Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORIFLAME CZY AVON?????

07 sty 2013 - 17:10:15

Szczerze i avon i oroflame są dobre, jesli chodzi o jakosc zdecydowanie oriflame, cene- avon. a jesli chodzi o zarobki jesli jest się konsultantka w któres z tych firm ZDECYDOWANIE ORIFLAME !

ORIFLAME CZY AVON?????

07 sty 2013 - 17:12:53

Ja jestem konsultantką AVONU.I uważam , że kosmetyki tej firmy sa dobre i warte ceny.Jedyne czeqo nie polecam to tuszu do rzęs.

zweryfikowana
Posty: 209
Ostrzeżenia: 9/5

ORIFLAME CZY AVON?????

07 sty 2013 - 17:15:35

avon

ORIFLAME CZY AVON?????

07 sty 2013 - 17:21:28

najlepszy jest oriflame
nie malam potych kosmetykach uczuclenia i dobrze dzialaly
po avonie mialam uczulenie od blyszczyku i niekt peerfumach,choc aktualni używam today i tomorrow perfum i jest ok,ale juz nie skusze sie na kosmetyki kolorowe od nich i na kremy, mialam krem kiedys do cery tlustej solutions i nie nadawal sie nawet do smarowania nog

ORIFLAME CZY AVON?????

16 sty 2013 - 12:25:58

Miałam założyc podobny wątek bo właśnie zastanawiam się co uważacie za lepsze. Ja np dwa lata temu używałam tylko oriflame i byłam konsultantką jednak przez przypadek wpadł mi w ręce katalog Avon i zaczęłam używać kosmetyki właśnie tej firmy. Na chwilę obecna jestem konsultantką Avon i uważam, że ta firma jest lepsza znalazłam więcej odpowiadających mi kosmetyków. A jakie jest Wasze zdanie?

ORIFLAME CZY AVON?????

16 sty 2013 - 12:28:29

Avon według mnie jest dobry, z trzech powodów,

jest tańszy, ale dobry

ma dobre kosmetyki zwłaszcza na ciało,

i nie robi eksperymentów na zwierzętach (a przynajmniej nie jest to udowodnione)

ORIFLAME CZY AVON?????

16 sty 2013 - 12:33:03

Zdecydowanie avon, zamawialam kosmetyki z obu firm i w oriflame ciągle były jakieś problemy, a to na stanie zabrakło danego kosmetyku, a to wysylka się opóźnila... Jakiegoś pecha miałam z tym oriflame, a avon zawsze OK.

ORIFLAME CZY AVON?????

16 sty 2013 - 12:34:27

W oriflame są kosmetyki lepsze jakościowo, choć droższe, ale ja osobiscie wolę wydac odrobinę więcej na cos z czego bede zadowolona, a poza tym jak jest sie konsultantką ( tak jak ja) to kosmetyki mam za darmo i zarobki też pokaźne. Jakby któraś dziewczyna chciała zostać kosnultantką to zapraszam na priv - pomogę.

ORIFLAME CZY AVON?????

16 sty 2013 - 12:35:43

avon zdecydowanie :) świetne są tam szampony , odżywki d włosów i maseczki planet spa ;]

ORIFLAME CZY AVON?????

16 sty 2013 - 12:35:48

Ja osobiście nie jestem konsultantką. Kiedyś jak najbardziej chciałam nią zostać. Ja osobiście miałam tylko jeden kosmetyk z Oriflame a z Avonu juz kilkanaście. Moja rodzina: mama, kuzynki, ciocie tez wolałyby avon ! dlaczego ? lepiej znają te produkty i że tak powiem sa bardziej znane !

ORIFLAME CZY AVON?????

04 lut 2013 - 20:09:07

Jestem konsultantką z Bydgoszczy:) zapraszam wszytskie chętne osoby z województwa kujawsko- pomorskiego:) bez problemu dojadę:)

Na start atrakcyjne promocje i upusty, a także prezenty przez kolejne katalogi:)

A także dla osób zamawiających u mnie, atrakcyjne rabaty i prezenty!

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME CZY AVON?????

06 lut 2013 - 15:10:45

KRAKÓW- BRONOWICE ( również cały Kraków )

AVON

ORIFLAME

MARIZA

Zainteresowane osoby złożeniem zamówienia zapraszam, również jeżeli chodzi o opienie poszczególnych produktów ( bardziej Avon i Mariza ) to chętnie podzielę się wrażeniami:)

Aby wiedzieć co jest dobre dla naszej skóry trzeba wypróbować:) Nie można powiedzieć, że jedna firma jest the best i tylko ta.. niektóre produkty będą Wam odpowiadać z Avon a niektóre z Oriflame:)

Wtrąciłam Marize, bo jest warta uwagi:)

ORIFLAME CZY AVON?????

06 lut 2013 - 15:26:11

Ja lubię produkty z AVON'U. Niektóre owszem są do czterech liter, ale są też takie które można polecić z czystym sumieniem :)
A z ORIFLAME to nie wiem, nigdy nie zamawiałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 15:27 przez inspirationss.

ORIFLAME CZY AVON?????

06 lut 2013 - 15:30:59

Produkty obu firm są ok. Podobają mi się częste promocje w avonie. Jedyne czego nie polecam to szamponów z avonu!!

następna dyskusja:

Doskonały kosmetyk na wągry???