Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

21 kwi 2015 - 21:29:50

alicja1989 Twoja mała ma łukowate a moja ma iksowate :) Ciekawe co ortopeda na to poradzi, też się wybieramy w najbliższym czasie. Mi się wydaje, że tylko rehabilitacja coś pomoże.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

05 maj 2015 - 14:06:00

Helloł helloł Mamuśki!!! Jeny, kupę czasu mnie nie było :) Przeleciałam wątek troszkę, nie mogę się nadziwić jak te dzieciaki rosną, przecież jeszcze 'wczoraj' obstawiałyśmy która szybciej urodzi ;)
U nas się dzieje! Paulina od lutego chodzi do żłobka,do tej pory była chora dwa razy (teraz drugi raz tak na prawdę). Zaaklimatyzowała się bardzo szybko, ale zauważyłam że ona ma taki charakter małego lidera. Żeby nie powiedzieć despoty :P Jest niesamowicie zywiołowa, energiczna, indywidualna do szpiku kości. Uwielbia kiedy zwraca się jej na coś uwagę, szczególnie kiedy mówi się jej ''PAULA NIE WOLNO!!!'' wtedy włącza minę zbója no i cóż zrobić :) Jest łobuziarą ale mam za to pewność że poradzi sobie w życiu ;) Nie mówi dużo, ale wiele rzeczy nazywa 'po swojemu'. Ostatnio na tapecie jest stwierdzenie 'no, no, no!' szczególnie jak mama się gdzieś stroi ;) Uroczo brzmi w jej ustach :) Mam nadzieję że jesteście szcześliwe,bo ja mimo iż zabiegana po prostu moje serce wypełnia taka radość że mam te dwie dziewuchy kochane, które są zupełnym przeciwieństwem! Ale widać że kochają się i nie wyobrażają sobie bez siebie życia:) Chwalę się :* i pozdrawiam was kochane:)


PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 maj 2015 - 20:55:34

hej hej :*
mnie też dawno nie było :(
U nas z Olą na razie jest moja siostra, która niestety wyjeżdża za kilka dni za granicę i przez okres wakacji będziemy radzić sobie pracując na zmiany albo angażując Dziadków.
Ola póki co nie chorowała w ogóle (oprócz trzydniówki, chociaż i tak nie wiem do końca czy to była trzydniówka bo nie miała na końcu wysypki).
Od września idzie do przedszkola :)
Mówi też już troszkę :) najlepiej jak zacznie coś po swojemu tłumaczyć :)
Mamy problem tylko z jedzeniem. Bardzo dużo rzeczy nie lubi... Ba nawet nie spróbuje czy dobre, a jak jej coś na siłę włożę to albo wypluje albo powyciąga paluszkami :(
Śpi oczywiście z nami :)



PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

11 maj 2015 - 22:23:09

Littka jak dobrze, że nie jestem sama. Nasz brzdąc też śpi z nami. Tak mi wygodniej i tyle. Bardziej się wyśpię.
Ale niestety też słabo z jedzeniem. A ostatnio dostaje takie chimery, że masakra, aż boję się pomyśleć co będzie później...:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niepłodność- jak sobie pomóc?