Obecnie rozmawiamy o:

produkty dla dziecka

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

25 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

40 minut temu

wykonawca budowlany

49 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORIFLAME CZY AVON?????

18 sty 2012 - 14:53:58

Ja absolutnie nie polecam szamponów z Avon ale i tak generalnie dużo bardziej wole kosmetyki właśnie z AVONA :)

ORIFLAME CZY AVON?????

18 sty 2012 - 15:10:14

Cytat
TajemnicaKrwi
Jestem Liderem Sprzedaży Avon i z całym sercem polecam te kosmetyki. Świetna kolorówka, bogaty wybór kolorów. Seria Solutions dopasowana do potrzeb każdej cery i cena fantastyczna za taką jakość! Niezastąpiona seria Planet Spa, która pielęgnuje od stóp po włosy. Duży wybór masek (błotna!!! rewelacja) I oczywiście wody perfumowane Intense by Fergie lub Christian Lacroix, pięknie pachną i długo utrzymują się na skórze. Poza tym mnóstwo, mnóstwo innych rewelacyjnych kosmetyków!!!

Jeśli jesteś zainteresowana katalogiem bądź współpracą - pisz!!!

W swojej grupie organizuje liczne konkursy dla konsultantek, pomagam cały czas, wysyłam katalogi, próbki. Jeśli jesteś z innego miasta, to żaden problem, wszystko odbywa się na mój koszt.

Ze mną nie tracisz, a zyskujesz. Kosmetyki taniej, prezenty. Z wieloma moimi konsultantkami spotykam się w gronie towarzyskim, ponieważ tak się zżyłyśmy. Także polecam!!!!
JESTEM OBECNIE KONSULTANTKĄ ORIFLAME,ZADOWOLONA JESTEM Z OBYDWU MAREK,OSTATNIO WŁAŚNIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD WSPÓŁPRACĄ W AVONIE. Jak tam wygląda praca konsultantki? Na jakich zasadach działa avon? To też opunktowane kosmetyki?

ORIFLAME CZY AVON?????

19 sty 2012 - 18:27:31

Wszystkie dziewczyny zainteresowane tańszymi kosmetykami - zapraszam na priv. Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Jeśli któraś z Was chciałaby tylko złożyć zamówienie również zapraszam! Też oczywiście taniej.

Dziewczynom, które zdecydują się na współpracę przesyłam potrzebne materiały, katalogi, próbki oczywiście na swój koszt.

pozdrawiam

ORIFLAME CZY AVON?????

21 sty 2012 - 18:11:29

Ja używam Avon i Oriflame .Fajne kosmetyki mają .

ORIFLAME CZY AVON?????

19 lut 2012 - 18:06:44

Nowość na rynku! To szansa dla Ciebie!

- Wyglądaj pięknie!
- Zarabiaj pieniądze!
- Baw się!
- Poznaj nowych ludzi!

To wszystko dzięki firmie Mariza.

Jesteś nastolatką i chcesz dorobić do kieszonkowego? To oferta dla Ciebie!
Jesteś mamą wspaniałej gromadki dzieci i nie możesz pracować na normalnym etacie? To oferta dla Ciebie!
Jesteś na rencie/emeryturze i nie chcesz bezczynnie siedzieć w domu? To również oferta dla Ciebie!

Mariza daje możliwości osobistego rozwoju. Szkolenia i pokazy to tylko nieliczne zalety członkostwa w Klubie.

Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz zamawiać tylko dla siebie lub rodziny. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniążki zamawiaj dla znajomych. Jeśli potrzebne jest Ci stałe źródło dochodu twórz grupę i zacznij przygodę z firmą Mariza.


Nie ma pakietów startowych ani limitów zamówień.

Zarejestruj się:
http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=002943

ORIFLAME CZY AVON?????

19 lut 2012 - 22:20:13

Cześć dziewczyny:)
Od pewnego czasu jestem konsultantką Oriflame:P ale już mi to nie wystarcza więc startuje w nowej ofercie na ryku. Może stać się to pracą dorywczą a nawet stałą. Polecam wypełnienie ankiet na stronie http://springnet.pl/ankieta,makeMoney,1443832F6BFB.html naprawdę polecam lepsze to niż zwykła konsultantka ponieważ proponują szkolenia, z których sama skorzystasz . Masz pytania mój numer gg 4137067. lub e-mail ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) Polecam:)

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 16:54:48

Moim zdaniem lepszy jest Avon :) ma duzo wiecej produktow dla mlodych dziewczyn niz Oriflame... Dlatego goraco polecam

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 16:57:29

Cytat
skysweet
Ja jestem liderem Sprzedaży w Avonie i nie narzekam :) Jak narazie wszystko mi się opłaca, mam jakaś kasę z tego a za wiele się nie narobię :) kosmetyki mi jak i moim znajomym jak najbardziej odpowiadają. Nie mam nic do Oriflame bo czasem sama coś zamawiam, ale ceny są tam moim zdaniem wyższe,a kosmetyki jakościowo bardzo podobne i gorsze warunki współpracy bo należałam tam też lecz zrezygnowałam i zajęłam się Avonem :) w razie pytań co do Avonu piszcie :)

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 16:59:40

oriflame zdecydowanie!!! bylam tu i tu ale najwiekszą korzysc uzyskalam z oriflame!

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 17:07:47

Avon zdecydowanie lepszy. Sąsiadka jest konsultantką Oriflame i czasami podrzucała mi katalogi, w których dla siebie oferty nie widziałam. Kosmetyki dużo droższe to po 1, a po 2 nie są wcale takie dobre. Mam lakier do paznokci, który jest gorszy niż z kiosku za 2zł. Kupiłam też szampon, który sie nie pieni, a po umyciu włosy mam szorstkie. Kiedyś kupiłam też jakąś maseczkę do włosów, która szału nie zrobiła. Jedyną rzeczą jaką polecam jest tusz do rzęs z oriflame bardzo fajny. Avon też ma lepsze i gorsze produkty, ale mam swoje wybrane, których stale używam. Ceny są w miarę przystępne szczególnie na promocji. Ogólnie lubię Avon.

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 17:11:47

nie wszystko jest dobre zarówno w Orif jak i Avonie. Z Oriflame lubię tusz Wonder, a z Avonu żele pop prysznic.

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 17:15:04

Avon ale zawsze te same kosmetyki :) jakoś nowości mi nie pasują :)

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 19:22:24

Co do lakierów się zgodzę moim klientką też nie pasują ale poza tym to uważają, ze lepsze są kosmetyki z Oriflame. Kiedys dla porównania zamówiłam sobie szampon z Avonu jedna wielka masakra nie potfaiłam rozczesać włosów! A co do ceny, chyba nie są aż tak drogie skoro mam duzo zamówień:)

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 19:35:26

ja używam oriflame i avon ( tak to jest jak się ma koleżanki konsultantki i kocha się kosmetyki) więc cieżko mi powiedzieć która firma lepsza. Oriflame wydaje się droższy :)

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 19:44:47

Niestety na kosmetyki Avon mam uczulenie - nawet na kremy do rąk :( kiedyś używałam dość dużo, a druga sprawa to przeterminowane produkty, wyschnięty tusz do rzęs...ale może to tylko ja miałam takiego pecha
a z Oriflame jestem zadowolona -nic mnie nie uczula, jak coś mi nie odpowiada to zawsze mogę zwrócić, nawet jak jest używany - w drogerii takich możliwości nie ma - a i dorobić do pensji też można :)
Polecam :)

następna dyskusja:

Na ile lat wyglądam