Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie moge wgrac zdj

23 lut 2013 - 19:33:51

czy tez tak macie ? nie mogę wgrac zdj jak chce wystawić ;/ !!! juz mnie to wkurza na maxa ciagle się cos w tej szafie psuje jak chwilowa przerwa , to zdj sie nie wyświetlają, a to problemy z przechowalnia a to za jakies słowo mi wywalą jakąś rzecz , to jeszcze teraz nie mogę ich w ogolę wgrać bo jakiś ERROR!!

nie moge wgrac zdj

24 lut 2013 - 02:09:44

Od wczoraj nie wyświetlają się zdjęcia na forum i część zdjęć dodaanych ciuchów! Za mało prowizji żeby naprawić?

nie moge wgrac zdj

24 lut 2013 - 08:55:42

mam to samo...od wczoraj probuje wgrac zdjęcie, żeby wystawic i co..? wyskakuje błąd... :/

jak nie co chwila są przerwy techniczne to teraz jakieś błędy wyskakują, od wczoraj dalej nikt tego nie naprawił.... :/ ale za to prowizja jest :/

masakra :/

nie moge wgrac zdj

24 lut 2013 - 10:28:22

Wam także przy próbie wstawienia zdjęcia wyświetla się błąd nr #2 ??

nie moge wgrac zdj

24 lut 2013 - 12:39:01

mam nadzieje ze ten błąd będzie naprawiony szybko bo zależy mi na wystawieniu kilku rzeczy a zdjęcia nie wchodza

nie moge wgrac zdj

25 lut 2013 - 11:02:23

administracja by mogła się odezwać coś w związku z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!! od czegoś jesteście!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

nie moge wgrac zdj

27 lut 2013 - 08:24:38

Problem został naprawiony jeszcze na weekendzie. Dziękujemy za wszystkie wiadomości mailowe, dzięki którym możliwa była lokalizacja źródła problemu :)

następna dyskusja:

OSTRZEŻENIE!!!!