Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

Od jutra grupowe odchudzanie

15 mar 2011 - 16:07:38

tabletki zmniejszające łaknienie.

Od jutra grupowe odchudzanie

15 mar 2011 - 16:15:31

Heh, ja od jakiegoś czasu się zabieram za dietę - z marnym skutkiem;P a chce zrzucić 5kg
Ale powodzenia dziewczyny:D

Od jutra grupowe odchudzanie

15 mar 2011 - 16:18:54

Ja mam problem innej natury... mam 170cm wzrostu, ważę 60kg...potrafię jeść jedną bułkę dziennie nic więcej i nie odczuwam głodu... metabolizm zwolnił o 100% i już nie wiem co robić...więcej jeść nie mogę niż małe śniadanie i mały obiad bo inaczej boli mnie żołądek.

Od jutra grupowe odchudzanie

16 mar 2011 - 16:25:15

lesnakonwalia - ja biorę L-karnitynę i też jestem zadowolona, zdecydowanie zmniejsza apetyt ;)

Od jutra grupowe odchudzanie

23 mar 2011 - 13:57:01

Cytat
paaatii7
lesnakonwalia - ja biorę L-karnitynę i też jestem zadowolona, zdecydowanie zmniejsza apetyt ;)

a ruszasz się trochę?
Bo mniejszy apetyt to jedno, ale przydałyby sie jakieś ćwiczenia, albo ogólnie ruch, spacer, np. po wyprzedażach...

Od jutra grupowe odchudzanie

06 kwi 2011 - 13:07:08

tak, ruszam, chodzę minimum 2 razy na basen w tygodniu ;)

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Od jutra grupowe odchudzanie

18 kwi 2011 - 11:07:12

Jej, strasznie żałuje, że nie umiem pływać bo wiem, że może to zdecydowanie fajnie wyrzeźbić sylwetkę :) natomiast sama jakoś nie mogę się przełamać... Biegam za to no i aerobikuję ;) Ale dopiero kiedy zobaczę efekty będę zadowolona. Zastanawiam się też czy przypadkiem nie wziąć może jakiegoś wspomagacza, na przykład czegoś takiego? No bo w końcu ma wspomóc odchudzanie.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Od jutra grupowe odchudzanie

02 maj 2011 - 15:34:55

To ja w takiej sytuacji mam dla Was świetny Poradnik o odchudzaniu
Zapiszcie sie do subskrypcji.Ja sie własnie dowiedziałam,ze ten pierwszy kilogram wcale nie jest tak trudno zrzucic ;)

Od jutra grupowe odchudzanie

02 maj 2011 - 15:35:57

Cytat
MoniczQ
ja jutro zaczynam kopenhaską :) + jakieś ćwiczenia :)

żyjesz jeszcze?;] to najbardziej wyniszczająca dieta, jaka istnieje;p

Od jutra grupowe odchudzanie

02 maj 2011 - 15:47:28

jaa :( ja che zaczac jakas diete zeby zgubic 4-5 kg bo mi przytylo :( i ne mieszcze sie w prawie zadne spodnie, tylek mi chyba sie powiekszyl:D:D ogolnie nie narzekam na brak figury ale denerwuje mnie to ze nie mieszcze sie w spodnie nie zapne sie bo tak mnie cisna, co polecacie na biodra ??? bo chyab tu leży mój problem:( staram sie biegac codzinnie od 20 minut (choc przez swieta mialam przerwe:(.... i robie brzuszki i skacze na skakance ale nie umiem sie pohamowac od sklodyczyc:( ograniczam sie

następna dyskusja:

tantum rosa pomaga?