Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

transport i spedycja

26 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:19:11

Zastanawia mnie, jak jest u was. Gdzie lepiej sprzedawać- na szafie czy allegro(choć jest płatne)? Gdzie lepiej na tym wychodzicie. Mam kilka rzeczy i na szafie mało co idzie, nie wiem czy tak samo nie bedzie na allegro?

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:22:40

z mojej perspektywy kilku lat jak jestem na all to zdecydowanie tam sa wieksze sznase.Placisz ale szybciej sprzedaz(banajmniej mi sie to udaje) a tutaj ciezko cokolwiek sprzedac.

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:24:00

najszybciej to w komisach odzieżowych :) moje zawsze się sprzedają, w nawet fajnych cenach :) porównywalnych do tych, jakie wystawiałam na szafie ;)

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:24:43

jezu znowu to samo! ja wolę allegro, tam szybciej sprzedaż.

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:26:08

subtelna reklama:) Ja wolałam swego czasu na szafie sprzedawać i nigdy nie narzekałam, że mi nie idzie.

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:26:16

ja mam podzielone zdanie tutaj zawsze mogę kupić coś taniej ale na allegro jest bezpieczniej :) tak samo sprzedaż

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:28:04

Nie dawno był taki sam wątek..

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:30:00

Cytat
MajkaaaxDxD
subtelna reklama:) Ja wolałam swego czasu na szafie sprzedawać i nigdy nie narzekałam, że mi nie idzie.


To nie jest reklama, po prostu chcialabym wiedziec czy opłaca mi sie płacić za wystawienie na allegro i znowu kilka godzin spędzenie na fotkach, opisach itp.. Gdyby to była reklama to bym umieściła w specjalnym wątku 'zapraszam dooo manieee' jak inne dziewczyny ;/
Cytat
fajneubrania
Nie dawno był taki sam wątek..

Możliwe, ale nie spędzam całego dnia na szafie. Mogłabyś mi podać zatem link?
Dzięki za wypowiedzi. Czyli opłaca sie na allegro łącznie z opłatami? Czy może bardziej ludzie wolą kupywać paki ubrań?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-02 13:32 przez zaneta_130.

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:31:16

co chwila jest taki wątek na szafie...
ja sprzedaje tylko tu, na allegro nie mam nawet konta (chociaż od jakiegoś czasu myślę nad założeniem)

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:33:48

ze sprzedażą to różnie bywa, ale jedno jest pewne - na szafie można częściej znaleźć fajne rzeczy znacznie TANIEJ! :)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:34:02

Zależy od rzeczy... ostatnio wszędzie ciężko ;(

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:35:01

Cytat
kasiunia1151
najszybciej to w komisach odzieżowych :) moje zawsze się sprzedają, w nawet fajnych cenach :) porównywalnych do tych, jakie wystawiałam na szafie ;)

Czemu ja nie słyszałam o takim czymś? :)
Ktoś przybliży mi sprawę komisów odzieżowych? :)

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:35:03

Na szafie sprzedaje rzeczy tanio, bo nie ma prowizji, na allegro wystawiam tylko rzeczy cenowo 80 pln + :)

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:37:09

Cytat
zaneta_130
Cytat
MajkaaaxDxD
subtelna reklama:) Ja wolałam swego czasu na szafie sprzedawać i nigdy nie narzekałam, że mi nie idzie.


To nie jest reklama, po prostu chcialabym wiedziec czy opłaca mi sie płacić za wystawienie na allegro i znowu kilka godzin spędzenie na fotkach, opisach itp.. Gdyby to była reklama to bym umieściła w specjalnym wątku 'zapraszam dooo manieee' jak inne dziewczyny ;/
Cytat
fajneubrania
Nie dawno był taki sam wątek..

Możliwe, ale nie spędzam całego dnia na szafie. Mogłabyś mi podać zatem link?
Dzięki za wypowiedzi. Czyli opłaca sie na allegro łącznie z opłatami? Czy może bardziej ludzie wolą kupywać paki ubrań?

Proszę:
http://szafiarenka.pl/55/5195363/allegro-szafa.html

Gdzie lepiej sprzedawać?

02 lut 2013 - 13:39:01

ja sprzedaje tu i tu i nie mam na co narzekać ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wystawić ocenę użytkowniczce?