Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

Prostownica tytanowa

36 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Apeluję o ostrożnośc w zawieraniu transakcji z obobą która wystawiła w ostatnim czasie firmowe zabawki min. fisher price w bardzo atrakcyjnych cenach(widzę że znaczna część z nich już się posprzedawała zanim zdążyłam dokończyć ten o to post).Nie mam gwarancji( dlatego nie podaję nicku) ale wydaje mi się,że osoba ta nie ma uczciwych zamiarów.Zdjecia każdej zabawki zrobione są na praktycznie każda innym tle, i na innej podłodze(przy ok 18-stu ofertach jakie były wystawione jak sprawdzałam. Po za tym na propozycję wysyłki za pobraniem nie odpisuje( mimo logowania się),co też już daje powód do zastanowienia .Zabawki wystawione ma wyjątkowo tanio i samo to jest już podejrzane a osoba ta ma tylko jeden komentarz ,do tego dodany dopiero co.Może się mylę,ale wolę ostrzec niż później mieć żal do siebie, że miałam poważne podejrzenia a nikogo nie ostrzegłam. Jak nienejda z Was już sie przekonała, niestety bywają tu nieuczciwe osoby, które w podobny sposób oszukiwały.Dodam ,że mam tu konto na szafce ale piszę z nowego abym nie miała nieprzyjemności ze strony tej pani.Czułam się w obowiązku ostrzec inne szafowiczki i prosić aby pomyślały 2 razy zanim przeleją pieniążki na konto tej osoby.
Pozdrawiam

Cytat
maja-84
rafalkulka75 nie chciałam udowodnic ze sprzedałą ja pani i to w idealnym stanie;-) nie bede wiecej zamieszczałą tu argumentów na swoja obrone kazdy juz wie jak było i zrobi co uwaza przepraszam osoby czytajace za kłócenie sie publiczne na forum niestety nie mogłam na priv poniewaz mósiałam zablokowac pania rafalkulke75 i emilke 37 na czarnej liscie monia_25 bardzo prosze tylko o odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie czy sprawa jest "umorzona"

tak jest umorzona, dostała chyba pani wiadomość od administracji, niestety po raz drugi się zgłosić na ten sam przedmiot nie da.
gdyby pani zaakceptowała wymianę na bluzce była by możliwośc wysłania zgłoszenia na ten przedmiot.

pozdrawiam i życzę udanych transakcji.


swoją drogą dziękuję za to, że teraz będę bardziej ostrożna w wymianach.
najwyraźniej ludzie sądzą że przez internet nikt im nic nie jest w stanie udowodnić. nawet zdjęć się wypierają.
No cóż, każdy żyje ze swoim sumieniem

Zgadzam się z Mama_Julcii jak w ogóle można dopuścić do takich rzeczy!..........ale jedno jest pewne będę się wystrzegała każdej z tych Pań.Teraz nie wiadomo kto tak napawdę jest winny a kto nie ale wszyscy poniosą tego konsekwencje jak to w życiu bywa.

Tak, macie rację, ileż można się kłócić...

w każdym razie moja "walka" się opłaciła.

nikomu, naprawdę nikomu nie życzę takiej transakcji...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

dziewczyny monia juz nieraz prosiła o zakończenie kłótni. To nie jest wątek od tego. Kłóćcie się, brońcie i co tylko chcecie ale na priv. Jak widzicie nikt już nie ma ochoty patrzeć na wasze swary. Dlatego każdy następny post dotyczący tej sprawy będzie usuwany, a wy będziecie nagradzane ostrzeżeniami. No bo ileż dziewczyny można was prosić o spokój? Dorosłe kobiety matki a zachowujecie się jak przekupki na targu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 17:29 przez martischa.

Cassabuu
Od pewnego czasu kupuję tutaj na szafce ubranka dla moich córek od jednej osoby, wcześniej kupowałam u niej na allegro, i to że wystawię jej 5, 50 czy może 100 pozytywnych komentarzy nie oznacza to że jesteśmy oszustkami. Każdemu wolno kupować u kogo się chce i ile się chce. Według mnie lepiej jest coś kupić u pewnej i zaufanej mamusi wiedząc że ubranka są naprawdę warte każdej ceny. Osobiście mamy taką szafowiczkę i na pewno z niej nie zrezygnujemy tylko dlatego że ma za dużo komentarzy od jednej osoby.My na pewno nie jesteśmy oszustkami tylko dorosłymi kobietami poważnie podchodzącymi do wszelkich transakcji. A może ten kto tak pisze ma coś do ukrycia............???



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 21:25 przez onelia.

Uwazajcie na Misa2504 to OSZUSTKA !!!

Cytat
AnonimSzafowiczka
Uwazajcie na Misa2504 to OSZUSTKA !!!
a na jakiej podstawie to stwierdzasz?

Cytat
maja-84
Cytat
AnonimSzafowiczka
Uwazajcie na Misa2504 to OSZUSTKA !!!
a na jakiej podstawie to stwierdzasz?

bo to niejaka DAGMARA384!!!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

a ja mam problem zakupiłam 2 tyg. temu bluzeczkę dla synka.Po tygodniu napisałam do pani o numer nadania -pani odpisała mi że ma chorego synka i że nada w poniedziełek-napisałam w poniedziałek i się zaczeło-3 dni prosiłam o numer nadania-a dziś pani mi już nawymyslała że: nie miała mojego adresu( jest w zakładce ->dane kupującej
: że jestem NIE MIŁA( bo sie upominam o bluzeczkę chyba i zagroziłam że podam sprawe do organów ścigania)
: że mi nie sprzeda już jej i odda mi pieniązki(!!!zrobiła sobie 2 tygodniową porzyczkę??)
:pląta sie sama już bo w poniedziałek napisała że maż wysłał a dziś że nie miała adresu-->i 2 tygodnie o tym nie wiedziała aż do dziś??

co z tym fantem zrobić?? bo nie zmaierzam tego tak zostawić!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-15 11:06 przez msiarnecka.

Witam wszystkie mamy, ostatnio od jednej użytkowniczki szafka.pl zakupiłam plecaczek, miał być nowy i taki też został wystawiony na sprzedaż.
Jak przesyłka doszła to byłam w szoku, plecak był użytkowany jest cały brudny ma zdarte kółka i podpórki oraz zardzewiałe śrubki.
Dodane zdjęcia są słabej jakości, robione telefonem i niestety nie widać tak wad jak na żywo.
Jestem bardzo zawiedziona, plecak miał być dla dziecka jako prezent do przedszkola. Niestety w takim stanie nie nadaje się na prezent.
Piszę o tym aby inne mamy ostrzec przed tą nieuczciwą użytkowniczką. Nie wiem czy jest możliwość dodawania linków czy nicku tej osoby, więc jeżeli jakaś mama byłaby zainteresowana szczegółami, proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam OSKA_2009


no a nie łatwiej było pójść do sklepu i kupić? ale da się nosić ehs

Owszem lepiej by było lecz dziecko lubi tą bajkę a w sklepie nie widziałam takiego plecaka.
Tutaj nie chodzi o to czy da się nosić czy nie, tylko o sam fakt i ostrzeżenie przed tą osobą, która nie opisuje stanu faktycznego przedmiotów wystawiając używane jako nowe. To jest zatajenie prawdy i naciągnięcie kupującego czyli zwykłe oszustwo.
Julion, ciekawe co byś zrobiła jak to ty zostałabyś oszukana? Przemyśl to! Zostawmy bez komentarza...

Skoro było napisane że jest nowy a dostałaś używany to masz rację lepiej o tym pisać i uczulić innych użytkowników szafki.

Szkoda tylko że administracja szafki nie stoi po mojej stronie, gdyż w ich decyzji kazali zapłacić mi za odesłanie jej tego plecaka. Tylko dlaczego ja mam jeszcze na tym tracić? Przecież to nie ja ją oszukałam! Ehhhh nasza POLSKA SPRAWIEDLIWOŚĆ... Szkoda gadać...

Cytat
AnonimSzafowiczka
Apeluję o ostrożnośc w zawieraniu transakcji z obobą która wystawiła w ostatnim czasie firmowe zabawki min. fisher price w bardzo atrakcyjnych cenach(widzę że znaczna część z nich już się posprzedawała zanim zdążyłam dokończyć ten o to post).Nie mam gwarancji( dlatego nie podaję nicku) ale wydaje mi się,że osoba ta nie ma uczciwych zamiarów.Zdjecia każdej zabawki zrobione są na praktycznie każda innym tle, i na innej podłodze(przy ok 18-stu ofertach jakie były wystawione jak sprawdzałam. Po za tym na propozycję wysyłki za pobraniem nie odpisuje( mimo logowania się),co też już daje powód do zastanowienia .Zabawki wystawione ma wyjątkowo tanio i samo to jest już podejrzane a osoba ta ma tylko jeden komentarz ,do tego dodany dopiero co.Może się mylę,ale wolę ostrzec niż później mieć żal do siebie, że miałam poważne podejrzenia a nikogo nie ostrzegłam. Jak nienejda z Was już sie przekonała, niestety bywają tu nieuczciwe osoby, które w podobny sposób oszukiwały.Dodam ,że mam tu konto na szafce ale piszę z nowego abym nie miała nieprzyjemności ze strony tej pani.Czułam się w obowiązku ostrzec inne szafowiczki i prosić aby pomyślały 2 razy zanim przeleją pieniążki na konto tej osoby.
Pozdrawiam


Ze zgrozą przeczytałam powyższe ostrzeżenie. Sama zakupiłam u tej Pani zabawkę za blisko 100 zł. 13 marca została nadana, dziś powinna być i jej nie ma. Mam nadzieję, że w poniedziałek dojdzie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pożegnanie żłobka