Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 -->

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 19:47:59

Bardzo długi czas używałam kosmetyków z Avon..Niestety od pewnego czasu mam bardzo przykre dolegliwości związane z ich działaniem a raczej z tym jak moje ciało reaguje na scruby itp rzeczy z ich firmy. Pieczenie, swędzenie.. KOSZMAR.. Trzy lata temu zapisałam się do Oriflame i decyzji tej nie żałowałam ani przez jedną chwilę i uważam to za najlepszą decyzję jaką mogłam podjąć.Produkty Oriflame nie są wcale drogie, jeżeli jesteś konsultantką kupujesz 30% taniej, np gdy rzecz w katalogu jest za 19.90zł płacisz 15.31 zł.Jest bardzo wiele produktów które mogę polecić z czystym sumieniem i nie zamieniłabym ich na żadne inne. Jeżeli macie pytania, odpowiem z chęcią:)

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 19:51:35

Ja lubie Oriflame bo zamawiam dla siebie osobiscie przy okazji komus .Avon ma fajne zapachy i tez ta firme lubie Z Avonu nie polecam zadnych fluidów nie porównywalne z Oriflamem ale kazdy ma swój gust zraziłam sie równiez do kremu kiedys zamówiłam z Avonu bodajze miód i mleko i dostałam takiej krosty ze mi czoło i oczy spuchły musiałam leczyc to antybiotykiem

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 20:00:49

ja w sumie mam brechte z jednego i drugiego, katalogi nieczytelne, zadnej informacji o skladzie kosmetyków, jedynie wielka cena i podpis: maseczka, łagodzi zaczerwienienia :D a to i tak dobrze jeśli taki napis jest. kij wie czy chodzi o zaczerwienienia od opalania, czy o wypryski czy o trądzik różowaty czy o zwyczajne nawilżanie dla cery suchej. Marketing na poziomie przedszkolnym i chyba wszystko opiera sie na tym, ze dziewczyny chcą/muszą sobie dorabiać

ORIFLAME CZY AVON?????

25 lut 2012 - 20:15:26

Ja wole Avon . Katalogi z Oriflame do mnie nie przemawiają . Z Avonu lubię płyny do higieny intymnej , serum na zniszczone końcówki , cienie do powiek , kiedyś była świetna mgiełka do twarzy nawilżająca , teraz jej nie widzę już , no i zapachy są dość trwałe :)

ORIFLAME CZY AVON?????

04 mar 2012 - 21:55:01

Avon, zdecydowanie :)

ORIFLAME CZY AVON?????

04 mar 2012 - 21:56:57

Ani jedno ani drugie.

Jeśli chodzi o kosmetyki stawiam na porządniejsze firmy.

ORIFLAME CZY AVON?????

04 mar 2012 - 22:05:15

Moim zdaniem oriflame jest bardziej naturalne. Każdy ma swoje spostrzeżenie. I niewiem dlaczego mówice drożej chcąc kupic krem do rąk czy co kolwiek kwestia złotówki dwuch a ja moim klijentom sprzedaje po cenie konsultantki zainteresowani zapraszam . Oto moje gg 7212579 jeśli chcecie zamówic coś w cenie 23% taniej lub zostac kąsultantką . Zapraszam ;)))

ORIFLAME CZY AVON?????

14 mar 2012 - 17:27:15

Witajcie, Jestem Liderem firmy AVON. Poszukuję osób, które chciały by podjąć współpracę z naszą firmą.
Mamy trzy rodzaje współpracy:

1.Założenie sobie karty rabatowej aby kupować taniej kosmetyki.
Jest to najchętniej wybierana oferta, kupujesz kosmetyki nie po cenie katalogowej a po cenie hurtowej, nie jesteś zmuszana do robienia wielkich zakupów, ile potrzebujesz tyle sobie zamawiasz. Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic możesz to robić w sklepie ul.Krupnicza 21a. Możesz przejść szkolenia kosmetyczne aby dowiedzieć się jakich kosmetyków używać do swojej cery.

2.Bycie konsultantką.
Poszukujesz klientów, rozdajesz katalogi, zarobki są zależne od ilości zebranego zamówienia, na start jest kilka fajnych produktów, które możesz mieć za 1zł, zero wpisowego, również możesz przejść ciekawe szkolenia kosmetyczne a po takich szkoleniach możesz kupić sobie różne zestawy kosmetyczne taniej.

3.Bycie liderem zespołu.
Budujesz własny zespół składający się z nowych konsultantek, pomagasz im na początku, zarabiasz na własnym zamówieniu oraz na tym jakie zamówienie zrobi Twoja grupa. Podpisywana jest najczęściej umowa zlecenie - dostajesz wypłatę na konto po katalogu.

Jeżeli jesteś chętna spróbować (spróbować zawsze warto) albo masz jakieś pytania to śmiało pisz: mona_em @ wp.pl (trzeba wykasować przerwę przed małpą i po niej) zawsze służę poradą, na początku staram się pomagać swojej grupie, tak jak i mnie pomagano, dlatego jestem teraz Liderem :)

Pozdrawiam Monika

ORIFLAME CZY AVON?????

20 kwi 2012 - 08:48:32

Witajcie,
Nazywam się Bartosz Łuczyński
Jestem Menedżerem Marketingu Sieciowego w Oriflame, tz. współpracuje z Oriflame w kwestii biznesowej. Mam 90% taniej niż konsultantki czy konsultanci produkty Oriflame.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany biznesem w Oriflame to zapraszam do niezobowiązującej rozmowy o możliwościach współpracy z Oriflame

Pozdrawiam serdecznie
Bartosz Łuczyński
T: 534 657 609
GG: 8443509



ORIFLAME CZY AVON?????

20 kwi 2012 - 08:57:18

Ja jestem konsultanką Orflame ale nie cały miesiąc i nie narzekam:)
Ale chcem spróbować AVON zobaczę co będzie mi lepiej szło przy tym zostanę albo będę sprzedawać i te i te kosmetyki;)

Jeśli chodzi o ceny to są podobne a Oriflme jakościowo mają dobre kosmetyki:)javascript:phorumShowAttachForm();
I szczerze przyznam ze kiedyś kupiłam jakiś podkład był bardzo tni 9-8 nadal są w ofercie AVON i dostałam takiego uczulenia dosłownie na pół twarzy skóra była czerwona i szorstka tragedia.
Ale w sumie czego mozna się spodiwać po kosmetyku za tą cenę chociaż w Oriflame kupiłam podkład za 9,90 zł i nic mi nie było



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 08:59 przez KingaSz18.

ORIFLAME CZY AVON?????

20 kwi 2012 - 09:04:35

ja tam nie zamawiam ani w Avonie ani w Oriflame. Wolę kupować normalnie w sklepie, dotknąć, obejrzeć i najlepiej jeszcze spróbować (tester) zanim kupię. Parę lat temu kupiłam w Avon perfumy... zapach super, ale po chwili nic nie było czuć. więcej nie zamawiam :)

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME CZY AVON?????

20 kwi 2012 - 09:06:27

obie firmy lubie, ale najlepsza jest FM GROUP ;D

ORIFLAME CZY AVON?????

20 kwi 2012 - 10:20:02

Zostając konsultantem w katalogu 06 masz wspaniały program na Start! Robiąc zamówienie za minimum 150 zł, 40% z tego jest dla Ciebie! To wyjątkowa okazja, można sporo zarobić!

Dodatkowo Avon ma programy zarobkowe, w których dostajesz wartościowe prezenty!

+ opłata wpisowa wynosi 0 zł,
+ 3 tygodnie trwania katalogu,
+ Program na Start przewiduje też prezenty w postaci kremów i wody toaletowej w 3 następnych katalogach współpracy,
+ kosmetyki Demo czyli premiery z następnych katalogów,
+ 3 różne dostawy ( kurier, bezpłatna dostawa do domu lub osobisty odbiór w centrum),
+ szkolenia kosmetyczne,
+ produkty Netto dla konsultantek,
+ możliwość zwrotu kosmetyków, które nie spełniają naszych oczekiwań,
+ możliwość zapłaty za kosmetyki do 21 dni,
+ możliwość stworzenia własnego zespołu, otrzymując za to bonusy.

ZAPRASZAM OSOBY Z KRAKOWA NA SPOTKANIE !
Już dziś - umów się, podpisz umowę i ciesz się zarobkiem i bonusami!
DODATKOWO! Gdy wstąpisz do Avon dostaniesz ode mnie prezent!

Zapraszam również osoby z całej Polski.
e-mail : ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
gg : 7355403
tel. 880 247 706

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

ORIFLAME CZY AVON?????

01 paź 2012 - 14:42:15

Ja do tej pory nie kupowałam sobie takich kosmetyków, ale zobaczyłam u koleżanki ze ma super rózowe usta i zapytałam ją tylko o to co to za pomadka. To jest ta Love pink, taka w różowym opakowaniu. Dla mnie rewelacyjna i co wazne przez bardzo długi czas utrzymuje sie na naszych ustach.

następna dyskusja:

ZDJ> Moja zmiana..