Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:22:00

maretka nie przesadzaj, to wszystko zależy od tego, jak dba się o siebie w ciąży i od genów. Ja dzień po porodzie miałam praktycznie płaski brzuszek i nie mam rozstępów :) aaa skóra się nie rozciągnęła. Zaraz dodam wam tu fotki jak wyglądał mój brzuszek kilka dni po porodzie (i to poród po 2ch dniach skurczy przez cesarkę, a po tym wolniej dochodzi się do siebie).

A tobie autorko wątku gratuluję efektów, bo są bardzo duże!

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:23:15

Cytat
sunnyz
MARETA! nie badz nie miła nie kazda kobieta po porodzie wyglada jak MODELKA!! to jak kobieta wyglada po porodzie NIE MA NA TO WPLYWU!! troche dystansu , nie wrzucam tego po to ABY KTOS KOMENTOWAL ROZTEPY !!

A czy ja jestem nie miła, napisałam tylko, że nie zajdę w ciążę, a to zdjęcie mnie do tego przekonało. Skoro wystawiasz swoje ciało na pokaz, to licz się z takimi komentarzami. Mnie np. odstraszają Twoje rozstępy, ale gratuluje zejścia z wagi aż tyle kilo w 2 miesiące.I nie chodziło mi że chce wyglądać po porodzie jak modelka, ale nigdy nie chciałam mieć dzieci i teraz tym bardziej nie chce. A jak nie chcesz komentarzy na temat rozstępów to ich nie pokazuj. Boże nic już nie można napisać na forum, bo zaraz oburzenie. Kurde nie chcecie być krytykowane to nie pokazujcie swoich zdjęć, proste. Wolność słowa.

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:23:30

Cytat
sunnyz
przed ciaza wazyłam 56,5 kg

czyli teraz twoja sylwetka jest jak przed ciążą?
a ile masz wzrostu?:) pytam, bo teraz ważę podobnie, a wyglądam całkiem inaczej (chyba ;o )
schudłaś sporo, ale nie spoczywaj na laurach bo myślę, że jeszcze sporo możesz poprawić :)

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:23:47

Maretka masz racje :) żadnych dzieci :)

A autorke podziwiam, bo żeby wyjść z takiego stanu jak na początku potrzeba naprawde duzo pracy.

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:24:50

niesamowita zmiana ..

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:26:28

super zmiana przypominasz mi moją walke hehe tylko że u mnie to z 55 na prawie 100 w ciąży skoczyło haha obecnie po dwuch ciążach waże 52 kilo

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:27:12

widać efekty :) fajnie, że zadbałaś o siebie a jak większość kanapa i dres i narzekanie, że nie ma się czasu przy dziecku :D

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:30:23

Cytat
sunnyz
DZIEWCZYNY ja dbalam o brzuch w ciazy, smarowalam sie 3 razy dziennie, dobrymi kremami, ale takie geny, slaba rozciagliwosc skory, poza tym przyjmowalam hormony przez ktore tylam na potege i skora nie dawala rady tak szybko sie rozciagac.. i tyle w tym temacie..
Moja kumpelka też dbała, kpowała wymyślne kremy za ogromne pieniądze, wszystko było pięknie aż w siódmym miesiącu zaczeły się komplikacje, wstrzymywania, jakieś sterydy, niedość że te rozstępy to waga w dwa miesiące strasznie poszła w górę i nic nie zdziałały żadne kremy., ćwiczenia NIC. Do dziś ma problemy z zejści4em do normalnej wagi sprzed ciąży a rodziłą przed wakacjami.
U Ciebie widać dużą zmianę, nie poddawaj się :)Gratuluję :)

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:30:40

Naprawdę super Gratuluję silnej woli :) A jaką dietę stosowałaś? :)

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:31:17

Treść posta została usunięta automatycznie

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:31:35

Super!Gratuluję:)Nawet rozstępy niewidoczne,w stadium,gdy są jeszcze czerwone,można się ich jeszcze pozbyć.Super i powodzenia:)

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:33:48

ano pogratulować wytrwałości;) mnie się nie chciało ćwiczyć po żadnej ciąży hehe,całe szczęście należę do tych co samo schodzi;p a efekty są ogromne;)

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:35:36

Nic nie widać, ale z tego co napisałaś to i tak na pewno super efekty ;)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:39:21

łał! gratuluję! sama się zabieram do ćwiczeń z Ewą. TACY LUDZIE JAK TY JESZCZE BARDZIEJ MOTYWUJĄ ! jeszcze raz gratuluję efektu ! :) :*

PRZED I PO ćwiczeniach

09 mar 2013 - 12:42:37

Treść posta została usunięta automatycznie

następna dyskusja:

co jeść zeby przytyć?