Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 --> ->|

rafalkulka75 dlaczego nie umiesciła Pani tego oskarzenia ponad pół roku temu jak dostaął pani kurtke tylko teraz?poniewaz obie z pania emilka37 sie dogadałyscie macie ten sam problem ze mna nie trafiłyscie na idiotke która da sobie cos wmówic czy oszustka proponuje zwrot pieniedzy?poczytajcie o oszustkach pani emilka37 dostałą odemnie negatywa poniewaz nie przedstawiłą mi dowodów na to iz bluzka ma dziury nie odesłąął nie przyjeła zadnych checi rozwiazania problemu z mojej strony wiec uznaąłm ze problemu nie ma tak jak z rafalkulka dostaąłm niesłuszny negatyw i sadze ze jezeli mi je wystawiono perfidnie i niesłusznie ja równiez miałąm prawo
monia_25
chyba mam prawo do obrony obie panie wyzywaja mnie od bezczelnych itp i tu i na czarnej liscie dodatkowo pani emilka 37 wypisuje ze wogóle sa osoby zastraszane przezemnie nie podaje ników to jest ewidentna próba zaszkodzenia mi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 11:23 przez maja-84.

Witam, pani o nicku yuka_222 zakupiła u mnie zabawke , i zaczeła wymyślać że sprawdzi skąd naprawde jestem, po numerze ip komputera i po oich dancy czy są one aby prawdziwe:) Potem chciała paczke pobraniową za którą chciała zapłacić tyle co za zwykłą:) Czy wy z nia mieliscie też jakieś problemy?? Zauważyłam że kobieta najprawdopodobniej ma 2 konta na szafce, i kupuje z jdnego swojego itd, i wystawia sobie nawzajem komentz=arze, raz z jednego konta, drugi raz z drugiego. Odpiszcie

maja-84 dlaczego Pani tak perfidnie kłamie?
Ja jak bym sprzedała komuś ciuszek w takim stanie jakim ja nabyłam i Pani jakaś by chciała mi zwrócić to na pewmo bym to uczyniła zwracając koszt przesyłki:)Dlaczego Kobito po raz 100 mówię Pani mam pokrywać koszty za Pani niedbalstwo?Normalny człowiek sam by to wiedział ale nie Pani.Przecież Pani poinformowała mnie zaraz po mojej interwencji z kurteczką ,że zgłosiła sprawę do adimnistratora o wyłudzenie!!!
Mam to napisane w wiadomościach od Pani-do wglądu:)A nie stety z komentarzami typu-LIPA Pani zastrzasza w odwecie otrzymania od innych.Niech już Pani skończy oczerniać innych bo to Pani jest tu tylko Winna.
Tak się składa,że ja mam Panią u siebie na czarnej liście !!!
Monia_25 ja mam prawo również się bronić przed tą Panią,która kłamie ale kłamstwo ma krótkie nogi-do czasu.

rafalkulka75 czy ma Pani ta kurtke?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

maja-84,emilka37,rafalkulka75 - waszym problemem na chwilę obecną są niesłuszne waszym zdaniem negatywne komentarze.Tak jak pisałam wcześniej,jeżeli się z nimi nie zgadzacie to zgłoście sprawę do administracji.Nie ma co się wykłócać kto ma rację w tym sporze bo to do niczego nie prowadzi.Tylko niepotrzebnie się nakręcacie.

monia25
dobrze prosze mi tylko np jak mam to zrobic skoro pani emilka37 zgłosiłą sprawe wczesniej decyzja przez adm zostałą juz podjeta czyli brak dowodów ale jak chce ta sprawe zgłosic ja wyskakuje mi ze niemoge bo sprawa juz byłą zgłaszana?czy brak dowodów jest jednoznaczny z "umorzeniem" sprawy?

Cytat
maja-84
nie moge załozyc sporu z emilka 37 poniewaz ona pierwsza to zrobiłą i wyskakuje ze spór juz jest ?pani emilka 37 nie chciałą zwrotu nawet bez odsyłąnia pieniedzy mam to w wiadomosciach do wgladu wiec jest to jednoznaczne z brakiem wad w bluzce rafalkulka prosze ublizac swojej rodzinie nie mi bo nie zycze sobie tego


prosze mi wierzyć-> ręce opadają....

że ja nie chciałam zwrotu mojej zabawki bez odsyłania pieniędzy???!!!

baaaaardzo interesujące... co jest jednoznaczne z brakiem wad w bluzce?? to że nie chciałam ponosić kolejnych kosztów za zwrot mojej rzeczy? o_0

w mojej lipie napisała pani, że złożyła sprawę do administracji, a tego nie zrobiła!!!!!!

ja złożyłam o odwetowy komentarz, więc kolejny raz plącze się pani w swoich "zeznaniach"...

nie interesują mnie pani inne transakcje, bo pani się broni 100 komentarzami pozytywnymi.
nie moja broszka.
rozmawiamy na temat naszej wspólnej transakcji i jej finału.

pytałam przed transakcją jaki jest stan bluzki, napisała pani że ok, a przyszło sama pani wie co. chciała pani załagodzić sprawę przeprosinami, zwrotem 5zł lub gratisem. kiedy się nie zgodziłam na pani warunki, pani wielce oburzona wystawiła mi niezasłużoną lipe, co wielokrotnie pani powtarzała, że wystawi odwet za odwet
tylko ja w tej transakcji nie zawiodłam!!!!


na forum znalazłam się przypadkiem. "odwiedziłam" pani profil i zauważyłam że pani się udziela na forum "czarna lista".

proszę wybaczyć, ale dla mnie to szczyt hipokryzji - dodała pani kogoś do owej czarnej listy i podpisała -"nie lubię krętactwa" (!!!!!)
Cytat
maja-84
monia25
dobrze prosze mi tylko np jak mam to zrobic skoro pani emilka37 zgłosiłą sprawe wczesniej decyzja przez adm zostałą juz podjeta czyli brak dowodów ale jak chce ta sprawe zgłosic ja wyskakuje mi ze niemoge bo sprawa juz byłą zgłaszana?czy brak dowodów jest jednoznaczny z "umorzeniem" sprawy?

napisałam wcześniej dlaczego nie dołączyłam zdjęć do formularza, byłam na urlopie, i jakoś nie przyszło mi do głowy żeby ową bluzkę ze sobą zabierać....

zdjęcia bluzki wysłałam administracji w mailu po powrocie, ale widocznie rozpatrują sprawy jedynie za pomocą formularza.

dlaczego pani maja nie zaakceptowała mojej wymiany na bluzce?
dlaczego wykasowała zdjęcie bluzki a potem samą bluzkę z szafki???

.....

początkowo broniła się pani, że wstawiam zdjęcia nie tej bluzki którą mi pani wysłała....
wstawiłam zdjęcie screenu!

teraz pani mi i nie tylko mi, wmawia że sama zrobiłam dziury...

dostałam lipę bo nie chciałam się zgodzić na pani warunki...

nie jestem jedyną potraktowaną przez panią w ten sposób.

naprawdę nie oczekuję po pani że się pani teraz przyzna...

całą transakcję już opisałam
może mam ubogi zasób słownictwa, ale nie mogę tego nazwać inaczej jak matactwo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 12:20 przez emilka37.

maja-84 kłamiesz w żywe oczy !!!!
Za kurtkę zapłaciłam 60zł,dorzuciłam jeszcze dotego swoją bluzkę i masz czeloność Pisać na forum:
ze dostaął kurtke w strasznym stanie poprosiłam o zwrot powiedziałą ze nie ze chce abym jej zwróciłą czesc pieniadzy bez odsyłąnia !!!
Łgasz w żywe -kręcisz równo!!!Mnie tak cała Pani transakcja kosztowała-86zł:kurtka za którą zapłaciłam,20zł bluzeczką+6zł przesyłka-zażądałam zwrotu 15zł a nie jak Pani pisze-43zł.Proszę się zastanowić -bo kręci Pani równo!!!Proszę poczytać co Pani piszę-jedno wielkie kłamstwo !!!

czy ktoś mi coś odpisze??

miska2504 ale czy Pani dostałą pieniazki za zabawke?
emilak 37 najwyrazniej nie czyta pani ze zrozumieniem ;-) ja np ze pani nie chciałą zwrotu pieniedzy za bluzke nawet jak np zeby ja sobie pani zostawiął to pani np ze i tak mi sie nalezy lipa zreszta na szafie tez ma pani negatywy i co mam sciagac inna osobe tak jak to pani zrobiął? rafalkulka ma pani ta kurtke pytam po raz drugi!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Prosiłabym skończyć kłótnie.Dlaczego odgrzebujecie takie sprawy po wystawieniu sobie komentarzy? Ten wątek nie jest przeznaczony do kłótni

A co ruszyło Panią sumienie?

rafalkulka75 nie chciałam udowodnic ze sprzedałą ja pani i to w idealnym stanie;-) nie bede wiecej zamieszczałą tu argumentów na swoja obrone kazdy juz wie jak było i zrobi co uwaza przepraszam osoby czytajace za kłócenie sie publiczne na forum niestety nie mogłam na priv poniewaz mósiałam zablokowac pania rafalkulke75 i emilke 37 na czarnej liscie monia_25 bardzo prosze tylko o odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie czy sprawa jest "umorzona"

Jako nowa osoba tutaj chcialam sie zapoznac z osobami na ktore trzeba uwazac dokonujac zakupow badz wymian . Wchodze na jeden i na drugi watek i widze 3 Panie kłócące się na kilka stron i suma sumarum nie chce przerzucać kilka stron by dotrzeć do informacji jakie faktycznie powinnam uzyskać wchodząc na ten wątek.

Od czego tu jest moderator ??

Pomimo tak licznych upomnień dziewczyny lekceważą zasady forum oraz moderatora .

Więc bardzo proszę moderatora o interwencję słuszną w tym wypadku ponieważ nie wszyscy mają ochotę to czytać . Powinno się usunąć wszystkie te wypowiedzi i dać ostrzeżenia sluszne .

Maja-84 pisze Pani teraz na forum,że nie sprzedała mi Pani kurteczki w stanie bardzo dobrym ale w opisie kurteczki,którą Pani mi sprzedała zamieściła Pani informację:
-mam do zaoferowania sliczna firmowa kurteczke,swietnie przepuszcza powietrze, ocieplana polarkiem i delikatnie ocieplaczykiem,idealnie nadawała sie bedzie na eleganckie wyjscie jaki na co dzien,stan naprawde jak nowy,super!!! Przed zakupem prosze zapoznac sie z wymiarami szer.pod paszkami-41x2(NIE ROZCIAGAŁAM GUMEK),dł.całkowita bez kapturka-44 dł.rekawka od paszki-28
To kto tu mówi nie prawdę,już się Pani pogubiła:)
mosia_25-jest to już mój ostatni wpis na temat mojego 1 i ostatniego zakupu u:maja-84.


Tagi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pożegnanie żłobka