Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nawilzacz czy potrzebny ?

20 paź 2011 - 15:07:11

witam Was drogie mamy ...

mam pytanie w sprawie nawilzacza czy ktoras z was ma go w domu czy faktycznie cos daje w nawilzaniu powietrza? moj syn ma ponad 2 lata do 1 roku wogole nie chrowal , nie mial nawet kataru, teraz cos zaczal czesciej chorowac na gardlo

u nas w bloku grzeju juz dawno, zastanawiam sie nad kupnem nawilzacza dla niego

prosze poleccie mi jakis sprawdzony i cichy

nawilzacz czy potrzebny ?

20 paź 2011 - 15:14:40

To ja się podepnę jeśli mogę:) Jaki nawilżacz jest dobry?? Coś kojarzę że jest jakiś ultradźwiękowy a jak się mylę to przepraszam...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 16:03 przez Paula06061987.

nawilzacz czy potrzebny ?

20 paź 2011 - 15:18:37

widzialam ostatnio fajny nawilzacz na allegro strasznie duzo ludzi go kupuje z wysylka chyba 150zl ....ale ma regulacje ustawienia pary i sprawdzania wilgotnosci w pomieszczeniu firma chyba Eldom

moze sa jakies mamy ktore go maja ?

nawilzacz czy potrzebny ?

20 paź 2011 - 15:41:32

Hm..
Ja mam nawilzacz powietrza..kupilam bo podobno fajny same zalety itd.. Powiem tak pediatrzy nie zalecaja, chyba ze jest bardzo suche powietrze i dziecko jest mocno chore. Nawilzacz powietrza najlepiej kupic taki który da sie wyczyscic doslownie wszedzie.. Naszego sie nie dalo wyszorowac w srodku np a zrobily sie tak takie "glutowate naloty" wiec milion bakterii drobnoustrojów i to wszystko wdychalo dziecko! Odkazilam go ale po jakims czasie bylo to samo.. mimo ze byl ultradzwiekowy itd. Juz go nie uzywam od dawna wole powiesic mokry czysty recznik na kaloryfer.

nawilzacz czy potrzebny ?

20 paź 2011 - 16:07:59

a jakiej firmy byl ten nawilzacz?

nawilzacz czy potrzebny ?

20 paź 2011 - 16:14:18

nawilżacz
mam synka który ma astmę oskrzelową i alergię i nawilżacz w jego przypadku sprawdza się rewelacyjnie.Trzeba pamiętać by kaloryfera nie odkręcać jak nawilżacz jest włączony najlepiej jakby był skręcony praktycznie cały czas.Ja za swój nawilżacz dałam ponad 400 zł w rzeczywistości kolory są ładniejsze

oto opis
Zelmer 23Z052 to nowoczesny nawilżacz powietrza charakteryzujący się wielofunkcyjnością i ergonomią, skutecznie likwidujący efekt suchego powietrza w mieszkaniu. Jest sterowany elektronicznie, a wygodę użytkowania zapewnia czytelny wyświetlacz LCD. Urządzenie posiada 6 programów nawilżania w tym bardzo wydajną i energooszczędną funkcję nawilżania ultradźwięklowego. Wysokiej jakości filtr Nano - Silver dzięki cząsteczkom nano - srebra zapobiega rozwojowi zarazków i bakterii. 5-litrowy pojemnik na wodę pozwala na długie działanie urządzenia bez konieczności uzupełniania płynów. O braku wody informuje wskaźnik świetlny i sygnał dźwiękowy.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 16:24 przez kami2326.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszek troisty