Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:29:33

Zachęcona pozytywnymi opiniami, także tu na Szafie nabyłam w aptece gumowe bańki chińskie. Cel był jasny- walka z cellulitem.

Niestety po pierwszym użyciu na jednym udzie wyskoczyło mi pełno małych czerwonych kropek, mini-siniaczków/krwiaczków..:/

W instrukcji piszą, żeby powtarzać masaż co drugi dzień a ja trochę boję się masakrować tę nogę ponownie.. miała tak któraś? To normalne czy powinnam odstawić bańki zupełnie?
Dodam, że postępowałam zgodnie z instrukcją, użyłam oliwki a masaż jednego uda zajął mi ok.10-15 minut nie więcej.. nic mnie nie bolało ani teraz nie boli.. tylko te fleki..

Na zdjęciach stan do jakiego się doprowadziłam i sprawcy całego zamieszania:/



masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:32:11

ja sie wlasnie przymierza do kupna tych baniek podobno jakies efekty sa ale to sie zobaczy zdam wam relacje a co do tzn chrostek moze masz wrazliwa skore

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:32:16

banki na walke z celulitem pierwsze slysze ale ok , wiem ze banski stawia sie na plecach ale na nogach ? i to normalne ze po bankach wychodza siniaki

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:36:23

agata74 tak te gumowe są też do masaży anty-cellulitowych, to nie mój wymysł:) skóra jest po nich napięta i jędrniejsza, ale te kropki są okropne i pewnie będą schodzić z tydzień.. jak mój facet zobaczy co sobie zrobiłam, to chyba je przez okno wyrzuci cóż;)

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:38:19

słyszałam ze robią sie siniak i skóra sie przyzwyczaja, ale koleny raz mozesz zrobic jak zejdą... ciekawa jestem efektów, czy któras moze potwierdzić cudotwórczośc tych chinczyków? ps. widac tylko foto sprawcy

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:38:51

To są takie mini-siniaki/krwiaki, normalne w sumie - tez tak mam. To niestety mankament tej metody...
Może trochę za mocno zasysasz, masz bardziej wrażliwą skórę... i dlatego masz więcej tych krwiaczkow.

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:38:53

Moja kuzynka ba te bańki... Ona to jest masochistką jeśli chodzi o ich używanie :)) Brzuch i uda miała sine przez pierwsze dwa tygodnie... Potem ładnie zeszło..

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:41:04

mysle ze kazdy masaz by pomagal w rozbiciu celulitu tylko musialby byc regularnie stosowany do teg dieta i cwiczenia i jeszcze krem z serii eveline mysle ze tak samo zadziala jak te banki a pzrynajmniej nie ma tych siniakow. zeby uniknac tych krwiakow zacznij lykac cos na uszczelnienie naczyn krwionosnych np diosminex ktory jest rewelacyjny na tzw. pajaczki

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:42:40

no właśnie trochę boję się pojutrze znowu zrobić masaż, bo już wtedy będę mieć chyba kropkę na kropce:/ a starałam się nie naciskać zbyt mocno, z resztą nic nie bolało, to myślałam, że wszystko ok, skóra była jedynie zaczerwieniona. a po pół godzinie to coś:/

yoksa1 klikając na open image powinno być widać zdjęcie, choć wiem, że różnie z tym bywa;]

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:55:34

mi sie tak nie robilo a masowalam sie po pol godz:P jak sie robily to duze siniaki ale rzadko
napisz jak Ci idzie za jakis czas;] bo ja masowalam sie 3tyg i za jakis czas chyba ze 2tyg i mi sie odechcialo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-10 21:56 przez kasiakasiakasia.

masakra bańkami

10 mar 2011 - 21:58:37

Ile kosztują takie bańki??

masakra bańkami

10 mar 2011 - 22:00:11

ja płaciłam coś 24zł w aptece, na all są chyba po 20zł+6zł przesyłka najtaniej

masakra bańkami

10 mar 2011 - 22:00:12

no rzeczywiscie masakra co to za pomysly w ogole :O

masakra bańkami

10 mar 2011 - 22:00:24

Ja tez sie napaliłam...kupiłam, raz użyłam i leżą....w sumie to mi nie wolno ich uzywać, bo mam klopoty z krążeniem i troche"pajączków" a bański moga tylko pogorszyć ten stan:/ mogę odsprzedac jak któraś chetna;)

masakra bańkami

10 mar 2011 - 22:03:55

juz bym wolala miec cellulit niz krwiaki :P

następna dyskusja:

Wrastający problem :-/