Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

dzisiaj o 19:33

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 10:21:25

zastanawiam sie kiedy kupić córeczce pawdziwe "dorosłe" łóżko. Takie tylko z niewielkimi barierkami zeby nie wypadła. Jak wy zrobiłyście?

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 2/5

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 10:31:28

moj synek ma 2 latka .spi ze mną ale juz przyzwyczajam go do oddzielnego lozka .chociaz stoi w tym samym pokoju to spi sam ,rozklada sie na nim i wzdluż i w poprzek i jak mu sie podoba.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 10:33:16

Moje małe w ogóle nie spało w łóżeczku. Dopóki karmiłam piersią spał ze mną, jak przestałam (miał 7 m-cy) ponieważ my nie posiadaliśmy jeszcze łóżka i spaliśmy na materacu Tosiek spał na materacu obok nas.
Dorosłe łóżko kupiliśmy mu jak miał 14 m-cy i przeniósł się do niego bez najmniejszego problemu.

Mamy takie z IKEI:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S99827959

Jest rewelacyjne ;)

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 10:41:05

moja córka ma 2 lata i 4 miesiące i śpi w łóżeczku turystycznym obok naszego, w sumie o dlatego że od urodzenia budzi się do dziś po nocach i nie chce mi się wstawać do niej do oddzielnego pokoju, a tak mam ją pod ręką

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 10:59:09

Nadusia od 2 roku życia śpi sama na jedynce.Dorobiliśmy tylko dodatkowy boczek,aby nie wypadła.Łożko jest niskie,wygodne i bezpieczne,kupione na all...za niewielkie pieniążki.
Przedtem spała ze mną pół roku w łożku(ale to z mojego lenistwa i smaotności,bo mąż był na misji)
a od niemowlaczka w łożeczku zwykłym drewnianym(czego żałuje)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-05 11:04 przez Milena84.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 11:13:37

My własnie przerobiliśmy łożeczko na tapczanik .Synek bardzo zadowolony ,ale co do spania w nim to marne efekty.:-(Nadal spi z nami tzn zasypia i go przenosimy...:-(A juz myslałam ze mu sie tak spodoba ze sam zechce spać...
Dzienna drzemka to tez różnie ....raz na naszym raz na swoim.. tym ze zasypia sam:-)


Milena a dlaczego żałujesz drewnianego łożeczka??


ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM
W swoich postach nie stosuj ukrytej reklamy w postaci dopisków „Zapraszam do mojej szafki”, „Wyprzedaż”, „Sprzedam”, itp. ( dotyczy to również wklejania widgetów w podpisach)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-20 10:26 przez moderator.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 11:58:13

mój synek ma dwa latka i nadal spi w swoim łóżeczku

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 12:04:55

Moja Emilka miała 19 miesięcy gdy kupiliśmy jej łóżko "dorosłe" i bez problemu w nim śpi .....oczywiście ma barierke by nie wypała...

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 12:08:10

moja Michalinka ma roku i 2 miesiace i od zawsze spi w swoim łożeczku. Na poczatku w stacjonarnym (z drewnianymi szczebelkami) ale musielismy je zmienic na turystyczne, bo jest taka wiercipieta, ze w nocy przebudzala sie od uderzenia głową w szczebelki. Dziś śpi w turystycznym i jestm zadowolona, bo może wiercić sie na różne strony i krzywdy sobie nie robi. Zastanawiam sie tylko kiedy mogę jej kupić takie "dorosłe" łóżko. Jeszcze niestety nie chodzi i wydaje mi sie ze najlepiej będzie jak już sama zacznie chodzić. Bedę o nią spokojniejsza.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 12:31:06

moja miala 2 lata jak jej duze łożko kupilismy bo juz w tym ze szczebelkami sie nie miescila,nigdy nie spala z nami nie widzielismy takiej potrzeby ani my ani ona :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-05 12:31 przez paulusia301.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 13:02:30

z mojego doswiadczenia( córa 3,5) to wiem jedo że dopuki dziecko samodzielnie nie nauczy się schodzic z łózżka to może to być dla niego niebespieczne bo nawet barierka nie pomoże gdy się przechyli po obudzeniu i spadnie. Najlepiej naucz schodzić najpierw z kanapy zawsze nóżkami w dół a dopiero gdy będzie to umiała robic bezpiecznie przenieście ją do normalnego łóżka.
mój syn ma 15 mcy i juz umie schodzic z kanapy i samodzielnie chodzi ale spi jeszcze w łóżeczku turystycznym chociaż juz z córką w pokoju.
Dobrze też jest najpierw wyprowadzić dziecko do samodzielnego pokoju jeśli do tej pory spi z rodziczmi w pokoju bo wtedy będzie łatwiej przyzwyczaic ją do samotności i smoszielnego zasypiania a po pewnym czasie gdy się przebudzi w nocy nauczy sie spowrotem zasypiać.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 14:17:04

My kupiliśmy synkowi "dorosłe" łóżko,gdy ten miał 2 latka.Pierwszą noc spał z nami ale następną noc już spał sam i od tej pory nie ma problemu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-12 23:18 przez nicia.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 14:22:32

Moj synek w styczniu skończy 2 lata ma w pokoju łóżeczko ze zdjętym bokiem i 2 osobową sofę
śpi tam gdzie mu się podoba tzn do wczoraj :D wczoraj wyniosłam już małe łóżeczko tak więc śpi na sofie :D

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 paź 2009 - 14:46:56

MÓJ MA 19M-CY I OD3M-CY SPI NA PARTERZE ŁÓZKA PIETROWEGO...łózko ma dodatkowa barierke
od urodzenia spał w kojcu. nie ma problemu z zasypianiem ani w dzien ani na nocy......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-05 14:49 przez gato30.

Kiedy "dorosłe" łóżko?

06 paź 2009 - 15:26:47

jak ktoś ma waruki to pewnie, ze mozna, ale my takiej mozliwosci nie mamy i daltego corka spi z nami choc bardzo bym chciala zeby miala swoj wlasny kat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JEŹDZIK- PCHACZ pomoc w wyborze- Zbiorczy