Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie używajcie maści elocom ani diprobase one są na sterydach stosowałam ją całe życie nieświadomie na krostki po alergii skutki są opłakane nie chce podawać konkretów bo to strasznie osobista sprawa ale jedna kobieta jej też używała o d małego i ciągle mdlała podobno w jej mózgu zaszły jakieś zmiany więc błagam jeśli już musicie to tylko przez krótki okres czasu

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Moja córcia jak miała 2 miesiące alergolog stwierdziła u niej skazę białkową (miała suchą skórę buzi).Zaleciła małej maść EMOLIUM P trój aktywną (bez recepty 25zł) i zakazała stosowania oliwki ponieważ powiedziała iż podrażnia ona jeszcze bardziej skórę dziecka.Maść zastosowałam przez tydzień i buźka się wygoiła a kremu jeszcze prawie cała tubka(wydajny) :)
A poza tym zapomniałam dodać że musiała przejść ze zwykłego Bebilonu 1 na Bebilon Pepti 1 i nawet na lepsze mi to wyszło bo te melko jest na racepte i 50% tańsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 12:23 przez kiskan8.

Witam.Mój syn od urodzenia choruje na AZS i alergie pokarmową.Ma teraz 6 lat i jest dużo lepiej niż chociaż 3 lata temu.Przeszliśmy razem gehenne.Uciekałam się do wszystkich sposobów nawet do bioenergoterapeutów.Jeśli ktoś potrzebuje jakiejś rady to chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami i radami,proszę pisać.

U nas na łuszczacą się i suchą skóre pomogł krem emolium. Szybko zrobiła sie ładna i gładka. Teraz jak coś sie poijawia smarujemy nadal i zaraz jest poprawa :)

Dziewczyny a któraś z was używała alantan Plus

Mój mały od 6 m, jest na bebilonie pepti, miał lekką alergię, próbowałam wprowadzać mleko normalne, ale wysypka się pojawiała.
Ma teraz 27 miesięcy, od jakichś 8 miesięcy smaruję go maścią robioną na zamówienie, na bazie wazeliny i witamin, kosztuje 5zł za duże dosyć pudełko, jak dla mnie jest rewelacyjna i starcza na jakieś 3 miesiące, wszelkie oilatum, oil podobne (przereklamowane i drogie) SIĘ CHOWAJĄ. :)

"""""""""? Najbardziej szorstką skórę ma właśnie na czole i skroniach zachodzi mu to prawie po ciemiączko....""""""""""
jak my mieliśmy suchą skóre na główce to smarowałam LINOMAG Z ZIOŁOLEKU to jest maść w bardzo przystepnej cenie bez recepty ,trzeba smarować kilka razy dziennie . a do smarowania zwykła parafina ciekła i smarować można całe ciałko też z 3 nawet 4 razy dziennie jest tania i bardzo skuteczna , małej smarowałam już w drugim miesiącu życia nenatolog mi tak kazała. SPOSOBY SPRAWDZONE NA MOIM DZIECKU POLECAM.

Cytat
adarose
Mój mały od 6 m, jest na bebilonie pepti, miał lekką alergię, próbowałam wprowadzać mleko normalne, ale wysypka się pojawiała.
Ma teraz 27 miesięcy, od jakichś 8 miesięcy smaruję go maścią robioną na zamówienie, na bazie wazeliny i witamin, kosztuje 5zł za duże dosyć pudełko, jak dla mnie jest rewelacyjna i starcza na jakieś 3 miesiące, wszelkie oilatum, oil podobne (przereklamowane i drogie) SIĘ CHOWAJĄ. :)
gdybym mogła prosić sklad tej maści ,była bym bardzo wdzięczna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 20:33 przez lumpka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niedomyklność zastawki płucnej !