Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastanawiam sie co kupic swojemu mezczyznie na walentynki. Mezczyznom latwiej,zawsze kupia bielizne. Macie jakies pomysły??


W związku z mnożącymi się wątkami na temat prezentów walentynkowych połączyłam wszystkie wątki w jedną całość, miłej lektury.

Znajdują się tutaj także aktualne wątki z tego roku na ten sam temat



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 14:57 przez moderator.

Ja też mam zawsze z tym problem;).
Rok temu kupiłam ramkę na zdjęcie w kształcie serca i włożyłam swoje foto;).
Fajny wątek.!
Piszcie coś;))

A ja proponuje zamowic na allegro poduszke recznie malowana z dedykacja ;) ja osobiscie taka zamowilam i juz ja mam w domu, jest swietna ;)))

tutaj sa kolorowe : http://www.allegro.pl/item541135933_poduszka_malowana_rozne_wzory_i_kolory_dedykacja.html

a tutaj czarne ( ja taka wybralam ) http://www.allegro.pl/item543902451_poduszka_czarna_elegancka_z_twoja_dedykacja.html

Przypominam punkt 15 regulaminu.

15.Spamowanie, Trollowanie oraz Floodowanie będzie bezwzględnie eliminowane. Szczególnie linki Allegro, które po zakończeniu aukcji są archiwizowane i nie ma możliwości zobaczenia, o co pytał/proponował/itp piszący posta!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-14 12:50 przez moderator.

Niezly pomysl ale co bedzie jak sie w nocy przestraszy gdy spojrzy na moje zdjecie

obraz na plutnie ze zdjeciem waszym

Naprawde sa swietne i niedrogie

Myślmy optymistycznie;) Dlaczego ma się wystraszyć, skoro Cię kocha;)). A tak jak bedzie miał np. na biurku to masz gwarancję, że zawsze o Tobie będzie pamiętał;))

ta poduszeczka swietny pomysl spi z nia juz 3 lata musze mu wkoncu nowa sprawic ;)

Ja dostałam poduszkę serduszko, taka włochatą i się już strasznie zmiecheciła, ale dalej z nią śpię i spać będę;)

hmm;d tez ja chyba kupie..jak mysliciedla chlopaka lepsza chyba niebieska?
chopcioaz te czerwone sa ladniejsze ehhee

jaki kolor bedzie odpowiedni dla chlopaka?:d poduszki?:P chyba tez ja kupie..ale zeby z 2ch stron byl napis;d

Poduszka fajny pomysł:)
innym pomyslem moze byc kupienie fajnego albumu(mam tu na mysli taki album zadko spotykany wyjatkowy i ładny:) np, z drewniana oprawa , kartki ozdobione suchymi lisciami) no a w albumie Wasze wspólne fotki. A aby było jeszcze ciekawiej fotki ulozyc od najdawniejszej, od poczatku zwiazku do teraz taka cala historia milosci :):):)

a ja potrzebuje jakis małozobowiazujacy prezencik bo bez prezentu to nie wypada-nie mówimy sobie jeszcze kocham cie bo dopero sie poznajemy miesiac razem..

Super pomysl z albumem a co do poduszki to wydaje mi sie ze czerwona dla chlopaka bedzie rowniez dobra bo to walentynki a czerwony to kolor milosci

poduszka jest świetna a mozna zamowic taka tylko ze np. z moim zdjeciem czy konieczne sa tylko misie?

następna dyskusja:

kawa z COFFEE HAEVEN