Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 19:50:43

Mam problem...
wpisałam złą nazwę ulicy bo zjadłam 2 literki... dziewczyna czeka na paczke od środy...
a zauważyłam to dopiero dzisiaj;/ napisałam jej... chcem jej wysłać coś w zamian lub dopiero po niedzieli przesłać pieniądze... ale jeszcze sie nie odezwała;/
strasznie głupio mi bo nie chcę wyjść na "oszustkę"
Teraz takie moje pytanie czy istnieje możliwość że paczka do niej dojdzie?? Czy może powróci do mnie??
Zamiast ul Małomocka wpisałam Małocka dodam że sprawdzałam na internecie (mapa i wiadomości) czy istnieje taka ulica na którą wysłałam..
i nie istnieje... jest jedynie małecka...
Co mam teraz zrobić??
Może jak ona pójdzie na poczte to coś to da??

Nikt się nie wypowie??:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 19:56 przez Sillla.

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 20:12:56

yyy z tego co wiem paczka powinna wrocic do ciebie , powinnas isc na poczte tam gzdie wyslalas i powiedziec o tym a oni sie tym zajma ;)

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 20:14:46

według mnie powinna dojść ta paczka do niej mimo to,moze jeszcze poczekaj pare dni

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 20:19:09

na poczcie jest napisanie że coś tam jak jest zły adres to oni za paczki nie odpowiadają;/

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 20:20:10

najbardziej prawdopodobne to to, że przesyłka się do Ciebie wróci z adnotacją nie ma takiego adresu
chyba że ktoś dzielący przesyłki skojarzy, że to może chodzi o tą drugą ulicę i napisze sprawdzić to być może dojdzie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 20:35:10

mysle ze jesli imie oraz nazwisko jest poprawne i oczywcie kod pocztowy to powinna dojsc a lisonosz juz sobie dalej poradzi...najwazniejszy jest kod pocztowy.
moj adres jest bardzo czesto napisany z bledem ale paczki dochodza...

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 21:29:24

napewno dojdzie, przeciez jest imie i nazwisko spokojnie :)

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 22:04:12

To zależy tylko od chęci i inteligencji listonosza.. U mnie jest dziwny adres i często nie mogę wpisać, bo w formularza nie ma takiej możliwości.. Paczka nigdy nie doszła z powodu uciętego adresu, za to często po prostu giną..

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 23:13:52

powinna paczka wrocic do Ciebie bo nie zastaną odbiorcy. przelezy na poczcie chyba do 7 dni moze byc, a pozniej idzie do Ciebie , albo od razu ją zwroca. tak mysle. ;)
jak masz potwierdzenie nadania to nie ma opcji by się rozmyła ona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 23:14 przez ninjaska16.

zły adres... POMOCY!!

09 lis 2010 - 23:28:51

Dojdzie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vademecum Maturzysty Historia sztuki 2011