Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sony Ericsson, pomozcie! ;)

15 wrz 2009 - 20:20:38

Czesc Wam!
Zastanawiam sie nad kupnem telefonu i nawet podoba mi sie ten Sony Ericsson W350i... Może któraś z was go ma? Doradźcie mi czy warto go kupować? Coś sie w nim zacina? psuje? cos sie dzieje z ta klapka? wygodny jest? Umieszczam jego fotke, jak coś. ;)
A może polecicie mi jakieś inne fajne telefony? :)
nikt nie pomoże...? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-15 21:04 przez majoslawa.

Sony Ericsson, pomozcie! ;)

15 wrz 2009 - 21:21:55

Samsung x510 albo Nokia 6300 ;D Gitasowe komcie..;D ;)
No i oczywiście Samsung Avila..;D Nie polecam SE bo szybko się psują i bateria słaba..:/// heh ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-15 21:23 przez misiaczek_marietta.

Sony Ericsson, pomozcie! ;)

16 wrz 2009 - 09:42:05

Cytat
misiaczek_marietta
Nie polecam SE bo szybko się psują i bateria słaba..:/// heh ;P
mówisz to z doświadczenia??
Bo ja wiem ze SE to dobre telefony (sama miałam 3 takie)
Baterie trzymają długo, są łatwe w użytkowaniu. Jednego wymieniłam bo już był starusienki, drugi mi zawilgotniał, a trzeci utopił mi chłopak nie powiem w czym :)
Więc ja osobiście polecam Ci SE z czystym sumieniem

Sony Ericsson, pomozcie! ;)

16 wrz 2009 - 09:50:54

Cytat
misiaczek_marietta
Nie polecam SE bo szybko się psują i bateria słaba..:/// heh ;P

Uśmiałam się :-)) HEH misiaczek_marietta-pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.
SE to najlepsze telefony jakie są na rynku :-))) Bateria jest nie do zajechania.. Trzeci rok mam ten sam telefon i nawet raz nie miałam z nim problemu. Teraz będę zmieniać telefon tylko dlatego,że już trochę mi się opatrzył i znalazłam wyższy model SE,który posłuży mi z pewnością kolejne trzy lata. Co do szajsungów to nie polecam.
Majoslawa nie ma się co zastanawiać SE to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-16 09:51 przez madziaR78.

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Sony Ericsson, pomozcie! ;)

17 wrz 2009 - 13:07:09

SE to - nie ma co ukrywać - jedne z gorszych telefonów na rynku. wystarczy spojrzeć na materiały użyte do wykonania oraz ich "żywotność". Po drugie - soft. ciągle jakieś zawieszki. Mój telefon mam od lutego, więc powinna wyjść jakakolwiek łatka na softa, może to by pomogło przy tych zawieszkach. ale nie, "masz zaktualizowane oprogramowanie". do tego beznadziejna sprawa z kartą pamięci i wejściem na słuchawki. Zamiast dać normalną micro to dali m2, a zamiast normalnego jack'a, jakieś beznadziejne wtyczki.

NIE POLECAM Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA

co do krótkiej żywotności baterii - jeżeli nie umie się jej poprawnie eksploatować, to logiczne, że dojdzie do sytuacji, kiedy bedzie trzeba ładować ją codziennie. poczytajcie o tym tekst - tyczy się on również telefonów komórkowych http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=32&t=4476



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-17 13:22 przez pisofszit.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dodatki do sukni