Piszę do was w sprawie okularów. Przeczytałam ostatnio o akcji, Wysyłania okularów dla biednych dzieci w Afryce. Polega to na tym że wysyła się swoje stare okulary do kliniki w Bielsku- Białej, gdzie lekarze określają ich moc i wysyłają do Afryki gdzie misjonarze rozdają je dzieciom z wadami wzroku. Jeśli okularów będzie na tyle dostaną je tez dorośli. Pomóżmy.! Jeśli masz stare okulary które nadają się jeszcze do użytku mogą być , babci dziadka czy kogokolwiek innego komu nie są już potrzebne a mogą komuś posłużyć- Wyślij. Nie kosztuje to wiele parę złotych za wysyłkę w kopercie bąbelkowej a możesz pomóc. Myślę że każdemu poprawi się humor wiedząc że jakaś mała dziewczynka będzie dzięki Wam lepiej widzieć. To jest adres do tej kliniki- KLINIKA OKULUS, ul. GÓRSKA 19 44-300 BIELSKO-BIAŁA. Podbijacie aby ta wiadomość trafiła do jak największej liczby osób. Ps. Właśnie wysłałam swoje stare okulary, mam nadzieję że ktoś się z nich ucieszy. Pozdrawiam w ten słoneczny dzień. Kaśka

HEJ, POMÓŻMY- OKULARY

20 mar 2013 - 13:16:51

fajna inicjatywa!! ja mam chyba dwie pary z dzieciństwa, jedne fioletowe, na pewno spodobałyby się jakiejś dziewczynce;) muszę przekazać informację mamie żeby je odnalazła i może uda nam się wysłać!

HEJ, POMÓŻMY- OKULARY

20 mar 2013 - 13:18:48

hmm z tego co widzę, interesują ich jedynie okulary do czytania a nie korekcyjne... http://okulus.pl/index.php/aktualnosci/item/367-zbieramy-okulary-dla-afryki.html

HEJ, POMÓŻMY- OKULARY

20 mar 2013 - 13:19:32

szalchetne! jestem za :)

HEJ, POMÓŻMY- OKULARY

20 mar 2013 - 13:20:26

Bardzo fajna akcja,mam 2 nieużywane pary,chętnie wyślę :)

HEJ, POMÓŻMY- OKULARY

20 mar 2013 - 13:22:14

Cytat
aagati
hmm z tego co widzę, interesują ich jedynie okulary do czytania a nie korekcyjne... http://okulus.pl/index.php/aktualnosci/item/367-zbieramy-okulary-dla-afryki.html
korekcyjnie równie dobrze mogą być i do czytania. Czytałam akurat o tym w gazecie i tam nie było nic na ten temat, a myślę że każde okulary się przydadzą, Ci co je kupowali chociaż raz w życiu wiedzą że tanie nie są.
I pamiętajcie że dobro do was wróci ze zdwojoną siłą. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-20 13:26 przez maja2288.

HEJ, POMÓŻMY- OKULARY

20 mar 2013 - 13:29:12

ja wiem,że tanie nie są bo od dawna je noszę. chodzi mi o to,że w korekcyjnych masz ustawianą oś pod dany rozstaw zrenic, dodatkowo masz np. jedną wadę inna na jednym oku, na drugim inną. jak jeszcze do powiedzmy krótkowzroczności dochodzi Ci astygmatyzm to myślę,że trudno już innej osobie dopasować takie szkła... chyba,że oni to robią w ten sposób,że korzystają pozniej tylko z oprawek i w ten sposob już zaoszczędzają. a jakoś dokupują tym maluchom szkła. Dzięki czemu wychodzi to i tak sporo taniej.

podsumowując - wydaje mi się,że z korekcyjnych wykorzystują jedynie oprawki :) tak moim zdaniem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką nazwę sklepu???? pomocy!