Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 01:09:06

Dziewczyny, wiele z Nas jest konsultantką avon czy Oriflame, ale tak na prawdę jakie macie zdanie o tych producentach ( produktach ) i w jakich dziedzinach pielęgnacji naszego ciała się sprawdzają?

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:30:50

Ja jestem liderem Sprzedaży w Avonie i nie narzekam :) Jak narazie wszystko mi się opłaca, mam jakaś kasę z tego a za wiele się nie narobię :) kosmetyki mi jak i moim znajomym jak najbardziej odpowiadają. Nie mam nic do Oriflame bo czasem sama coś zamawiam, ale ceny są tam moim zdaniem wyższe,a kosmetyki jakościowo bardzo podobne i gorsze warunki współpracy bo należałam tam też lecz zrezygnowałam i zajęłam się Avonem :) w razie pytań co do Avonu piszcie :)

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:33:54

ja jestem konsultantką AVONU i też można na mnie polegać :) ale kostamyki są dobrej jakosci sama ich używam moja mama, ciocia nawet tata ;P ja jestem zadowolona naprawde!!!

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:36:12

tez jestem liderem avon:)
nalezałam tez do oriflame ale z moich klientek rzadko która chciała cos z oriflame.wiem ze duzo osob ma uczulenie na kremy z o.
z avonu mi nie odpowiadaja tylko szampony te owocowe typu limetka i passiflora,slicznie pachnie ale włosy sie przetłuszczaja:)

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:37:55

jestem kosnsultanka oriflame i polecam naprawde super współpraca ja nie planuje piąc sie w góre ale moja znajoma jest liderem i naprawde duzo nie pracuje a "wynagrodzenie"suuuper.A co do kosmtyków to kazda sie musi przetestowac na własnej skórze ja np.mam uczulenie na kosmetyki do twarzy i ciała z avonu ale to kwestia indywidualna

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:38:08

Ja używam i Oriflame i Avon, ale jeżeli chodzi o wybór produktów to zdecydowanie Avon :)

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:38:14

a ja bardzo dużo razy zawiodłam się na AVONIE... i mówię zarówno o cieniach, pudrach i tuszach, jaki i o balsamach czy szamponach.
Obecnie jestem konsultantką ORIFLAME i dobrze mi idzie ;)
Osobiście nie polecam szamponów z serii Nature. Poza tym wszystko jest naprawdę dobrej jakości! Pozdrawiam :)

p.s. Gdyby któraś z was chciała zostać konsultantką, zapraszam na priv ;)

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:38:24

zgadzam się z wypowiedzią co do owocowych szamponów z Avonu :):)

_______________________________-

Jeśli któraś z Was potrzebuje coś z Avonu lub chciałaby sie w to wkręcić niech pisze :D Chętnie po doradzam i pomogę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-22 10:40 przez skysweet.

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:38:45

bylam w oriflame dostalam uczulenia na kosmetyki ale avon mi tez nie odpowiada ogolnie slaba jakos i to samo caly czs w katalogach lepiej juz kupic cos drozszego bo to jest lipa

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:41:51

z oriflame pamietam była swietna taka malutka masc w okrągłym pudełeczku,rewelacyjna na zmiany wszelkie,ale nie pamietam nazwy

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:42:32

A ja kocham avon, jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne, natomiast nienawidzę kolorówki avonu:) Nie jestem konsultantką , ale od kilku miesięcy zamawiam regularnie u swojej konsultantki. Miesięcznie przeznaczam 100 zł na kosmetyki pielegnacyjne z avonu , najbardziej zadowolona jestem z płynów do higieny intymnej, bo jestem uczuleniowcem a one są genialne :)

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:43:54

do oriflame sie nie przekonałam... nawet zeby wypróbować te ceny takie drogie....?

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:46:01

i to i to beznadziejne. sprawdzają się tylko balsamy.

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:50:48

ja uwazam ze lepiej po prostu isc do drogerii i zobaczyc na wlasne oczy dany produkt, a nie sie zawieść. w tych katalogach wszystko tak fajnie wyglada a potem mozna sie tylko rozczarwowac...

ORIFLAME CZY AVON?????

22 lut 2009 - 10:56:13

ja używałam kosmetyki z o i a ale wolę avon ;)

następna dyskusja:

pomóżmy sobie nawzajem:)