Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:24:10

no fotka przeurocza-obiadu nie zjem,odechciało mi się;)

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:30:40

Cytat
kasiazarembska
no fotka przeurocza-obiadu nie zjem,odechciało mi się;)

oglądałam kiedyś program jak pokazywali co wydostaje się z organizmu po oczyszczaniu to pomyślałam ,pewnie ja mam to samo i muszę cos z tym zrobić ale do dzis nic nie zrobiłam:)boję się ...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:32:18

też się boję ale chyba będę musiała po CC mam "leniwe jelito". Co jakiś czas mam silne boleści w 80% kończące się krótkim omdleniem. Tylko w moim przypadku branie tabsów nie pomaga tylko pogarsza sprawę wiec jedyną deską ratunku jest hydrokolonoskopia :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-19 12:35 przez CHRUPEK.

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:35:09

Cytat
CHRUPEK
też się boję ale chyba będę musiała po CC mam "leniwe jelito". Co jakiś czas mam silne boleści w 80% kończące się krótkim omdleniem.

co ty mówisz chrupek ,mdlejesz i nic z tym nie robisz?/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:40:28

wiesz hyrdokolonoskopia nie jest niczym przyjemnym wiec póki co starałam się korzystać z innych metod ale niestety innego wyjścia chyba nie ma i wreszcie będę musiała to zrobić.

dla niewtajemniczonych Kolonoskopia – metoda badania dolnego odcinka przewodu pokarmowego polegająca na oglądaniu wnętrza jelita grubego. Polega ono na wprowadzeniu przez odbyt specjalnego wziernika zakończonego kamerą i przesłaniu obrazu na zewnątrz. Hydrokolonoskopia polega na czyszczeniu jelit za pomocą wody, coś jak lewatywa tylko gorsze :(

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:44:48

Kolonoskopie miały moje 2 koleżnki jedna u której stwierdzili zaraz po porodzie raka szyjki a druga prawdopodobieństwo białaczki ale jest ok u jednej odbyło się to za pomocą znieczulenia a druga bez ale przeżyła chodź bardzo bolało mówiła:(

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:44:54

moja córa wychodowała glistę ludzką 20 cm-jak usłyszałam,to prawie zemdlałam,wybiłam ją vermoxem,pasożyty nie lubią też czosnku ,pestek z dyni
miała też candidę-bardzo popularne grzybki-od nadmiaru antybiotyków, kuracja osłonowa,dieta lekkostrawna,duż jogurtu i też sobie poszły,ale jelita uszkozone:(

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:47:20

Cytat
kasiazarembska
moja córa wychodowała glistę ludzką 20 cm-jak usłyszałam,to prawie zemdlałam,wybiłam ją vermoxem,pasożyty nie lubią też czosnku ,pestek z dyni
miała też candidę-bardzo popularne grzybki-od nadmiaru antybiotyków, kuracja osłonowa,dieta lekkostrawna,duż jogurtu i też sobie poszły,ale jelita uszkozone:(

właśnie słyszałam ,że pestki z dyni jeśc jak najwięcej bo glista tego nie lubi:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 12:49:11

no to ja robali nie mam bo czosnek wcinam tonami :D

Rozmawiałam z lekarzem już na temat hydrokolonoskopii i koszt to ok 400zł za 1 zabieg u mnie pewnie trzeba by powtarzać co jakiś czas takie czyszczenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-19 12:52 przez CHRUPEK.

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 13:11:39

Cytat
CHRUPEK
no to ja robali nie mam bo czosnek wcinam tonami :D

Rozmawiałam z lekarzem już na temat hydrokolonoskopii i koszt to ok 400zł za 1 zabieg u mnie pewnie trzeba by powtarzać co jakiś czas takie czyszczenie.

jak to nie masz robali jak ciągle za Toba łazi jakiś........a ruchliwy pod postem:)

Czy Twój organizm jest czysty??

19 sty 2010 - 13:11:54

AŁA ;( współczuję... ale robalków też chyba nie mam bo czosnek uwielbiam i jem prawie ze wszystkim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Badania bioderek:)